cookie_text Viac tu

Štatistiky servera EU

Hráčov v databáze: 2594946

Aktívnych hráčov: 855375

Klanov v databáze: 69776

Aktívnych klanov: 62041

Štatistiky tankov na serveri EU

Názov tankuTypNárodTierHráčØ BitiekØ PoškodenieØ SkúsenostiVýhierØ WN8
T-22 medium 102063158259091662,22%2543,08
IS-5 (Object 730) 812981166165987459,19%2242,26
Chieftain/T95 8779185148787056,65%2123,75
Object 907 1018773212247886457,97%2406,46
KV-4 Kreslavskiy 8170652156986158,07%1957,16
Object 260 106209173250384257,28%2354,41
T95/Chieftain 101147278982756,46%2713,83
121B 10234748232382055,39%1997,66
M60 106221133236380355,63%2113,09
T 55A 947059108178980155,34%1938,57
Emil II934522149174079553,27%1816,60
T26E5 Patriot 846590135120378852,84%1413,92
Kranvagn1016711105216278552,31%1874,19
Object 252U 816569148142678054,70%1728,71
VK 72.01 (K) 1013025133226077755,08%1943,34
T95E6 10348471223177754,51%1893,04
Object 430 Version II943264197158077453,59%1662,30
Škoda T 50977133234179677152,71%1910,70
AMX M4 mle. 49 8702063120677052,30%1324,82
Pz.Kpfw. VII101539357204876752,42%1630,21
Emil I876743133139776252,89%1713,45
Object 252U Defender 838987165137875553,36%1642,23
Type 5 Heavy1019420122198275451,55%1533,01
Object 4301024924197194075051,72%1656,90
Strv 103B1013052134236574851,29%1755,83
T-44-122 739104116574860,17%2133,24
WZ-111 865681344128374852,11%1591,58
T26E5 81339466112674652,49%1267,01
Mäuschen91091782154574353,31%1425,94
AMX M4 1949 Liberte 845466148117074251,68%1291,80
WZ-132-110503583177674250,78%2257,69
TVP T 50/511051661258217274252,10%1916,45
Strv 103-0928299161183572851,04%1641,38
Lorraine 40 t 839137114132672651,75%1760,53
WZ-111 model 1-4983248226154972051,13%1544,48
IS-3A 829584168115071851,49%1280,48
STB-11043412232198971651,67%1667,54
KV-220-2 Beta Test 5678869071655,06%1817,55
T-100 LT10569865148371449,53%1761,10
T-44-100 842317178118471451,71%1592,03
T23E3 71386479101871455,07%1845,43
AMX 13 10510359765175071249,92%2180,54
1131049026159188371250,37%1536,14
Type 61965463245157471050,87%1564,71
VK 100.01 (P)84431287115470352,90%1244,85
T25 Pilot Number 1 810137498112970050,51%1424,19
Object 14010152670309187469951,24%1547,43
Tortoise990055230160769850,47%1388,33
T95E2 81097050118169653,17%1575,37
M46 Patton KR 847158143103469650,86%1283,77
Object 2631032974222216069451,20%1587,49
M46 Patton993005259144669451,00%1447,58
Centurion Mk. 7/19115660259148269250,33%1423,95
IS-2 743560135106569254,10%1479,28
FCM 50 t 892514295114769150,62%1373,54
M6A2E1 810472150113569149,99%1281,39
M48A1 Patton1054757229188669050,44%1539,43
AMX 50 Foch964700225157769050,39%1400,39
AMX 30 1er prototype964317211153969051,12%1555,97
T54E19224018236155568750,29%1532,26
IS-6 B 86391114114668650,06%1327,36
Maus10105813196175768650,37%1335,36
T57 Heavy Tank10153509309206168249,76%1686,39
WZ-132A915511100120668250,76%1813,12
E 50 Ausf. M10109585283189568150,72%1521,13
T-62A10124497314176768050,22%1420,11
Centurion Action X1079822214187967950,32%1509,85
T110E31059915270214067851,00%1513,32
AMX 30 B1026259117187667850,03%1509,05
Panzer 58 Mutz 848040150103267750,19%1280,50
FV215b1066284197185367749,43%1458,95
E 509172527284142167750,18%1374,23
Conqueror9112483267147267649,52%1396,58
T110E510211637306184667550,21%1480,66
T-54 first prototype 810093822899067550,66%1207,98
T95991729249166567451,36%1425,08
Type 59 8642361276101967251,61%1373,13
ST-I9154556263145067250,35%1358,41
KV-5 874422450107367250,35%1227,03
1211049454222181667249,46%1438,00
