Štatistiky servera EU

Hráčov v databáze: 3520250

Aktívnych hráčov: 808517

Klanov v databáze: 93457

Aktívnych klanov: 81502

Anzeigen

Štatistiky tankov na serveri EU

Názov tankuTypNárodTierHráčØ BitiekØ PoškodenieØ SkúsenostiVýhierØ WN8
Object 279 early 1014821153374.80108065,06%2169,44
Chimera 85495351997.50101659,86%2036,87
T95/FV4201 Chieftain 106192882924.4793958,39%2279,87
Object 907 10339882582509.9888157,80%2202,80
T-22 medium 1031081922433.5287560,00%2279,61
Type 59 G 8936351415.2286554,10%1687,41
IS-5 (Object 730) 8146111881623.3386358,58%2151,25
Chieftain/T95 88876961440.0785656,09%2164,64
EMIL 1951 84321141701.8584155,26%2088,76
KV-4 Kreslavskiy 82116661509.1184057,18%1988,22
Strv 81 839371230.0683054,35%1618,71
AMX M4 mle. 519367361171867.9382153,54%1672,41
Т-44-100 (У) 81031261303.5881852,94%1570,15
Panzer 58 822241324.4881857,44%1767,43
121B 105782712324.8181354,31%2144,09
T-44-100 (B) 81601881274.8181152,13%1573,45
Škoda T 27 829241514.2080751,30%1747,25
VK 72.01 (K) 10180621622407.9880655,88%2053,21
T95E6 108281892361.8480254,15%2010,54
Object 260 10349771182315.5780054,61%1980,11
T-44-122 71271821290.4079760,46%1994,62
M60 10115571372370.1279654,79%2168,55
T71 CMCD P 72077829.0579657,74%2083,48
T-44-100 (R) 824623951232.8279252,35%1569,53
T78 622141115.0078965,58%1992,17
Object 244 654211033.2578759,89%2000,88
TS-5 877851491458.8477952,26%1387,05
Object 252U 8537321531349.6977553,77%1427,86
IS-3A 8135313881271.1477451,87%1292,07
Object 43091252861521721.9776952,64%1502,81
UDES 16925112711595.2976651,27%1505,54
UDES 15/161012373392081.9276552,11%1557,11
WZ-111 model 5A10763571002169.1176251,82%1679,14
Type 5 Heavy10997731502060.4476151,55%1438,62
T26E5 Patriot 8746141781124.9575852,00%1353,21
T 55A 91276981031695.7675753,61%1741,05
Object 7059837981061619.4575451,91%1459,69
Object 252U Defender 81392961441312.6475453,07%1355,03
Object 43010391841581912.0775051,45%1686,59
60TP Lewandowskiego1045834942079.1975050,93%1461,39
50TP Tyszkiewicza9625851241637.8875051,58%1429,72
Object 430U101043081162071.0574952,01%1578,33
Progetto M40 mod. 6510456061492164.4374851,26%1588,09
Prototipo Standard B9688851541712.8574351,05%1522,59
Object 430 Version II9772602061518.8274252,32%1617,00
Object 705A1058533941986.1974150,70%1454,38
Lansen C 825082561179.3473750,66%1269,14
VK 100.01 (P) Ausf. B 827371331.8173756,19%1515,46
AMX M4 mle. 541020648811921.9273749,62%1517,02
Škoda T 5091472312451718.1173651,62%1611,54
Caernarvon Action X 8108533731134.5873450,46%1300,50
Emil II91051381611599.7073151,43%1513,64
M48A2/T54E2/T123E6 1030571951.6272952,51%1637,89
Object 268 Version 410790141072169.3872953,78%1529,51
AMX M4 1949 Liberte 8548452001132.3872851,05%1224,60
T-44-100 8658612381177.0472852,47%1574,36
Kranvagn10556701021955.1272750,33%1597,39
WZ-111 8848803411220.7272652,08%1511,54
WZ-111 model 1-491620462391599.6872651,13%1555,22
Panhard EBR 9091734899955.9472552,61%1411,51
Panhard EBR 1051011952941265.0072353,09%1411,60
Object 777 Version II 1029581777.2472051,39%1488,19
WZ-111 Alpine Tiger 815751431072.2171449,06%1195,01
11310833701541890.5071450,32%1605,91
SU-130PM 8930361551467.3571451,48%1429,65
Object 27710113840691945.6471149,88%1422,36
Pz.Kpfw. VII1061718791849.5171150,35%1339,60
WZ-111G FT9190611641819.0571150,51%1516,63
M6A2E1 8298451081145.6471150,31%1358,33
KV-4 KTTS 837261104.3171154,35%1268,77
K-911017972551800.1571049,21%1434,46
T23E3 715526871008.2371055,01%1906,23
