cookie_text Viac tu

Štatistiky servera EU

Hráčov v databáze: 2434371

Aktívnych hráčov: 579304

Klanov v databáze: 66953

Aktívnych klanov: 59751

Štatistiky tankov na serveri EU

Názov tankuTypNárodTierHráčØ BitiekØ PoškodenieØ SkúsenostiVýhierØ WN8
T-22 medium 102055152259991562,54%1865,21
Chieftain/T95 8775480149887156,77%2214,58
IS-5 (Object 730) 812933156166886459,38%1959,60
KV-4 Kreslavskiy 8168546157886458,35%2295,79
Object 907 1018682191245884157,90%2122,52
Object 260 105277172248783357,48%2040,83
121B 10230842233182255,59%2236,60
T26E5 8523143127381853,36%1545,14
Emil II921793137177481654,17%1823,64
T26E5 Patriot 835788116124780653,24%1480,82
AMX M4 mle. 49 887749126780154,35%1654,21
T 55A 940618108179979755,61%1793,92
Emil I849747117147079453,79%1682,39
Kranvagn1011241101221179353,03%1844,13
Object 252U 81424483143578454,76%1673,44
T95E6 10347968223477454,64%2086,53
Pz.Kpfw. VII10575542205677053,38%0,00
Škoda T 50965786228181276753,02%1575,67
M60 106189127236376455,71%2273,32
Object 252U Defender 83308792139076053,18%1580,85
AMX M4 1949 Liberte 836204132120575751,95%1541,10
Strv 103B105917115230174551,17%1707,23
Strv 103-0913465142181574351,75%1855,48
TVP T 50/511043030258220373952,45%1651,96
Object 430 Version II940171197158372453,77%1621,78
T-44-122 739101120172260,21%1481,46
T-44-100 839630152121572051,84%1925,14
VK 72.01 (K) 1012986126224371554,90%1868,12
Object 4301022866197194471451,89%1514,68
IS-6 B 8533098119070550,61%1174,14
Mäuschen9248636135770353,49%0,00
VK 100.01 (P)81473954114970152,97%0,00
WZ-111 865221326128468952,07%1490,96
T23E3 71383577101868855,07%1730,42
T95E2 8936651121068353,45%1642,03
KV-220-2 Beta Test 5668869867855,09%1650,50
Type 5 Heavy1010605105176167650,28%1405,05
STB-11040895232199467451,78%1673,45
Schwarzpanzer 58 885007198267148,64%1017,21
Rheinmetall Skorpion 8310141767056,67%1504,21
Rheinmetall Skorpion G 885814261137466850,55%1208,93
IS-3A 829151154115866551,70%1165,96
AMX 30 B1023703115189166350,27%1592,29
Type 61962368244157865850,97%1599,94
AMX 30 1er prototype959340207154765751,23%1559,71
1131043598161185565550,17%1673,32
M46 Patton KR 842066139106564851,13%1220,46
Object 14010134855320188664451,41%1427,37
WZ-111 model 1-4975585224152364350,95%1458,97
Object 2631031117218215364251,25%1604,28
Strv S1 81340938128864249,96%0,00
Panzer 58 Mutz 843568142106064050,40%1181,75
FV4202 876978146107964050,36%1242,78
Type 4 Heavy934514178132563450,68%1238,44
VK 45.03 72076477101663352,25%1405,10
FV4004 Conway920739161159763349,41%1399,42
Leo7667868487063051,37%1285,05
T-54 ltwt.812413419991662951,38%1360,18
UDES 03836652114121962849,67%1426,42
KV-122 743153990262251,18%0,00
Centurion Action X1075304212188761950,50%1565,63
59-Patton 8173217990361848,84%1133,70
O-Ho870346152111561751,44%1100,98
IS-2 739589131107961654,35%1222,98
T-54 first prototype 890163224101561650,94%1233,76
Centurion Mk. 7/19108647259149161550,46%1460,39
T34 B 86714102102061148,89%1038,44
Tortoise985688230161361150,53%1377,43
1211046669223181661149,51%1620,69
FV215b1062638197186061049,51%1487,13
T57 Heavy Tank10144891311206360949,80%1548,66
TVP VTU Koncept894637137101060649,15%1337,71
STA-2 834130127102460649,35%1263,18
T54E19212441235156260550,40%1414,53
SU-122-54948361192153460549,92%1562,80
M48A1 Patton1051443230188360450,49%1716,22
T-62A10118495315177460350,35%1339,76
AMX 50 B1098097281201860250,02%1589,76