AMX 50 Foch (155)1044496336220167250,38%1641,74
Rheinmetall Panzerwagen10367757143867047,82%1652,74
Strv 81 823116267040,00%1285,15
STA-2 843776125101767049,39%1229,84
T-549309497372129267050,48%1244,61
IS-410142892213180767049,37%1419,01
AMX 50 B10103182281201866949,98%1680,36
Object 7049176560297188766951,17%1735,04
FV4202 891948156104166950,09%1254,65
XM551 Sheridan10517163149966847,87%1718,46
AT 158131207177124866850,95%1345,10
WZ-120989282257131766849,72%1249,11
Bat.-Châtillon 25 t10181700489181566850,77%1555,06
Type 4 Heavy952349181137366750,76%1197,53
SU-122-54951027191153166549,76%1345,32
112 852429225100566448,77%1093,28
FV4004 Conway923631160159366449,21%1345,79
VK 45.02 (P) Ausf. B9159134247141166349,73%1306,75
VK 45.03 72550783100166152,15%1306,54
1108145774198114865950,58%1318,30
AMX 50 1209171094228154365949,23%1502,06
M4A1 Revalorisé 853549141113565649,62%1369,98
Leopard 11084503256180965549,15%1446,66
Schwarzpanzer 58 8102628294765448,44%1117,29
Rheinmetall Skorpion G 8120779304132265250,46%1408,82
59-Patton 8210267588265248,82%1015,91
T-54 ltwt.913502222694965251,17%1311,71
FV201 (A45) 7151476983864551,59%1031,46
O-Ho8100323146110664451,28%1172,38
E 10010265164344175464349,41%1332,57
T698230396211109364250,49%1439,96
M1039304838287139164149,06%1291,23
STA-18116240198108064150,07%1381,52
Cromwell B 611367519373464155,72%1598,33
KV-220-2 54171713459564058,61%1398,34
Bat.-Châtillon 25 t AP9228565236132663849,00%1276,53
Object 4168102503178110063851,16%1451,16
M26 Pershing8161031203104563650,85%1361,14
Panzer 58 82574163540,00%689,00
Charioteer849026182124863250,29%1366,49
M4A3E8 Thunderbolt VII 6219584067963252,69%1290,52
E 759407495351135663149,28%1245,50
AMX 50 1008295027250123962850,14%1466,67
T110E410136211283199262848,88%1358,60
Object 2681096622256207262749,00%1456,84
Waffenträger auf E 10010111954323211862648,70%1480,44
IS-710358840332163962548,77%1228,84
Jagdtiger9261401297164262549,39%1410,13
T-34-3 87473526497862548,77%1204,97
AMX Chasseur de chars 816600626598962449,40%1220,68
T309211389313157362349,51%1334,87
Leopard Prototyp A9146472243128262248,38%1174,93
Waffenträger auf Pz. IV9210837281162262248,79%1372,46
AMX 13 57 GF 74556413158262250,00%1205,40
Strv S1 846318119127162250,20%1292,89
Rhm.-Borsig Waffenträger8301655392144362149,82%1583,26
leKpz M41 90mm GF 73812290262150,64%1578,23
T28 Concept 717872853103962053,78%1453,91
T26E4 SuperPershing 828194438893661949,40%1092,76
T328442423212108361850,27%1218,35
FV215b (183)1069029388192661848,29%1269,70
IS-6 8207714331106261751,77%1222,87
KV-122 752304889061450,93%1116,83
AT 7719018611799061453,12%1365,73
TVP VTU Koncept811000813998361148,92%1172,17
IS-2720998017297660951,00%1299,89
Caernarvon8175292199100660848,68%1071,11
Löwe 8223983522100360748,67%1025,95
LTTB817018314068560751,37%1174,52
Centurion Mk. I820256218596660650,31%1177,62
UDES 03868430137118860549,18%1215,97
Jagdpanzer E 10010166721350195260448,91%1304,58
M56 Scorpion 73720111090160350,43%1181,68
T-34-289193518390560348,67%1099,23
SU-101890107162113460149,45%1208,36
AMX AC mle. 488106494197119260149,09%1263,43
T34 B 8820612299660148,72%992,54
Leo71044679583359950,61%1284,99
Spähpanzer Ru 251914682723980959849,93%1042,65
T-109522255310129459748,57%1162,18
O-Ni719671112594959752,35%1215,11
leKpz M 41 90 mm GF 87961918872159649,59%1160,55
WZ-132812664524975059650,12%1258,65
Panther mit 8,8 cm L/71 88459120187159447,16%974,73
T-34-85 Rudy 67716516674459454,39%1527,37
VK 45.02 (P) Ausf. A8221149196102359348,43%1112,71