Chrysler K GF 8340031201101.4970651,25%1237,31
Super Conqueror10142886851936.8770650,23%1426,19
Type 59 81135089381067.3170651,55%1476,05
Tortoise91378042291625.1070550,61%1441,23
Conqueror92261262331553.5570349,79%1438,92
STB-110618962251912.6770251,30%1692,00
M48A5 Patton101052982221920.4770150,65%1610,37
TVP T 50/51101087642712007.4770050,76%1655,87
Emil I81792271471268.2969951,36%1403,77
50TP prototyp 895131731190.2169951,73%1249,77
M46 Patton91552062401468.7669950,84%1481,24
Maus101644391911774.3269950,64%1390,72
AMX 50 Foch9979902141620.2469850,63%1516,19
Progetto M35 mod. 46 82042771711238.8269851,28%1362,03
T25 Pilot Number 1 81168701911097.3669750,57%1462,86
Type 619889512351531.6669650,45%1586,69
IS-6 B 8134561161167.0269550,10%1276,13
Mäuschen9808361171470.1669550,80%1262,84
UDES 14 Alt 5855280551197.0769250,75%1373,62
VK 168.01 (P) 833831111231.6169150,88%1416,21
M4A1 FL 10 62018889.8769153,80%1854,61
T9591546602401687.5969151,80%1428,27
Object 26310441452112136.5869151,14%1680,87
IS-2M 7364132999.1568952,50%1212,46
Object 140102326723031805.7468750,70%1547,94
AMX 30 1er prototype91054332171517.4568550,83%1514,45
Object 2639714801151635.8568251,34%1393,63
Centurion Mk. 7/191869402381441.5368249,90%1422,46
112 8828802121023.2168249,13%1165,84
T54E192893882361536.1268150,00%1467,72
FCM 50 t 81145892901111.6568050,53%1396,73
53TP Markowskiego894601991173.4467949,89%1280,60
T57 Heavy Tank102157612952015.9267949,62%1570,68
E 5092262822831435.9467950,28%1403,66
FV215b 10956331731833.3467949,30%1504,03
T26E5 89817473982.8267651,26%1113,11
King Tiger (Captured) 74976515989.7367651,87%1231,51
Somua SM 8155311431232.0867551,44%1150,60
T95/Chieftain 1022651673.0867451,30%1284,36
E 50 Ausf. M101512962761851.7767450,43%1549,15
T110E3101063162352059.5167450,88%1507,79
T95E2 819843471102.6367452,16%1470,42
WZ-113G FT109298671989.4867348,01%1403,97
T-103 89662361217.2467349,57%1176,91
T-54 first prototype 8178530222965.4667150,59%1200,39
T-100 LT10718761591249.6467150,50%1502,51
Primo Victoria 847947102906.0066849,21%1099,22
AMX 30 B10512551171780.5166749,37%1512,34
AMX 13 57 76927177727.5666753,40%1288,31
Centurion Action X101315792001805.3366749,64%1509,40
WZ-132-110255931141423.8566649,29%1666,64
12110730622081796.5266649,22%1527,41
Type 4 Heavy91720032001380.1266550,15%1284,33
LT-432 88877175819.9966552,39%1352,06
ST-I92020672601422.5066550,10%1332,41
KV-5 8977174401058.1066550,34%1228,57
T110E5102712913001781.5666549,92%1471,54
IS-4101888232081755.4666549,16%1442,10
Rheinmetall Skorpion 819481761353.6366450,36%1327,00
WZ-120-1G FT 81439511181191.7466451,42%1161,25
AMX 50 B101521842581984.3366449,86%1616,22
VK 45.02 (P) Ausf. B92059352521409.5466449,79%1354,89
Strv 103B10765481792117.9366450,10%1500,08
T-5494171553741285.3966450,10%1365,47
T-62A101730073041692.9266349,75%1474,31
VK 100.01 (P)81701581251094.3766251,32%1178,06
Centurion Mk. 5/1 RAAC 811470237992.1266250,89%1166,03
P.44 Pantera81102641081125.9566249,83%1355,24
FV4004 Conway9910611581619.9466049,54%1431,23
IS-2 782165110990.1065953,45%1271,07
Bat.-Châtillon 25 t102654194741765.1665850,54%1528,30
SU-122-549649801851512.4465749,43%1490,99
WZ-12091254462411285.6765649,36%1325,82
AMX 50 Foch (155) 10819302402085.4265450,41%1550,87
AT 1581852801691186.5565450,75%1302,71
Strv 103-091260511981708.0365449,73%1452,52
Object 70492453142891827.5965250,79%1506,18
FV4202 8202408159958.7465250,00%1172,32
AMX 50 12092365702141522.5965249,08%1449,06
