Štatistiky servera EU

Hráčov v databáze: 3277432

Aktívnych hráčov: 887320

Klanov v databáze: 83887

Aktívnych klanov: 74222

Štatistiky tankov na serveri EU

Názov tankuTypNárodTierHráčØ BitiekØ PoškodenieØ SkúsenostiVýhierØ WN8
Object 279 early 10133743458111665,50%3723,39
Chimera 8472241987105660,50%2350,62
T-22 medium 102073179255490761,17%2405,19
Object 907 1025182262251487957,87%2222,51
IS-5 (Object 730) 813048185162986458,74%2156,11
Chieftain/T95 8788796144885756,19%2171,24
KV-4 Kreslavskiy 8175463152084357,41%2012,79
AMX M4 mle. 51924640113190483253,88%1704,10
121B 10476662233581354,35%2112,43
VK 72.01 (K) 1015149150237080055,65%2038,58
T95E6 10669276234979954,08%1934,55
M60 109810125238679854,95%2154,15
Object 260 1025434105224979154,66%1944,12
Object 430971030142177778453,02%1538,76
Object 252U 843828134133878253,97%1395,17
IS-3A 86305098124278151,34%1545,16
60TP Lewandowskiego102097778216078051,54%1497,17
50TP Tyszkiewicza928440108172477852,13%1517,07
WZ-111 model 5A105548596221077352,14%1692,76
Type 5 Heavy1070119138208177051,63%1469,26
Progetto M40 mod. 651018976139222276951,47%1682,68
Object 252U Defender 866214180133576953,43%1423,44
Prototipo Standard B928936145179576851,63%1654,73
Object 705952851100165876652,17%1490,21
T26E5 Patriot 864230183114176252,20%1371,28
Object 430U1064791101212175952,35%1598,05
Object 430 Version II963916205154675452,70%1654,87
Object 705A103633885201675450,97%1461,00
AMX M4 mle. 54101371281196475149,96%1539,34
Object 4301035125160191375151,42%1681,05
Caernarvon Action X 86896458113074950,53%1269,28
T 55A 910045791166174853,64%1738,65
VK 168.01 (P) 81485174750,00%688,33
T-44-122 746100117274560,10%1718,77
WZ-111 870925367125874552,10%1572,55
Škoda T 509119964243173074051,76%1620,90
Object 268 Version 4105667496224373854,19%1557,31
Strv 81 898122973648,57%1459,61
AMX 13 57 72476011283273553,89%1531,97
Emil II976206164160273351,57%1511,95
WZ-111 Alpine Tiger 8902131111173249,82%1255,83
Kranvagn1038297104194973250,40%1584,50
T-44-100 853796250119373252,43%1612,41
AMX M4 1949 Liberte 852712197113672951,13%1230,28
Object 277105660357198172650,18%1435,06
50TP prototyp 85379180120772551,76%1267,86
WZ-111 model 1-49136414238159672551,18%1551,47
K-9110924248184972249,53%1455,09
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82911265102172250,84%1211,50
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,31%2012,11
Pz.Kpfw. VII104585477188172050,51%1336,66
WZ-111G FT912066159185272050,92%1543,58
1131071419154189071450,25%1597,87
SU-130PM 86957437141971150,77%1342,43
T23E3 71391986101171055,10%1912,09
T26E5 86929676102970851,45%1166,29
TVP T 50/511087096266203170650,86%1662,23
Chrysler K GF 829597114110070551,32%1219,61
STB-11052198227192870551,28%1706,51
Super Conqueror1010664473193370450,35%1402,39
M48A5 Patton1083463221193870450,67%1623,87
Tortoise9120514226162370350,54%1445,64
Type 59 8102647882105870251,51%1454,24
Emil I8140479150127070151,49%1394,22
IS-2M 7166016102170152,67%1233,68
Mäuschen950575119148470151,10%1265,53
Excalibur 6419114103370057,06%1858,74
M46 Patton9127118241147570050,93%1490,25
Progetto M35 mod. 46 8131116159124469951,21%1382,69
53TP Markowskiego84768885118769950,45%1309,92
Type 61976351241154069750,51%1599,19
T25 Pilot Number 1 8106877185110069750,62%1446,12
Conqueror9181471241153869749,68%1444,22
AMX 50 Foch983293217161369650,50%1523,69
Maus10133600193177269650,52%1381,45
Chrysler K 8555628104769350,88%1080,47