FCM 50 t 887434296116460250,72%1401,98
T28 Concept 715883452104860253,78%1374,07
Charioteer843581179126959650,47%1244,76
E 50 Ausf. M10103922282189259650,77%1602,22
WZ-120984896257132059549,77%1409,80
T110E31056511271214059451,01%1468,50
AMX 50 Foch963199225158359350,44%1561,81
Cromwell B 610423818774659355,91%1253,90
M46 Patton988254260144559051,07%1526,11
Bat.-Châtillon 25 t10171172488181559050,82%1507,26
Conqueror9107026266147758949,57%1389,82
M4A1 Revalorisé 837744135109658948,94%1201,94
T110E510202635306185358750,29%1516,66
AMX 50 Foch (155)1043485335220958750,43%1552,88
Leopard 11071499264181858649,35%1532,61
T-549287156377130158050,61%1380,57
FV201 (A45) 7148466584157851,65%1071,99
Krupp-Steyr Waffenträger 7193204988657748,75%1064,30
Object 416892885183112357751,35%1353,84
STA-18111133198108957750,16%1439,13
ST-I9146857262145457650,44%1291,55
1108136293200115657550,65%1352,41
AMX 50 1209163808228154457349,25%1465,53
LTTB715592313268257251,63%1206,35
Maus1098253193169657150,02%1444,23
E 509165333281141156950,15%1402,76
AT 158125806177125956851,02%1336,71
T95986693248164956751,24%1413,36
AMX Chasseur de chars 8152645257100656649,48%1163,39
M56 Scorpion 72978311092156550,48%1196,33
FV4005 Stage II108814176182756445,81%1279,82
Object 7049169416295189455851,25%1436,61
Spähpanzer Ru 251812843722578555850,16%1231,33
IS-6 8151522419120855652,02%1250,28
O-Ni715303312494955652,31%1034,93
IS-410137221213181255649,43%1447,43
Bat.-Châtillon 25 t AP9215916235132355549,00%1415,58
VK 45.02 (P) Ausf. B9151886239140855449,64%1337,55
leKpz M 41 90 mm GF 87820315870255449,28%1033,17
Strv m/42-57 Alt A.2 6680718469155251,38%1239,35
FV215b (183)1065427388193555148,36%1360,43
T110E410128021278199255048,91%1430,31
Konštrukta T-34/100716825111482755049,98%1159,16
AMX 13 57 GF 74477111155554949,29%1117,38
T-34-85 Rudy 66698316375954854,75%1247,78
Waffenträger auf E 10010111797323211954648,70%1383,75
Waffenträger auf Pz. IV9200080276162654548,88%1279,12
Ikv 90 Typ B7629187584754549,35%1092,74
Strv 7461200886768654551,08%1344,22
Grille 1510114422187196854449,21%1228,74
Leopard Prototyp A9128310247128254448,39%1320,51
Object 2681093059256208053849,09%1465,15
KV-220-2 54118812759553758,56%1235,45
M1039292358285139553749,13%1355,17
ISU-130 82071108153652,74%1649,38
T698221687212110453550,58%1358,61
AC 4 Experimental 6149435670553551,85%1236,09
112 84565423499553448,62%1149,03
FV3805942029298146653350,38%1428,76
E 10010252780344175553349,43%1349,09
SU-101885438159114153349,59%1389,27
T49816142326073053249,70%1135,56
Rhm.-Borsig Waffenträger8287132385145653149,90%1310,42
T309198597308157353049,56%1336,18
AMX 50 1008282387250125053050,21%1345,38
M26 Pershing8153295204105252650,94%1421,71
IS-710341111333164352448,85%1354,23
ISU-122S 72809611094352351,31%1096,38
Centurion Mk. I818934318598052250,51%1293,11
T-34-288815318291452048,72%1337,86
T-34-3 86926426598551748,80%1214,14
Conqueror Gun Carriage1029503395171751751,04%1312,03
IS-2719763917397851751,04%1284,44
Kanonenjagdpanzer 8217709385051645,31%935,82
WZ-132810677725170551649,81%1344,75
Jagdpanzer E 10010158087348195351448,87%1391,23
Jagdtiger9249041296164551249,39%1350,64
M41 Walker Bulldog727856722665151250,75%1058,65
AMX 13 57 714415359051247,46%1313,12
Caernarvon8167607199101751148,76%1246,08
Panther mit 8,8 cm L/71 87294020188951047,21%1026,20
Type 62 75196426554951050,01%1300,25