M46 Patton KR 880229136948.9465249,95%1179,49
AMX M4 mle. 49 880480701021.3965050,02%1084,68
T-54 ltwt.9180608285976.6364650,81%1458,78
11082347511731089.9164650,18%1288,65
Schwarzpanzer 58 81716698911.8864648,60%1166,20
AMX 13 10510700681571488.4864649,62%1636,55
Lorraine 40 t 81854181471187.7864451,35%1267,74
Kanonenjagdpanzer 105 830203761163.8664449,29%1160,18
STA-2 873222124950.3864449,30%1211,68
FV217 Badger10100129481787.5864349,04%1234,53
Excalibur 62452318953.0464155,79%1664,06
AMX 50 Foch B1057013501895.3964149,88%1368,87
T26E3 Eagle 7 73643214891.3664153,03%1202,26
AMX 13 57 GF 750635216631.4063951,82%1284,05
Caernarvon82991971701053.9063949,04%1201,43
E 100103522143301711.6763849,27%1334,87
Leopard 1101202892541734.4463748,63%1443,97
Bat.-Châtillon 25 t AP93291142291324.3163748,89%1367,18
FV4005 Stage II10676052451985.3763749,64%1377,36
T-34-3 8106119260992.4163549,06%1252,17
IS-7105142963201650.8463348,83%1338,22
STG Guard 8300281131038.5963149,73%1150,72
M10393836812821350.3963048,74%1293,96
T6983118461941052.4263050,21%1352,41
STA-181502701901040.2662949,85%1400,67
O-Ho82567521451069.5662850,30%1164,68
STG 832382711044.0862749,27%1138,95
WZ-132A9606871471022.8562749,04%1475,66
Waffenträger auf E 100101217873282120.1762748,83%1503,52
M26 Pershing82473331831005.1462750,35%1327,48
Charioteer81341311591212.8162550,07%1320,63
59-Patton 84038279817.0962548,00%1011,78
Object 41681555111671055.1562450,59%1376,44
E 7595137273451332.4962349,11%1240,32
AMX 50 10083783582391210.3762249,94%1360,99
T110E4102031452821931.4662248,71%1410,88
Panzer 58 Mutz 891890129924.4262249,63%1156,20
Panhard EBR 75 (FL 10) 87057065754.3162051,45%1143,54
AMX Canon d'assaut 105 846255861111.9161949,33%1093,93
T26E4 SuperPershing 8369191379922.6561849,29%1131,40
Jagdtiger93474962911614.2561849,20%1351,76
Leopard Prototyp A91939002521283.9261748,14%1230,37
T3092990373251549.1361649,23%1330,77
Löwe 8405000419990.6161549,02%1069,43
Panhard AML Lynx 6x684196479727.6361550,52%1231,36
Object 268101488092402010.1961548,83%1474,61
Cromwell B 6176594186693.5161454,97%1366,09
HWK 30 82514136777.9861449,62%1204,75
FV215b (183) 101306873231846.9761248,41%1346,93
Pz.Kpfw. V/IV 51389381594.6261251,55%1609,63
Waffenträger auf Pz. IV92870852881592.8260948,54%1347,42
XM551 Sheridan10503561211253.7060848,18%1352,46
T2882255211481199.8560750,06%1270,81
Rhm.-Borsig Waffenträger83886793981394.6760749,65%1408,28
AMX Chasseur de chars 8211676268934.2060749,25%1207,21
M41D 81696928741.2760648,43%1214,57
VK 168.01 Mauerbrecher 810119533994.3960649,47%1032,28
IS-27310172157960.5460650,89%1304,79
IS-6 82811123141025.6360551,42%1109,35
SU-10181848981501123.2260449,61%1283,06
ISU-130 81649281020.1160448,11%1050,25
T3285569432051030.5360249,94%1186,94
Chrysler K 82148820949.5560150,25%978,89
T-1096839343241305.3260148,68%1212,39
Jagdpanzer E 100102396293431903.2060149,12%1381,03
AT 77254986114952.5960152,85%1249,63
Rheinmetall Panzerwagen10337111081097.6260046,83%1240,35
45TP Habicha712581179926.8459950,33%1203,58
IS-M817226180948.7359949,70%1012,15
Object 2579289755801272.8259849,10%1029,44
AMX AC mle. 4881511921861161.2759849,11%1330,62
LTTB8233450164677.8059750,71%1261,96
Spähpanzer Ru 2519174313304830.1059649,55%1227,97
Type 62 775372271591.5059650,68%1304,35
P.43 ter714127981844.5259650,78%1284,34
M4A3E8 Thunderbolt VII 64763970634.2259651,81%1196,51
FV201 (A45) 74476470783.7159550,79%1069,46
O-Ni7387401129939.7159552,04%1195,97