Object 2631039255210214169151,15%1682,01
Object 14010199291308182669050,78%1560,63
Somua SM 88073551120869051,43%1103,15
T959126031242169268851,79%1449,46
AMX 30 1er prototype986377219153168650,91%1525,81
IS-6 B 87902128111168549,73%1200,88
WZ-113G FT10566064204468548,22%1439,23
Centurion Mk. 7/19147136254146568450,04%1460,56
FCM 50 t 8100828296111968450,41%1402,62
Object 263947037103165868351,56%1399,55
T54E19253596238154168150,06%1471,10
T57 Heavy Tank10183760299202968049,61%1579,99
WZ-132-11018577115148567849,70%1721,27
M6A2E1 814866139109267849,81%1289,87
M46 Patton KR 85721215298067850,27%1231,50
FV215b 1086627170183167749,14%1495,73
E 509200426283143067750,16%1398,50
T110E31085655246208967650,95%1534,31
E 50 Ausf. M10132150278186367650,41%1553,34
T-100 LT1050777148128867550,46%1534,92
Strv 103B1053572177216967450,22%1515,65
P.44 Pantera852272100112567450,03%1370,38
112 870315218100467248,99%1134,89
T95E2 81684146110267252,32%1461,71
AMX 30 B1040340119180967149,45%1531,67
Centurion Action X10101636216183667149,80%1547,05
AMX 50 Foch (155) 1056703293217067050,31%1646,72
KV-5 876700463106466850,28%1241,27
T-62A10147956299171566849,82%1492,71
Type 4 Heavy9129573197138966850,25%1306,95
T110E510241464297180066849,94%1488,34
1211062097212180266749,16%1528,08
WZ-120-1G FT 8104530115120266651,70%1154,22
T-54 first prototype 814595023295966650,55%1193,67
IS-410165708207176866649,19%1454,21
AMX 50 B10122769272199866649,77%1635,73
ST-I9181165262142966650,14%1340,96
Primo Victoria 83986010190066549,28%1076,98
IS-2 765612116100766553,60%1291,77
T-549368736370128966450,15%1368,99
FV4004 Conway957878160163766349,44%1461,18
VK 100.01 (P)8122541123108666251,48%1151,70
VK 45.02 (P) Ausf. B9183207252140866249,73%1350,96
LT-432 8450614282266252,21%1311,14
Bat.-Châtillon 25 t10226402474178166150,51%1537,60
Strv 103-0992851195173666049,84%1464,20
FV4202 815615317097265950,04%1193,05
Lorraine 40 t 8138976152120965751,45%1277,34
Object 7049205655293185365750,91%1533,71
SU-122-54958490184151365749,51%1491,12
WZ-1209108713246129165749,40%1336,28
AT 158163935171119765750,80%1319,04
STA-2 85917713697065649,34%1241,20
Panzer 58 Mutz 86281514996265549,77%1220,91
AMX 13 1051049790149153865449,74%1664,98
Kanonenjagdpanzer 105 82038455117365349,62%1117,12
AMX 50 1209198949223152965249,04%1463,03
1108204617178109564750,24%1299,77
T-54 ltwt.915572728397764650,84%1454,15
FV217 Badger108362341180364549,15%1226,03
AMX M4 mle. 49 8441417397864450,05%1026,37
VK 168.01 Mauerbrecher 8301857398464249,61%1009,27
FV4005 Stage II1038292224203164249,31%1414,65
Schwarzpanzer 58 8134179189264048,39%1116,66
Leopard 110103461257174364048,62%1448,01
AMX 50 Foch B104508341190763949,96%1360,37
E 10010313471331171963949,23%1342,67
STG 81625771106063850,07%1178,63
Bat.-Châtillon 25 t AP9283579232132963748,86%1372,38
T26E3 Eagle 7 7283201188863652,97%1175,49
T-34-3 89362326298963648,93%1242,27
AMX 13 57 GF 74620920162263551,63%1258,10
WZ-132A945909145105563549,37%1516,86
Panzer 58 82574163540,00%720,52
M1039345713283136163248,82%1309,17
O-Ho8201509145107663250,51%1169,21
IS-710453361318165163148,77%1343,06
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698271596200105763050,26%1364,20
Caernarvon8250567179103663048,92%1187,93
KV-220-2 5730738956162958,28%1279,13
STA-18132243194104562949,87%1410,40
M26 Pershing8209462186101462950,51%1346,38
STG Guard 824522114104062949,81%1133,88