KV-5 873465444107651050,36%1225,75
AT 7718264811799750853,21%1187,20
T-34-85M 6196897864250753,29%1291,51
T26E4 SuperPershing 826348038594250549,49%1153,95
E 759390873349135950449,31%1261,00
T328423940211109350450,35%1244,62
AMX AC mle. 488103683197120150349,16%1428,08
A-44714165110982050350,83%1281,76
Type 5 Chi-Ri716126613882849649,05%1343,12
M53/M55987677443143749650,41%1306,60
AMX 13 90834440533673749550,45%1292,06
T-34-1715364615282548951,30%1268,10
T288136342163120648749,60%1310,31
Bat.-Châtillon 155 581054347521167048649,56%1411,33
E 25 718606133490048650,32%1260,88
Spähpanzer SP I C716032111966948649,45%1002,28
Indien-Panzer815584619899948548,44%1293,84
Panther II823624018596348450,20%1308,83
Pz.Kpfw. III Ausf. K 535982243048349,19%1588,70
T-109497500308129448248,61%1219,16
Challenger7736779477248148,17%1159,33
Škoda T 40 68863712565448049,97%1203,65
VK 45.02 (P) Ausf. A8212563196102747848,45%1207,14
Bat.-Châtillon 155 55973031363134847749,13%1332,65
FV207875451223109447549,81%1329,24
SU-122-44 714553429199147552,99%1248,66
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8186403239101547448,30%1117,38
Type 59 8636361265102147251,65%1517,75
WZ-131717033817252247149,03%1064,25
T-44830921725485747050,21%1219,05
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3159467927546863,77%967,23
Škoda T 25626844011361246749,74%1108,65
M40/M438163317317126246650,64%1278,34
T34 8284766686111346549,92%1264,71
AT 15A 74323512780846550,88%1060,04
T28 Prototype8286501235114646449,14%1182,36
Object 2611051032489177346449,87%1515,89
T92 HMC1055576425159546148,69%1372,82
SU-100M1715804610988746051,04%1238,57
Löwe 8179425603103546048,58%1191,82
212A978359310150245949,50%1446,88
KV-4827589620196745849,68%1150,50
Jagdpanther II8184730279121145748,96%1131,57
T20721960314980445751,35%1189,21
M4A3E8 Fury 64640710259445551,98%1158,57
Black Prince725767814279745550,06%1138,52
T29759214728298145451,36%1138,89
Lorraine 155 mle. 518136708264117145149,53%1270,51
Ikv 65 Alt II61337896364645149,68%1206,98
ISU-1528288647317126545049,64%1191,95
Comet733077014070444948,99%1070,33
IS-38752477440110144650,05%1155,97
Type 64 615232315444444450,25%1064,05
O-I630621815070444251,78%964,00
G.W. E 1001064147414163844248,51%1435,80
Heavy Tank No. VI 67276710061843950,09%984,26
AMX M4 mle. 45731308412885043948,75%1223,29
Achilles6657228465543649,61%1088,35
T71727682621254743550,00%1053,49
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 58724747343451,94%1660,58
SU-76I 3114713442843361,61%1394,53
M4 Improved 5135784042043353,59%1030,17
Ferdinand8244843303121343049,27%1180,17
M6A2E1 83164372113442549,64%1605,97
SU-14-2888408263118042549,85%1234,60
Tiger (P)736091920585142549,95%1090,30
G.W. Tiger9119313322136742548,28%1369,48
Tiger II8561672311101542448,33%1165,74
Turán III prototípus 5159354846242450,64%1408,37
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5111585948142450,69%1143,65
Panther732391518574142450,18%1161,81
T-28E with F-30 4280447945442356,91%1112,91
Churchill III 525044517244541851,41%969,18
T37640713513344741550,84%946,94
Panther/M10 76180918267141349,23%1079,88
T-43742283214768841350,32%1085,54
A-4361927229854541350,47%1127,30
AMX AC mle. 46714824112485341349,59%1305,54
Crusader 5.5-in. SP713506513079540649,86%1218,00
Sherman Firefly68052811061940349,53%1046,68
Type 4 Chi-To623978910260440348,91%1161,14