Centurion Mk. I8306960171926.8559549,77%1191,97
KV-220-2 516374755531.5259457,41%1151,01
VK 45.02 (P) Ausf. A82798661861004.3859348,40%1155,79
E 25 7297804337898.8059251,06%1310,89
KV-2 (R) 63381879762.4759153,37%1258,64
T92 88400891586.9059149,40%986,87
AMX 13 909413638397796.2259050,26%1165,97
T-34-28120582174866.3358948,41%1171,91
WZ-1328199567257756.7158950,16%1296,47
leKpz M 41 90 mm GF 8134868204742.1258850,34%1261,29
AMX 65 t87729479919.8458747,78%1011,79
Conqueror Gun Carriage10556543801677.5258650,96%1433,68
T34 B 849024641102.2458649,11%1207,73
WZ-111-1G FT8376741261116.9258548,39%1156,84
Panther II8322151180930.3858149,64%1203,83
Panther mit 8,8 cm L/71 8121954198831.6858046,86%998,27
FV38059770252721316.1257949,68%1307,99
T28 Concept 733857856961.5357953,17%1398,33
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8249009230971.2057848,18%1051,80
TVP VTU Koncept8194704136901.3857848,22%1176,29
Indien-Panzer8222235188933.0157748,05%1174,38
T499230607341814.6057649,57%1157,05
T-448491716250858.7057449,67%1139,89
T-34-85 Rudy 6104329181712.4457353,50%1333,36
AT 15A 765693133789.7257351,22%1099,83
T-34-17201328151804.1357250,96%1275,86
212A91243403051475.1057249,80%1434,28
ELC EVEN 90 8112471114651.2257051,58%1100,43
M53/M5591706744271350.3057050,36%1325,79
T297767516293952.0156951,19%1197,74
IS-3810012704301060.8456949,88%1179,45
Strv S1 82073591841173.2856950,16%1096,52
SU-122-44 7197121293957.3556852,73%1324,62
Black Prince7395812130780.5256849,83%1037,47
Kanonenjagdpanzer 824961120833.0056745,47%902,73
Object 26110844935041658.5956649,92%1508,18
T34 84134466051015.1656649,76%1143,92
Grille 15101890382611887.9556648,51%1328,43
A-447226921104790.2756550,70%1266,38
VK 45.03 76642280859.8756450,74%1058,84
T207338872142801.0456451,08%1226,16
Type 5 Chi-Ri7208766138808.6256348,96%1298,19
Leo7234718115795.7456150,05%1227,28
M4A1 Revalorisé 8220764100918.4255949,95%989,64
UDES 0382144501711126.7155848,57%1147,37
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5109366507.7955558,10%1215,53
T28 Prototype84193212391103.0455448,97%1157,31
M41 Walker Bulldog8359498254633.9755450,04%1138,73
Bat.-Châtillon 155 5810933475051466.3655349,08%1321,45
G.W. E 100101084173981590.6455248,81%1390,23
SU-100M17281668108907.0555251,15%1281,60
T-34-2G FT75901191915.2955250,48%1257,86
WZ-1317285550161577.0155249,08%1134,89
Challenger717989198874.9955149,47%1143,16
M40/M4382886342911189.8755150,58%1307,53
KV-48368140195912.3555149,28%1025,42
Panther/M10 7113421160729.8654949,77%1128,98
M56 Scorpion 791385105829.7454850,12%1100,78
T92 HMC101078583721561.1254748,90%1359,03
Tiger 131 66444985696.0254651,07%1208,07
Pudel 67733595633.7454551,97%1147,87
Hotchkiss EBR77024371591.5554550,69%1186,08
leKpz M 41 90 mm 84304964682.2954449,89%1129,23
Konštrukta T-34/1007304776123784.5754449,49%1222,28
Tiger II8733439300963.3654348,08%1066,95
G.W. Tiger91894373001350.5954348,53%1339,33
ISU-15283985193121208.7154349,40%1246,28
Jagdpanther II82564562721140.7354248,63%1151,77
LTG78630091640.6754250,28%1228,66
Bat.-Châtillon 155 5591301593391207.4254148,54%1197,20
KV-122 73527441829.3454149,56%1069,68
Ferdinand83241692961156.5254049,23%1167,55
M4A3E8 Fury 664737109567.2953951,20%1132,30
SU-14-281527562451166.7153950,09%1286,43
FV2078130415208999.4153949,31%1160,82
Tiger (P)7549444196826.7353849,78%1068,49
AMX M4 mle. 457426836130841.3353548,80%1129,61
T71 DA7415293213583.1053250,02%1146,88