Object 4168134045171106462750,72%1392,95
59-Patton 8326097981962748,23%1010,81
Charioteer892734168121962750,21%1338,08
Waffenträger auf E 10010112478322211662648,69%1498,64
Rheinmetall Skorpion 8650124862553,00%1460,56
E 759466566348133562349,11%1245,04
T110E410170929283194762248,72%1425,93
AMX 50 1008334084246121362149,93%1360,99
Cromwell B 614220619870462155,19%1389,88
Object 26810119146247204061848,82%1510,18
Jagdtiger9310258293162161849,23%1360,27
FV215b (183) 1098957354187661748,30%1380,30
FV201 (A45) 7258695879061650,84%1081,54
T309257975324155461649,29%1338,91
XM551 Sheridan1033802116130961648,26%1422,22
Leopard Prototyp A9170492255127861548,14%1221,67
T26E4 SuperPershing 832792738491561449,26%1123,02
AMX Canon d'assaut 105 83077786110061249,49%1065,54
Löwe 835633641598561248,91%1061,72
45TP Habicha7683976893861150,60%1236,82
Waffenträger auf Pz. IV9249906288159861048,54%1351,76
AMX Chasseur de chars 819245927394060949,24%1206,22
Rhm.-Borsig Waffenträger8345337400140460949,66%1415,58
Rheinmetall Panzerwagen1024663102114760846,93%1290,33
leKpz M 41 90 mm GF 810000623975460750,35%1286,04
Type 62 76127429060060550,67%1334,50
T328504449207104160550,01%1204,84
ISU-130 823100122160553,25%1428,86
IS-2727615216196060450,88%1298,92
SU-1018146551152112260349,58%1292,80
T34 B 8982614697060248,70%1050,32
IS-6 8249250310102160251,43%1099,95
T288189212152119860249,99%1279,85
P.43 ter7740707684260250,95%1304,89
AT 7722884511595960252,89%1259,48
IS-M81223247294360249,88%999,49
Jagdpanzer E 10010207996344191760249,03%1390,30
M4A3E8 Thunderbolt VII 6379356564060051,98%1204,20
LTTB820167816168059950,86%1263,09
AMX AC mle. 488130976190116659849,04%1340,62
T-109622747317129659748,63%1200,64
Spähpanzer Ru 251915818829782859549,56%1220,47
T92 8617368658759549,62%975,27
Object 257922515564128559549,19%1012,73
Centurion Mk. I825259818093059449,88%1203,09
O-Ni732131112993959452,08%1190,36
E 25 723668734790159350,93%1330,79
AMX 65 t8560907792159248,06%1013,01
WZ-111-1G FT825206121112159248,76%1154,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8252156191100559148,37%1158,08
WZ-132817295426075859150,23%1287,96
T-34-2810672717887159048,44%1184,00
AMX 13 90937949738978758850,24%1150,91
KV-2 (R) 6264496175458453,19%1237,57
T28 Concept 72843405497258453,33%1412,27
VK 45.03 7466368887858450,98%1089,75
ELC EVEN 90 88070410366658351,63%1113,63
Panther II828820118293358249,73%1210,85
Panther mit 8,8 cm L/71 810390621083158246,90%993,85
TVP VTU Koncept816323413790858148,30%1191,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821328324498158148,16%1065,01
AT 15A 75442113780157951,19%1116,60
Conqueror Gun Carriage1043171388169457850,95%1430,15
KV-122 7134966182657749,85%1057,73
Indien-Panzer819799619293757748,07%1182,93
FV3805961372283134857649,82%1355,88
T-34-85 Rudy 69091418371857653,63%1340,89
T49920139033180957549,55%1143,27
Strv S1 8141439200118457450,23%1092,92
M56 Scorpion 76415411386557350,25%1157,95
T-44842151625185057249,74%1134,33
ISU-122S 74185512090757250,88%1214,54
T-34-1718235815380557250,97%1277,02
SU-122-44 717665329396357052,74%1329,98
T29770506129195656951,21%1198,83
IS-38913706434106456849,88%1182,40
Kanonenjagdpanzer 82308711983456845,49%899,34
T34 8377359603102056749,75%1150,33
212A9101227305148656649,72%1460,66
A-44720017910679356650,69%1273,38
Black Prince734664913478056549,81%1038,98
Grille 1510158358248190156548,47%1328,08
T20729362914280356451,17%1231,90
M53/M559134724436137056450,38%1357,20