Indien-Panzer816859419598259348,34%1191,00
T288143634162120659249,63%1239,16
Type 62 75296227756359250,19%1153,75
Panther II824753518695859250,09%1165,51
E 25 719215134990059050,48%1334,58
FV4005 Stage II1010156180184059045,92%1142,76
T34 8312580658108358949,87%1133,75
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8192082244100958948,26%987,53
AMX 13 90935819734975358850,39%949,96
AMX 13 57 714717559758747,96%1328,81
ISU-122S 73265011292858451,11%1231,66
T-34-1715962515482158151,21%1289,25
AT 15A 74622513080758051,00%1042,37
Rheinmetall Skorpion 848119458056,25%1484,76
ISU-130 82175118558052,78%1213,29
SU-122-44 715797928798057952,89%1400,81
T29761979928697657951,35%1284,20
A-44715608710881157550,75%1279,01
IS-38788938443109357450,00%1201,87
T49917695228176757249,60%941,33
T-44832798025384657250,05%1013,12
Kanonenjagdpanzer 82267210184457145,36%749,89
Type 5 Chi-Ri716851913982457149,02%1225,18
FV3805944783300144357050,28%1374,90
Grille 1510125211205195256948,94%1315,59
Black Prince726925014379056649,99%938,18
T20723180114980356351,29%1269,39
KV-4828888920295756349,59%972,88
M41 Walker Bulldog829763723764856350,51%1075,01
Konštrukta T-34/100719173711981556249,80%1229,93
T28 Prototype8305018240114556249,11%1143,20
AC 4 Experimental 6153856370155951,73%1312,58
Jagdpanther II8194289283120155848,88%1257,20
Krupp-Steyr Waffenträger 7306726286355849,00%1078,44
WZ-131719442416855155649,11%1114,87
Tiger II8586408312100555448,28%1049,06
M4A3E8 Fury 65039910258455351,79%1075,26
ISU-1528300990322125655249,56%1317,45
212A981491312149955249,50%1448,30
Conqueror Gun Carriage1031336396170955150,98%1373,14
Ferdinand8255049305120654949,28%1251,86
M53/M55993714453142554850,37%1366,49
Panther/M10 76868917870154749,41%1033,18
Bat.-Châtillon 155 581057878527163854549,52%1447,74
Tiger (P)739454320384754449,96%1023,94
Object 2611053130496176054149,85%1527,27
Churchill III 527129717243753851,41%854,44
T71729987921055953849,99%1133,54
LTG792485367253750,03%1497,03
SU-100M1716594411188253750,89%1185,07
AMX M4 mle. 45732842112884653548,73%1002,72
Comet735449614269653548,89%1038,71
M40/M438173816319125153450,61%1447,49
Panther734085518674053450,12%1081,69
Strv m/42-57 Alt A.2 6910709066753351,04%1247,36
Bat.-Châtillon 155 55978492367132753349,09%1253,68
Spähpanzer SP I C718494112466053349,28%1374,19
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3176768027653163,69%1546,76
Challenger7810289676852648,17%965,44
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 58925247052552,24%1348,04
G.W. E 1001066556418163452548,53%1333,82
G.W. Tiger9123858323136652448,30%1283,70
FV207880539226107852049,72%1152,09
Lorraine 155 mle. 518145819266115552049,50%1323,00
T92 HMC1058870423159051948,68%1268,70
T-43744859814868451750,19%1000,25
Strv 7461772367765051650,42%1212,81
Ikv 90 Typ B71120148781251348,75%995,83
KV-3744485614183351249,71%994,97
Škoda T 40 69783113064951049,95%1219,93
SU-14-2893102266118050949,87%1268,27
VK 30.02 (D)724796514764750848,76%922,07
T-34-85M 61532082169350652,68%1322,47
AMX AC mle. 46715350412484750549,52%1064,12
SU-76I 3115514042750461,74%1783,28
Type 64 617823816347050250,66%1411,39
MTLS-1G14 3222333350262,11%1883,84
Tiger I771171930579449748,95%922,85
AMX 13 75749815414647649448,88%898,30
Heavy Tank No. VI 68274410661649250,12%988,41
IS792384924877948849,22%918,03
Achilles6713808764948749,62%1126,02
Škoda T 25629989411960348749,59%1117,19
Aufklärungspanzer Panther710230211543248547,97%792,16
O-I636245815068848351,72%1147,55