Panther7432539185735.2153149,94%1136,83
Sherman VC Firefly 61383737665.7853050,65%1150,81
Heavy Tank No. VI 620220787689.2953050,93%1210,43
Lorraine 155 mle. 5182287192471065.7452949,19%1199,96
Comet7494314137677.3552448,73%1056,60
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32526888281.0352363,22%1254,42
Loza's M4-A2 Sherman 61008326525.4452148,95%962,91
Churchill III 5419910146417.7652151,16%918,56
Krupp-Steyr Waffenträger 75950898811.4152048,84%1036,30
AC 4 Experimental 63231161633.9451750,68%1137,52
KV-220-2 Beta Test 5269342485.9751756,22%1194,99
T-437610821145679.0151349,90%1079,85
Spähpanzer SP I C7262674133623.7051248,77%1120,50
Strv m/42-57 Alt A.2 617057590639.1950650,81%1136,96
VK 30.02 (D)7301979152645.6450648,79%973,45
KV-37552294142812.6150449,54%1007,73
SU-76I 31506160423.9050161,74%1642,13
AMX AC mle. 467201232119824.7749949,34%1165,48
Rheinmetall Skorpion G 8596843216995.3949750,11%927,45
Škoda T 40 6134077133627.7649750,02%1201,27
ISU-122S 710353961841.5049650,74%1099,09
G.W. Tiger (P)8268225245996.4349648,69%1106,31
Tiger I7875139304780.1649248,83%950,53
AMX 13 757699401150508.6849248,82%978,64
IS71163690248774.3648849,20%999,28
Bat.-Châtillon 12 t8377430110612.7248848,57%974,20
P.43 bis621625764607.2048750,11%1119,78
T-34-85M 6462793141642.0348751,23%1052,48
HWK 12811007677600.7648648,75%908,98
Type 64 6302835198483.9148551,20%1203,34
Aufklärungspanzer Panther7110602114431.7148547,95%857,94
Strv 74632926285607.4248049,68%1129,14
Achilles614876379638.1048049,91%1157,47
T25 AT7202645151822.5947850,03%1094,34
M127409067193876.7747849,83%1118,78
O-I6574250149665.6447651,57%1085,26
Škoda T 256433151123580.9447349,55%1131,35
Ikv 90 Typ B7278007105773.2647347,94%1051,65
Type 586462516141558.9147249,47%1121,36
Type 4 Chi-To6303859101585.6947148,74%1124,83
A-43628631799523.0847050,01%1047,82
T71 CMCD76658074499.7146848,55%950,59
Lorraine 155 mle. 507329300172840.1946548,78%1029,48
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51952854474.3846550,94%1297,05
Sturer Emil7465721140795.2346347,15%1058,23
Crusader 5.5-in. SP7207784136757.1746349,47%1082,37
G.W. Panther7530303292922.0646249,65%1128,12
T25/27652906173737.5046248,68%997,68
SU-1527549313183793.0445849,35%1088,66
T376532637143433.1045850,47%1155,74
Sherman Firefly6132274110588.5045749,22%1090,03
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 691006175549.7845649,41%1044,49
WZ-131G FT69431368659.9545550,11%1143,22
VK 30.02 (M)637568398556.7245248,41%1042,29
M4A3E2 Sherman Jumbo6418336140529.7945250,32%998,88
KV-137318229102501.9444948,59%714,20
Cromwell6779695241521.2744850,72%1005,38
Jagdpanther7637841230787.8044749,13%1013,61
S-517262719188827.0544549,65%956,28
ARL 446564664151615.5444448,76%1065,05
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 419622067346.8144356,30%967,70
SU-14-17108799218745.0144249,48%998,51
T14 5188096133402.2444150,53%877,02
AT 8638398195532.0244151,68%932,18
SU-100Y 6196124201636.5943951,74%1082,21
T-28E with F-30 413210343421.2043855,83%1249,51
40TP Habicha617270853542.6843549,09%957,36
TOG II* 634714289630.8743550,12%1010,92
Matilda IV 519714188398.6843552,86%1030,76
M4A3E8 Sherman6279194148491.4143150,30%927,19
Churchill VII660458598531.3843148,33%884,99
59-166386345108332.7942848,60%850,05
Nashorn6570134106670.8642847,86%1134,85
Dicker Max 6321634173632.1842749,91%1099,06
M446483407188642.4442350,59%1048,68
KV-26709676175589.4142251,63%970,54