Type 5 Chi-Ri718835214080956248,93%1301,03
UDES 038167426169112856148,63%1140,47
Object 2611067010480169356149,94%1551,59
Panther/M10 78738018172855849,78%1132,39
Leo717587811078555749,92%1204,65
M41 Walker Bulldog832354125363855550,12%1146,77
T-34-2G FT7422888891755550,78%1259,85
M4A1 Revalorisé 81976779290855549,88%958,03
T28 Prototype8368639242111055549,02%1164,14
Tiger 131 6457767568855451,14%1174,20
Bat.-Châtillon 155 581076371505150855249,16%1372,03
KV-4833359219892055249,33%1040,31
WZ-131725425716457355149,08%1115,95
Pudel 6652629363855152,06%1147,42
leKpz M 41 90 mm 8335485469655050,05%1122,20
SU-100M1723669210889954751,07%1279,80
G.W. E 1001088729401160954648,73%1420,87
M40/M438234265302120654650,57%1333,39
Rheinmetall Skorpion G 8364466271109654550,20%1040,77
Jagdpanther II8229907278115154448,67%1164,32
ISU-1528345364320122154449,43%1264,38
Konštrukta T-34/100726416412378554449,49%1218,01
Tiger II867205630596954348,11%1077,24
Challenger71343249984754349,16%1115,10
M4A3E8 Fury 65589410557054251,42%1140,12
T92 HMC1084058384157454148,84%1385,63
Ferdinand8294465300116554149,22%1178,78
Bat.-Châtillon 155 559107615349123654048,69%1242,51
G.W. Tiger9160076306135753848,48%1335,07
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153753,00%1085,68
Tiger (P)748733720082753649,79%1068,98
LTG7619918963653550,22%1192,08
Sherman VC Firefly 699553165553350,56%1115,98
FV2078106057217101853349,39%1193,00
AMX M4 mle. 45738165513183853348,76%1128,31
Heavy Tank No. VI 61786318569153150,88%1211,96
T71 DA736957021257853150,00%1136,77
Panther739354418773452949,96%1133,37
SU-14-28122294255117052950,00%1302,90
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3214999028052763,21%1252,35
Lorraine 155 mle. 518190715255108552649,26%1215,66
Comet742867614167652348,70%1056,53
Krupp-Steyr Waffenträger 7508919481252048,97%1029,55
Churchill III 537430614741852051,19%918,93
AC 4 Experimental 6254445963851950,84%1136,76
Loza's M4-A2 Sherman 682192251951848,94%948,57
Spähpanzer SP I C723294213362951348,82%1118,69
Strv m/42-57 Alt A.2 61281149864451250,76%1141,31
T-43754138414767851249,94%1084,19
KV-3750829714381550449,55%1013,15
VK 30.02 (D)727776515264250348,73%966,94
Škoda T 40 611639813963550250,00%1213,06
SU-76I 3118615642550161,68%1642,95
T-34-85M 634847914766850051,22%1109,34
AMX AC mle. 46717944512182849949,37%1174,72
Tiger I781031930778149148,85%952,37
AMX 13 75762498515050149148,82%965,98
G.W. Tiger (P)822480425399448848,65%1114,59
IS7107055724977448749,20%997,31
P.43 bis61311706059448550,14%1092,77
Type 64 626699019448148551,12%1185,65
Aufklärungspanzer Panther710443511542948347,93%850,51
Bat.-Châtillon 12 t83099349861148248,72%950,32
Achilles61129158263848049,82%1162,62
Strv 7462664388760648049,70%1120,84
HWK 128928136959947948,78%882,57
T25 AT717933415382347750,06%1096,89
O-I649661915066847651,57%1084,68
Ikv 90 Typ B722647110477547548,03%1052,39
Škoda T 25638475512458147349,48%1130,33
M12734392819888647249,82%1137,15
A-4362555619952547150,03%1053,73
Type 58641917714355947149,45%1122,53
Type 4 Chi-To627800810258647048,72%1128,81
Pz.Kpfw. V/IV 5395520738546950,20%850,12
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5137166446846850,92%1275,29
T71 CMCD7463466950146548,63%935,39
Sturer Emil742108414179746347,10%1062,86
T25/2758968417373846248,71%1000,05
Lorraine 155 mle. 50728631217484446048,78%1036,00
Crusader 5.5-in. SP717706613876545949,52%1101,57