AMX 13 75746348114546540148,92%1032,95
KV-3742330614084040149,77%1021,11
Strv m/4251627404341440049,80%1210,38
Aufklärungspanzer Panther710175711443339547,98%851,67
Sturer Emil735670313781739047,11%1111,25
M12724700120092839049,86%1100,93
Type 58632052315257238849,65%1178,88
VK 30.02 (D)723520714664638848,76%1021,63
G.W. Tiger (P)814621526199038648,38%1129,55
Cromwell657646423254137851,15%996,02
Lorraine 155 mle. 50721541117187237848,80%1035,46
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4727109236637557,31%890,45
O-I Experimental53713689756437351,31%852,18
VK 30.02 (M)62653529256537348,17%1069,42
Matilda IV 51249609142037353,42%954,54
Dicker Max 625389315266037249,70%1054,75
Tiger I768049830279937148,96%964,05
T25 AT714755515484037050,31%1095,11
T25/2747482016975537048,98%1055,78
105 leFH18B2 58336420556436654,39%1079,28
SU-152741777018481636649,61%1105,91
BT-SV 369254527836455,92%1072,90
IS788244724678236349,25%972,17
M4A3E2 Sherman Jumbo628479913254336150,51%1039,42
AC 1 Sentinel 4176733129636052,76%904,76
ARL 44642459315863335848,90%1114,17
TOG II* 63114238363835750,19%962,59
SU-100Y 612940420767135752,14%1026,56
KV-1372471459749835548,67%783,89
FV304625110919961435451,80%1078,63
S-51716614819786335349,71%956,85
Nashorn644217810369335247,79%1043,06
SU-14-176258322075135149,53%1011,47
59-16624870110528535148,54%856,12
AT 862918019453834651,78%897,52
Type 3 Chi-Nu Kai 52167409042434650,58%1057,38
G.W. Panther736561927996434649,49%1128,17
MT-25631347112925834550,58%790,59
Jagdpanther748957523081234549,42%1029,24
AMX 13 F3 AM629182514271133649,52%974,68
M44629341415563033550,38%1069,70
M4A3E8 Sherman619271715050333450,81%954,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67423417854333449,33%1038,98
KV-2648229715659833251,86%915,08
Matilda Black Prince 51149937241333251,89%936,06
VK 28.01632679211028933149,10%724,31
Excelsior 51507188040132950,71%781,79
Ikv 10352131864335332849,22%756,72
SU-100654960717164732651,23%1023,67
Churchill VII642194410453732548,32%962,15
M24 Chaffee55066639428332550,74%778,64
Škoda T 2453519056237232549,09%950,07
T2163374449430432448,84%798,70
Pz.Kpfw. T 25 523723218340432151,75%935,68
Ram II 54613010738931953,65%942,24
SU-85I 5430218447331850,80%988,64
Valentine II 41145034926731851,87%771,21
T-34-85651781926551631750,60%913,23
VK 30.01 (D)621156212446631548,62%815,35
T-150665071316455331550,18%841,36
AMX 12 t668827512533831449,03%812,76
M6653045915555431348,95%854,42
StuG IV 53518533341831348,18%987,46
Lago42229702624631250,31%849,69
M36 Jackson623069814461331151,06%976,54
Pz.Kpfw. V/IV 5372219338231149,44%1169,47
T14 513221414538831150,41%815,18
M18 Hellcat673360529757730851,43%875,69
Großtraktor - Krupp 3141953421830754,67%924,46
Sherman III51175336938230650,61%864,65
ARL V3962199379955630547,73%1084,59
Archer51081124742729950,01%889,16
KV-85694061735558529850,18%879,94
S35 CA52684328252729751,64%1052,47
VK 30.01 (P)647482115646629448,14%875,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31363068227329457,06%954,25
SU-8615484417270029349,78%882,43
VK 36.01 (H)670050120550628749,40%835,31
BDR G1 B550155210043028149,15%884,60
AT 254414917339927952,82%954,38
KV-1S538977010639927950,46%660,48
Type 3 Chi-Nu53772487034827649,37%958,51
Renault G15536776430427547,82%763,63
Hummel651549818870227548,82%1023,15
M4 Sherman551186913938627551,51%797,12
Sav m/4342836852422727449,91%556,09