Turán III prototípus 510773121405.6642250,77%1004,69
105 leFH18B2 5195561161556.2342054,07%1170,17
M4 Improved 510194017355.4842051,86%936,56
AMX 13 F3 AM6433589144684.3741949,55%974,63
SU-1006740630173632.6841851,04%1123,16
Ram II 572626101383.7641753,36%1048,09
Excelsior 525580481391.7341550,60%811,11
Pz.Kpfw. T 25 5366256157399.6041351,57%1044,76
T-34 shielded 515793429428.0841350,82%1117,62
T21642452998315.6641148,70%787,33
M36 Jackson6311000150604.2641150,85%1040,35
MT-256455057131286.2941150,38%766,34
BT-SV 31146854273.8640856,31%1318,56
Ikv 65 Alt II641681583598.2540848,94%1028,07
T-1506844236166538.4640750,03%865,06
SU-85I 55495487479.6640650,94%1145,36
O-I Experimental565047492503.7340651,11%924,71
M66664904156534.7540548,74%855,80
T-34-856763195260502.8740550,13%932,22
VK 30.01 (D)6291679130453.5140348,43%799,48
KV-8561228297327564.5440349,97%902,21
Type 3 Chi-Nu Kai 525922493410.0140250,60%1101,56
AMX 12 t6963140132359.4040149,05%902,50
M18 Hellcat6973913293555.9439651,10%935,07
Pz.Kpfw. III Ausf. K 52700022354.2639649,73%958,28
Panhard AMD 178B617327349339.9139550,08%862,50
VK 28.016478675113298.6739248,73%756,31
VK 36.01 (H)6895818201493.1139249,19%801,71
VK 30.01 (P)6703987151476.7139248,22%814,53
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 318256495281.7038957,13%1122,45
AC 1 Sentinel 49778717281.4438752,23%1062,75
ARL V39629096096549.7138747,79%979,22
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 261723138255.0038656,10%1196,58
SU-86225253179671.1938549,65%906,32
FV3046350652204572.4838351,03%983,15
M24 Chaffee5655632101276.8737950,61%907,36
S35 CA534863783514.3837851,54%1163,30
Hummel6716514187675.1037848,81%959,03
Matilda Black Prince 517973269381.2537251,42%956,57
AT 2556207874384.8736652,48%915,28
P.43528303540354.5236649,97%946,62
BDR G1 B564451497426.4236549,24%863,22
Sherman III517792273370.5036550,39%980,37
M10 RBFM 523825911426.9736049,76%918,59
Strv m/42540820652367.7835949,30%975,37
M4 Sherman5733756141373.6935751,23%940,40
Valentine II 430784335237.5635551,53%815,51
KV-1S5640065108388.9935350,44%734,13
VK 30.01 (H)5668864115393.7735148,37%745,62
Jagdpanzer IV6881154140487.5835147,91%800,05
T1 Heavy Tank5848134124382.3634849,35%750,55
T-50-2 662193420335.6834849,86%805,72
FCM 36 Pak 40 317782294314.3734757,06%1087,20
Churchill I589766399372.5634348,84%723,37
Škoda T 24553085866352.8334348,69%948,37
Type 3 Chi-Nu546835471340.0834249,11%917,77
A-32 42755183201.9634152,73%663,76
KV-151655575231394.6634050,30%775,69
Type T-34577156899344.0634049,18%926,64
Großtraktor - Krupp 34255925213.1233653,46%871,54
Archer521075344399.3433549,46%871,64
M4A2E4 Sherman 528841105297.4933350,89%769,41
Churchill Gun Carrier68077274413.4632947,49%656,22
25TP KSUST II521988238304.8132749,32%744,40
AMX ELC bis51083590145238.0032450,09%715,27
60G FT513362739398.0032149,41%853,54
T675941269202368.6632151,55%762,16
M10 Wolverine5535416122387.3732150,64%850,84
Pz.Sfl. IVc573041084418.3432047,75%911,59
AM 39 Gendron-Somua 22313178.1831957,10%1116,57
StuG IV 560954735387.3831948,22%934,52
M41 HMC5706454100455.8531649,15%657,95
T-127 333137953220.7031454,39%884,27
Renault G159261669293.2631348,04%718,58
Bishop543209676399.5531051,89%860,93
M7559799085246.5731049,06%835,06
Pz.Kpfw. T 15 313571954177.3030954,63%855,49
M22 Locust 314001669184.3730453,33%860,74
T2 Light Tank 223266075136.7430352,30%789,48
VK 16.02 Leopard583072193189.9130349,11%546,48
Type 5 Ke-Ho423409446248.0730251,46%896,13