A-4362098149854048250,41%1009,68
T25 AT715344215583648150,23%1088,28
Type 4 Chi-To625003210360047948,85%1077,63
Type 58633781215256947649,58%1047,50
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5115356248047650,73%1374,18
T37643351613744347250,69%1251,06
Sturer Emil737373713981147147,10%963,56
Pz.Kpfw. III Ausf. K 542672741447049,36%1122,71
T25/2750234417175146948,90%922,68
M4 Improved 5138414441846953,45%1176,25
Pz.Kpfw. V/IV 5376419738446849,68%948,16
Bat.-Châtillon 12 t81549503063546848,66%980,59
Sherman Firefly68703011361146749,42%1093,99
SU-152743611818581046449,52%999,39
G.W. Tiger (P)815715026499146448,42%998,40
HWK 128582682361546248,35%936,65
T-28E with F-30 4285568645246256,90%1763,99
M12726457420391846149,85%1175,07
M4A3E2 Sherman Jumbo630244913454145750,51%954,60
Cromwell661567323853645651,01%992,99
Crusader 5.5-in. SP714400113478845549,78%968,20
VK 30.02 (M)62838919556445548,22%994,53
Jagdpanther751335323280745449,34%1008,84
SU-100Y 613843420866345352,01%1136,09
Matilda IV 51317199641845253,36%1161,39
Lorraine 155 mle. 50723059517386545248,80%1079,50
KV-4 KTTS 81368945133,33%398,85
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67481818254344949,34%932,41
Turán III prototípus 5166935445744950,64%1247,41
KV-1372582639949844948,60%625,45
G.W. Panther738599528495544849,51%1213,17
ARL 44644517815862844848,86%983,02
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4847388735044557,10%1310,88
AT 863042279453444051,71%879,17
Dicker Max 626285516165643949,74%1124,33
M4A3E8 Sherman620197515050343750,74%889,76
Nashorn646252710568743647,77%1152,93
TOG II* 63137388663743650,20%977,13
105 leFH18B2 58545422356643154,43%1306,07
S-51717562719785542949,68%1031,30
Ikv 65 Alt II62143177161842949,29%1007,43
59-16627984810530542748,64%763,51
T14 513373314838842650,47%732,89
Churchill VII644093610553242648,29%788,61
KV-2651455616159542451,83%935,11
Ram II 54660910938842353,62%1070,56
O-I Experimental543371710055342251,35%1151,23
Excelsior 51595398540042150,75%770,17
SU-100657455217364342151,17%1128,22
SU-14-176790722574941849,49%858,77
BT-SV 371624727741455,89%1462,02
T2163468469630541348,79%725,46
M6655222815655041348,93%836,78
T-150668306316554941350,16%841,00
M36 Jackson624008314661041251,00%1039,82
Pz.Kpfw. T 25 524820318740241251,67%1088,11
MT-25633283213026441050,47%642,09
Type 3 Chi-Nu Kai 52210279442341050,58%1094,96
AMX 13 F3 AM631161814470440949,52%1052,64
KV-85698304335158040950,13%918,43
T-34-85655525426851240850,49%884,82
VK 30.01 (D)622966612646340848,55%774,85
M18 Hellcat677492629757140451,33%966,38
FV304626682220460540351,62%910,66
AMX 12 t673245812634240248,99%846,52
VK 28.01635878211029440148,98%713,01
M44631514816263139850,42%897,56
SU-85I 5433138747239850,88%1088,42
Matilda Black Prince 51207237641039751,77%1061,14
VK 36.01 (H)673233920550339649,35%748,33
AC 1 Sentinel 4179163429439552,72%991,52
M24 Chaffee55382159628139050,68%927,03
VK 30.01 (P)651627815547238848,15%768,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31419708527438857,09%1275,52
ARL V3962278469955338647,70%866,98
S35 CA52781348352438351,56%1212,00
Strv m/4252433224839037949,41%1000,22
SU-8616298917469437849,75%1014,53
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25497812725037855,20%1654,87
Valentine II 41226305126637851,78%1162,79
AT 254594067439737452,76%845,97
Hummel654251618969537048,81%1008,54
Sherman III51259407237836950,49%978,60
BDR G1 B552323510042836549,15%778,94
Großtraktor - Krupp 3143283621936354,62%896,86