Bishop53116687041827252,21%868,93
VK 30.01 (H)549993011640627148,35%785,25
L-60 2386518710626849,46%612,84
Churchill Gun Carrier6596667541926647,61%783,08
Type T-34554938410135126649,28%934,66
FCM 36 Pak 40 31493838331326556,77%946,97
Strv m/382255981514126349,69%602,19
T-127 31770995924126354,82%848,66
T1 Heavy Tank567075812339526049,50%775,99
AMX ELC bis576170814823625750,18%559,25
Jagdpanzer IV668398614049225647,91%850,09
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25433112625025555,14%990,72
Strv m/40L32468801215825250,25%456,44
M41 HMC548971110549025249,39%755,41
Pz.Kpfw. T 15 31029715217825255,08%883,94
Pz.Sfl. IVc55790428242625147,68%884,00
Strv fm/211432281412725050,25%558,07
Churchill I566725610337524748,84%759,18
T67569230817737024551,64%651,51
KV-15125764524040524050,35%828,06
M754696468525423849,27%733,22
M22 Locust 31028176317923653,35%833,28
VK 16.02 Leopard55881158617223248,85%536,52
M10 Wolverine542466711739423250,80%805,66
Ikv 7233128911317323149,93%420,09
Type 5 Ke-Ho41891244425323151,59%737,26
ST vz. 3944479882821023049,26%594,81
Crusader56923327825923048,59%720,68
T-34585719113229222849,85%673,24
T2 Light Tank 21767756912622752,26%874,13
M4A2E4 Sherman 52408610129522650,91%833,28
AMX 13 105 AM mle. 5052980168440822148,21%864,58
Marder 38T47420244531321950,75%670,89
SU-85573147511238121849,94%825,89
A-32 4228215819321752,44%874,47
SU-122A51644837834221548,87%773,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H583990719729621149,24%609,69
Type 1 Chi-He44021743922821049,77%758,29
SARL 424993773122520949,35%666,90
Grille565415313844920949,98%902,57
Tetrarch 26409202117720654,64%964,10
T-45 23658321213720550,75%640,22
Grant41719312623320149,53%821,10
Type 95 Heavy44277923019920147,74%605,69
M5A1 Stuart47003785116319949,32%567,02
Sexton I 3281724219719952,68%894,71
T82 HMC4385203120719749,45%642,81
Pz.Kpfw. III/IV552843614525919647,97%760,26
Matilda47333288525419651,87%569,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C37841388913619551,42%686,43
StuG III Ausf. G595293416234519349,30%691,60
T-5045155329211919350,45%559,71
Pvlvv fm/42229990558719248,25%272,67
Alecto45120754924819149,92%625,09
Valentine43487473921319149,95%825,53
Somua S3531411161717318951,77%616,24
M5 Stuart48654495111418649,18%455,91
T4045558696727618551,54%512,50
StuG III Ausf. B41959403922718549,57%549,80
AMX 105 AM mle. 4742938645026418549,82%823,64
Covenanter49517975617118349,15%523,41
Birch Gun43651433922118249,23%836,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42132344719918248,83%496,06
Pz.Kpfw. II Luchs48664496713318150,62%412,11
M8A147873375423418050,24%527,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2713771108218049,55%449,54
B146228474118118047,80%660,92
SU-85B47318736726517750,96%482,66
T-8041921445116217649,06%472,64
Stuart I-IV32244381314917649,76%594,27
Durchbruchswagen 244971204217417347,21%417,54
VK 20.01 (D)41625304015417048,54%408,38
Somua SAu 4043718303621017048,97%627,00
M222720181113117050,18%613,76
Renault R352114818811616952,11%576,49
Type 98 Ke-Ni32449311816416850,47%614,85
Pz.Sfl. IVb43711775325016850,20%656,48
LT vz. 3835824141713116649,17%414,12
FCM 362195320610816649,82%591,60
BT-7 artillery 35346843014016450,00%739,74
AMX 4048647723814316348,78%796,27
Type 97 Chi-Ha35154742016616350,27%519,76
43 M. Toldi III 36625481111416349,06%546,16