T-3451164079135287.1730049,65%712,86
Ikv 103556581653322.5929948,48%730,00
MTLS-1G14 336707218227.6729850,58%992,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51148194193297.2929849,26%691,69
P26/40437221626270.3529750,30%810,88
Grille5884963138439.5129449,95%890,77
SU-855954141111373.6229149,71%799,68
Marder 38T494985150308.0029150,83%763,94
SU-76G FT417281731325.3228951,40%772,64
Crusader592544778248.9428948,32%626,19
Lago454450932225.3128249,51%717,82
Pz.Kpfw. III/IV5658978144261.1528047,97%636,80
AMX 13 105 AM mle. 50540102983387.6727947,77%752,73
Type 1 Chi-He449376339224.9527749,61%732,89
Matilda499831488252.5727551,86%690,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111541694143.0427551,36%636,13
M5A1 Stuart495520451174.0527449,60%620,63
Tetrarch 288543420176.0727154,41%1091,50
StuG III Ausf. G51230361158335.2127149,15%672,33
T-50565846391128.1326950,37%322,65
SU-122A524839377319.0126448,37%622,63
T40469866369272.8026351,50%641,77
Alecto464981750244.2626149,74%627,51
Valentine451176638213.5726149,90%831,96
ST vz. 39465898131202.3025949,07%638,84
MKA 247881110185.7625550,44%919,96
Grant424689726226.1925549,23%716,50
Pz.Kpfw. II Luchs4120954275143.5525251,10%448,88
M5 Stuart4112261251115.9925149,08%376,33
SARL 42416058932217.0525149,19%665,23
M8A14103922656233.0625150,19%563,75
B1479543741185.9625047,94%544,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28364171181.4324949,37%388,48
Covenanter4124521757168.8224949,09%590,57
L6/4021350336133.7424950,34%709,90
M15/42341239813209.8724850,20%722,95
SU-85B497167067260.9824850,75%596,51
Sexton I 34303039204.7324852,95%866,39
Sav m/43472094529210.0924748,85%532,85
Somua S35322531019175.7924651,81%631,20
T-29 388056023217.4624450,14%898,53
T-80433485349165.6124349,01%562,31
Type 95 Heavy471635831197.5324247,56%600,62
L-60 28195251094.1324148,64%512,61
StuG III Ausf. B427456242220.5724049,37%545,75
14TP430673422149.0423948,77%532,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. D432921749194.8523948,64%541,55
M14/4123483076159.3623751,30%749,74
Durchbruchswagen 2469433944178.6023647,44%446,88
M2239540613129.7223650,46%647,96
AMX 105 AM mle. 47441981750255.1923549,81%798,63
Stuart I-IV332218114146.5623549,48%572,17
Strv m/3826768317126.3823449,26%616,03
VK 20.01 (D)421638341151.7123348,38%412,60
Strv m/40L362352015153.1723049,60%525,18
Strv fm/21112195075117.8022950,12%764,50
Type 98 Ke-Ni330843818160.2222950,19%656,24
Somua SAu 40447299636208.1922948,86%506,04
T-45 245301318141.6122851,21%783,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109728965115.9922748,45%317,41
Type 97 Chi-Ha363963620163.4422650,13%565,58
AMX 404119749138142.8922648,66%559,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41493398108228.0822549,84%529,08
Renault R3522092019115.6722351,96%587,06
Birch Gun449366341212.9722249,12%689,61
Pz.Kpfw. II Ausf. G363875527119.3122250,30%456,75
Pz.Sfl. IVb454045755243.2022150,15%679,76
M2 Light Tank2140788032119.0322151,97%551,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J480274075135.2022048,92%352,79
Valentine AT378543825196.3721850,18%596,41
M3 Lee4144430556181.5821648,44%539,21
4TP15824004103.1221649,52%644,03
Cruiser Mk. II363293125156.2221450,39%598,22
T-70352276823145.3921449,13%541,85
Cruiser Mk. IV3128701328146.4221449,74%495,09
T-284176751076170.9521449,10%450,40
SU-5453558860256.3421349,50%581,57
M3 Stuart3128087627122.1421349,19%489,34
M3G FT321061415202.7621249,96%606,55