M4 Sherman554102814038436251,45%1011,95
VK 30.01 (H)553037911640335548,34%710,63
KV-1S543447310939535550,52%712,36
T1 Heavy Tank569918312439335549,50%699,50
Jagdpanzer IV671528114149035247,89%742,92
Škoda T 2453913556536535248,87%902,21
Archer51168284842034749,82%861,37
Type 3 Chi-Nu53931917134634649,26%851,01
T-127 31877506024234654,88%1213,13
FCM 36 Pak 40 31508768631234556,83%1098,09
KV-15132359323940334350,35%704,66
Type T-34559107610134934349,24%883,22
Churchill I569864810437234048,82%640,54
StuG IV 53923533441334048,04%847,63
A-32 4232316019333552,45%558,87
AMX ELC bis581346614923633350,15%713,43
Churchill Gun Carrier6624317541733047,57%569,75
M4A2E4 Sherman 52446910229532950,92%693,22
Pz.Sfl. IVc56047208442432447,64%854,92
T67574158818437032451,61%769,89
M10 Wolverine544010211939232350,77%816,35
Bishop53335867341432052,16%823,84
M41 HMC552038010548131849,32%924,83
Renault G15616096630031747,76%682,33
Pz.Kpfw. T 15 31059425417931655,02%801,29
M754844638625331549,23%829,16
Ikv 10353335184733831248,73%649,94
Type 5 Ke-Ho41969894525230751,54%1029,71
VK 16.02 Leopard56372018717730548,87%486,98
M22 Locust 31070986518130453,41%796,47
T-34591088613429130249,81%678,61
T2 Light Tank 21838777012929752,28%647,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H589356019629729649,22%675,56
Lago43470072923329649,94%708,13
Marder 38T47777054631129650,74%775,99
Crusader57384387825629548,50%566,99
SU-85576416311337829449,89%742,67
Grille568959913944628949,97%864,33
AMX 13 105 AM mle. 5053158408540228648,10%747,99
Type 1 Chi-He44186323922728049,72%671,72
Pz.Kpfw. III/IV555304114526127947,96%550,18
Matilda47740468625327551,88%762,97
Pz.Kpfw. I Ausf. C38448039013727551,46%526,98
StuG III Ausf. G599928516234227449,23%643,85
Tetrarch 27102922017927354,64%1120,52
M5A1 Stuart47494705116627349,37%578,32
SU-122A51779158033726948,75%567,72
T-5055415699112126850,41%294,28
T4045767786727526651,53%662,98
ST vz. 3944975642920726549,12%583,99
Alecto45339474924726549,89%563,87
Sav m/4344593692621626049,50%460,66
Grant41839762623026049,47%670,27
Valentine43682153921226049,91%747,42
SARL 4241123473122225549,20%633,72
M5 Stuart49130155111425449,15%320,23
M8A148361015423425350,24%519,33
L-60 263553989725248,90%433,68
Covenanter410108265617025249,14%578,61
SU-85B47676916726325150,95%612,08
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2729372108225149,50%353,34
Sexton I 3283854319725052,74%688,23
Pz.Kpfw. II Luchs49320276913525050,74%448,44
B146498834118224847,84%455,73
Strv m/382444351613324849,25%647,87
Somua S3531593541717324651,74%624,05
StuG III Ausf. B42094594022424549,50%512,11
Type 95 Heavy44945523119924547,79%496,80
T-8042104215116324349,09%559,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42382614719824348,74%552,23
AMX 105 AM mle. 4743178925126224149,77%733,88
Strv fm/211792742412324050,11%685,38
Strv m/40L34090921315223949,89%576,27
Stuart I-IV32420971314723849,69%575,74
M222957811213123750,29%660,09
VK 20.01 (D)41732554015423648,48%393,69
Durchbruchswagen 245351304217523547,29%415,67
Type 98 Ke-Ni32566211816223350,40%653,41
Somua SAu 4043859943620922948,93%426,50
Type 97 Chi-Ha35381902016522950,23%581,62
Birch Gun43905354021922949,21%567,03
Pz.Sfl. IVb44024425424822750,18%680,71
AMX 4049216613914322748,74%428,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G35001932612022650,61%429,75
T-45 23870421414022550,91%687,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4120143610722822549,84%476,17