Pz.Kpfw. II Ausf. G34661212612116050,69%484,17
SU-543819196227716049,62%499,32
LT vz. 352599159712615949,81%591,79
Valentine AT36189662519915350,19%599,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4114425210622915249,84%552,34
Type 89 I-Go/Chi-Ro2465558712915249,17%546,86
M3 Lee410583545818715248,55%660,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48306216510815248,36%376,90
M3 Stuart39717372612215149,28%542,10
Cruiser Mk. IV39773862714615049,55%427,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J46415417613515048,97%403,54
T-7033342932314314849,00%473,62
Cruiser Mk. II34346382315114849,98%558,27
M2 Light Tank210306272611314851,69%505,89
A-2046903705810314748,01%303,51
M3746110985223714748,89%745,36
T-28413264627717214549,12%397,96
Type 2597 Chi-Ha37707152214614350,22%419,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. A32677382113614249,57%443,31
Kolohousenka1869210510314150,21%648,21
Type 91 Heavy34868701411914046,89%324,90
Pz.Kpfw. II213309683410713850,71%453,70
Renault UE 5734865182116013850,29%461,47
LTP 38789152614513849,56%600,62
T18 HMC3732241110613749,34%460,28
AMX 383947960169913749,69%502,81
Chi-Ni2601301911113648,54%545,33
Renault Otsu1117793779313549,70%592,73
Type 95 Ha-Go2332545911713448,83%504,13
D237258961812413449,64%462,25
Light Mk. VIC 2649600168813349,66%548,96
M7 Priest36285704220913348,69%494,24
Hotchkiss H3528232931110813250,21%504,06
Type 97 Te-Ke 24799961110913049,53%557,41
Lorraine 39L AM35131582419013049,95%494,76
T-602470821139913050,63%426,59
Marder II312586754617112950,97%413,77
Cruiser Mk. III210970503111512750,84%376,69
Pz.Kpfw. I2781228107312647,23%420,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E310912273911012549,14%394,49
Sturmpanzer II44898955221912548,50%554,81
SU-76M38695402915712448,60%360,04
Sexton II35112942112512149,09%616,09
T2 Medium Tank212363831710411949,03%438,20
BT-229093253310811950,39%452,50
T56 GMC311338922713411948,95%363,32
T3 HMC212784854913411851,45%501,18
M2 Medium Tank311643853211311848,77%346,77
Vickers Medium Mk. III37917782312111848,32%419,68
Pz.Kpfw. 38 (t)310116153911811849,69%288,85
T-46314278943711611848,30%463,55
Leichttraktor11975105279111750,71%411,72
SU-2635725494417311651,23%417,97
Cruiser Mk. I25472241112011648,53%379,44
BT-73801643389611647,58%488,19
T1 Cunningham11845711318211550,52%526,70
Wespe36351623416211448,68%460,44
Vickers Mk. E Type B28837851110311249,03%393,29
T1E6 2606362198510949,67%538,02
T-26214225951610710749,22%392,18
Pz.Kpfw. 35 (t)21174571269810749,52%352,73
D1280040387710747,19%345,70
T7 Combat Car 2836949167210750,12%466,06
M3 Light 31803103610510647,64%498,11
Universal Carrier 2-pdr27618311211010248,03%390,09
Panzerjäger I213435091812010250,02%347,09
MS-11180773515769950,66%365,46
Renault FT AC2593282101119948,04%326,64
Renault FT 75 BS2603754111199750,42%552,16
Vickers Medium Mk. I1168449013829749,26%398,09
Renault NC-31111329097689349,08%333,43
Loyd Gun Carriage26165249839249,45%491,07
AT-12939150131099148,89%362,26
Renault FT114734057608948,50%357,59
Vickers Medium Mk. II291477012838947,38%301,69
SU-182740388141148748,96%547,36
Sturmpanzer I Bison3695571201198648,52%292,51
T1 HMC296967419978249,34%402,81
G.Pz. Mk. VI (e)27288639466747,14%324,54
KV-4 KTTS 81131100,00%42,51
Panzer 58 816909016,67%783,37
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Posledná aktualizácia: 29.03.2017 04:43