A-20493608859108.0621248,08%315,10
7TP23884976141.8621150,20%637,66
Pz.Kpfw. II2178435634106.9621050,74%498,90
FCM 3623959896104.1220949,25%535,80
Ikv 72380545716166.6420949,40%470,49
BT-7 artillery 362582238142.3020850,18%666,76
10TP335915611145.5920748,81%556,46
Type 2597 Chi-Ha3103081122145.3320650,23%487,58
43 M. Toldi III 378930514112.9020548,63%545,26
LT vz. 3528719497122.6720549,51%641,56
M37480280452233.3820448,93%704,46
LTP 3108784627142.4020449,40%612,40
LT vz. 38383741018129.9820449,00%503,00
T82 HMC49951135193.5620349,07%540,04
Renault Otsu11634732795.0320349,78%623,15
Type 89 I-Go/Chi-Ro27718767125.2020149,22%610,40
Hotchkiss H352101854013110.0520051,11%524,95
AMX 383129880716101.1619949,55%390,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. A341055522137.5019749,01%461,85
Chi-Ni27572479107.9919748,47%535,52
D2392564018124.9519449,50%442,57
Renault UE 57362300621156.9619249,96%447,20
T-6027068941297.7919150,26%472,96
Leichttraktor127537162696.6319150,67%562,91
Sturmpanzer II462919552220.6319148,75%620,37
Marder II3165029245168.3219050,72%416,66
Type 95 Ha-Go24277759113.2719048,72%559,00
Kolohousenka112750566103.3618950,40%645,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144738740112.3718749,15%384,95
Pz.Kpfw. I21102936972.3918647,09%347,89
Cruiser Mk. III2145139031113.6918650,66%500,69
M7 Priest385220940196.3318448,76%496,69
T2 Medium Tank2166990417104.3918449,01%485,18
Fiat 300016522044102.4418449,32%598,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3135698839121.6618449,97%362,73
SU-76M3115029828156.8318348,59%394,03
Light Mk. VIC 27661241887.9118349,49%489,35
M2 Medium Tank3164783535117.5318249,06%376,83
TKS z n.k.m. 20 mm 2571440799.7818149,30%565,24
T-463191464636118.5818048,32%437,03
Type 91 Heavy379359515121.8218046,96%373,05
BT-22121913232106.8017750,21%523,54
Lorraine 39L AM368832423177.6017749,94%542,27
T1 Cunningham125130852882.9517650,32%540,87
Vickers Medium Mk. III3106246622121.1017648,19%385,11
T56 GMC3147747527135.2017548,87%338,82
Type 97 Te-Ke 254956212107.7017549,44%572,48
M3 Light 323158034108.7017447,64%456,88
BT-7310717193898.6417247,59%361,85
Cruiser Mk. I276964312118.5817248,64%500,98
Pvlvv fm/422807051679.2317148,06%312,74
T3 HMC2166644944123.9417051,22%481,56
Vickers Mk. E Type B2117900612104.1816949,28%457,00
Pz.Kpfw. 35 (t)215567952597.3016649,37%428,74
T1E6 27433421984.2816549,53%432,13
SU-26378549743164.8916551,12%383,23
T-262190262816106.2616549,19%475,88
T-26G FT22208857117.3316450,92%453,95
D121029629778.3316347,31%349,47
T7 Combat Car 210328721872.7416249,87%382,88
Wespe387433333153.0416248,80%468,15
Sexton II368923622121.5816149,06%438,12
MS-1125058601479.6915950,64%464,84
Panzerjäger I2178384618117.9315650,17%399,72
T18 HMC314636113102.1315649,06%376,80
Vickers Medium Mk. I123281981383.8815449,39%460,39
Universal Carrier 2-pdr298519712107.7915148,18%389,77
Renault NC-3111576633772.2814649,20%408,35
Renault FT AC276524710107.7814448,13%357,49
Renault FT 75 BS280757511115.7214250,79%624,85
Renault FT12026547762.2514248,53%364,72
AT-12126289613106.2613848,98%352,37
Vickers Medium Mk. II212277971283.2513747,46%327,97
Sturmpanzer I Bison387872321121.0913748,87%330,11
SU-182100852115111.8113249,37%621,89
Loyd Gun Carriage28419801080.8213049,52%469,07
T1 HMC212968361890.1912249,27%438,04
G.Pz. Mk. VI (e)21072872945.0410047,45%246,19

Posledná aktualizácia:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Viac tu  Close