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48717276510922448,38%289,13
Renault R352133501811722452,24%561,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J46699757613522048,95%309,33
Valentine AT36470212519822050,18%529,90
SU-544077546127122049,61%789,39
Ikv 7235328601416722049,71%410,97
M3 Lee411108935818621948,54%475,93
T82 HMC4484033320121849,48%530,82
M2 Light Tank210989512811621751,91%574,07
M3 Stuart310289562612221549,28%432,42
Cruiser Mk. IV310381212714621549,57%551,70
FCM 362234518610821449,80%501,47
T-28413978127717221449,13%434,26
T-7033616452314321349,05%547,03
A-2047321755810521248,05%269,94
Cruiser Mk. II34643012315221150,07%565,24
Pz.Kpfw. II214112313410820950,74%489,81
LT vz. 352665061712520849,71%591,25
43 M. Toldi III 36857151211320848,95%388,88
LT vz. 3836444101713020749,03%444,05
BT-7 artillery 35467683214020650,07%545,04
Type 2597 Chi-Ha38210652214620650,17%549,03
M3746391835323620648,91%636,76
LTP 39041012614420449,52%562,43
Type 89 I-Go/Chi-Ro2533893712920449,09%590,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. A32982572113619949,46%433,35
Renault Otsu1125722079519949,77%510,87
Chi-Ni2629481911019948,51%480,43
Hotchkiss H3528582021110919850,54%492,92
AMX 3831009373169919849,62%316,30
Renault UE 5735083752115819450,22%392,59
D237600021812419349,61%384,11
Type 95 Ha-Go2350112911619348,79%551,23
Marder II313252844617019250,91%409,15
T-602507259139919050,57%454,18
Kolohousenka1961766510418950,27%575,77
M7 Priest36634044220518848,71%677,62
Pz.Kpfw. I2841068107318847,21%295,41
Sturmpanzer II45095045321818748,52%573,30
Cruiser Mk. III211636363111518750,77%528,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E311568683911018649,14%358,86
Leichttraktor12099539279418450,73%530,62
SU-76M39141892915618448,62%357,00
Pvlvv fm/42253130958218347,99%246,56
T2 Medium Tank213030271710518249,02%446,77
Light Mk. VIC 2663775168818249,65%389,32
Type 91 Heavy35563891512018147,03%329,17
Lorraine 39L AM35462032418618149,90%625,22
Pz.Kpfw. 38 (t)310642463911817949,68%390,12
BT-229622463310817850,34%488,69
T-46315065093711617748,31%360,53
T3 HMC213445034713117651,38%469,33
M2 Medium Tank312257673211317648,78%319,33
T56 GMC311960592713417648,94%292,70
Vickers Medium Mk. III38360202312017648,29%343,00
T1 Cunningham11955835308317550,47%462,68
Type 97 Te-Ke 24877281210817549,49%498,07
BT-73847670389717147,60%281,04
Cruiser Mk. I25825251211917148,54%541,79
SU-2636093614317016851,17%532,99
Vickers Mk. E Type B29396031110416749,06%460,38
T18 HMC3872161210416649,36%290,07
Wespe36780163415916648,69%472,80
M3 Light 31844483610416547,63%339,13
T1E6 2622199198516549,64%360,24
Pz.Kpfw. 35 (t)21238256269816549,48%404,60
Sexton II35469752212416449,09%335,89
T-26215038411610716449,23%465,59
D1283947787816147,25%317,08
T7 Combat Car 2861966167216050,07%301,28
Panzerjäger I214182991812015650,03%398,04
MS-111917005147815450,65%426,74
Universal Carrier 2-pdr28002441211015248,02%353,31
Vickers Medium Mk. I11787138138315149,31%409,62
Renault FT AC26225791011014548,04%365,90
Renault FT 75 BS26417461111814350,51%653,75
Renault NC-311120395577014149,11%381,31
AT-129913671310813848,88%338,20
Renault FT1156340776113848,52%311,83
Vickers Medium Mk. II2966348128313547,38%308,35
Sturmpanzer I Bison37224212011913448,53%321,78
Loyd Gun Carriage2659919108313249,47%426,15
SU-1827862211411413249,12%601,37
T1 HMC21019560199512549,31%494,90
G.Pz. Mk. VI (e)279017894510047,16%211,14
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Posledná aktualizácia: 22.07.2017 04:54