T37648699614243445950,50%1153,46
G.W. Panther747298329192945849,60%1124,36
SU-152749239518679545749,35%1093,65
Sherman Firefly611260611159145749,22%1093,18
WZ-131G FT6715066666045650,18%1142,56
M4 Improved 5345262338245552,98%1063,74
M4A3E2 Sherman Jumbo637168513653245250,38%1005,90
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68359717754645249,37%1038,43
KV-4 KTTS 81368945133,33%486,86
VK 30.02 (M)63401579855645048,34%1040,85
KV-13729336410150044848,55%711,22
Cromwell670687824452144750,72%1004,06
Jagdpanther758822823278944649,16%1016,14
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41734646434944656,00%967,12
Turán III prototípus 5407873242644350,80%1093,83
ARL 44651183215461544248,74%1067,91
SU-100Y 616747020264044051,79%1088,54
T-28E with F-30 41160174142343955,88%1243,23
AT 863524549553043951,66%929,31
S-51722158418983243849,62%965,71
40TP Habicha61044024654143849,30%962,04
Matilda IV 51753058840043652,94%1031,56
TOG II* 63252919063343450,16%1013,53
T14 515159314239443350,47%853,45
SU-14-179095622474443249,43%1001,15
M4A3E8 Sherman624466514649443250,39%935,40
Nashorn651952810767342847,82%1141,96
Dicker Max 629613017263642849,88%1103,97
Churchill VII654390710052942848,29%880,84
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5133732337442850,08%1051,89
105 leFH18B2 512698419656642754,29%1223,46
59-16634984610832742648,56%826,57
Ram II 55480910338342153,46%1049,51
KV-2663096016958742051,66%965,26
SU-100666765517363341751,04%1128,14
M44641056018264141650,57%1052,94
AMX 13 F3 AM638225214568841649,52%981,95
Pz.Kpfw. T 25 534237915740141451,58%1044,91
Excelsior 52254178239141350,57%806,56
T-34 shielded 51351392142741150,69%1112,23
T2163861749831141048,70%774,45
M36 Jackson627826914860440950,87%1041,72
MT-25640628812828140850,30%746,45
Ikv 65 Alt II63544188359840848,97%1026,02
BT-SV 392664927440855,87%1308,90
O-I Experimental55760079451240851,13%939,38
T-150677857016553940750,04%867,29
M6661901915653840648,78%863,18
Type 3 Chi-Nu Kai 52360049741640550,61%1119,71
T-34-85668091326150240450,16%932,07
SU-85I 5487308747840350,91%1138,31
KV-856113568233456640349,97%907,45
VK 30.01 (D)626799613045240148,40%794,78
AMX 12 t687874613235540049,00%891,00
M18 Hellcat689377129255639651,10%936,50
VK 28.01643379911329639148,72%744,26
VK 36.01 (H)683348520249439149,18%804,28
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31631459628139057,13%1120,05
AC 1 Sentinel 4877551628338952,32%1066,13
VK 30.01 (P)663087715347238848,17%804,54
FV304630918720358138751,15%1006,92
ARL V3962631119854838547,73%981,60
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25836113225338455,83%1187,59
SU-8619553317867638149,65%915,58
M24 Chaffee56039289927738050,62%908,64
S35 CA53179768451637851,52%1170,54
Hummel664938618867937548,79%967,34
Matilda Black Prince 51614826938237251,49%955,13
AT 255227267438636652,52%922,66
Sherman III51563587337136450,42%981,79
P.4351880003834936349,87%933,50
BDR G1 B55925549942436349,18%857,95
T-50-2 6312765837135950,14%840,53
Strv m/4253432155336835949,25%978,12
M4 Sherman565924413737635851,28%947,16
Valentine II 42789183323735551,41%809,51
KV-1S557470110838835150,43%728,00
VK 30.01 (H)561750911639435048,33%747,00
Jagdpanzer IV681812514148634947,87%798,10
T1 Heavy Tank579117712438434949,38%757,54
FCM 36 Pak 40 31611879331234457,01%1077,58
Škoda T 2454820396735434348,69%952,78
Churchill I582817510037034148,81%717,48
Type 3 Chi-Nu54350207233934149,11%916,94
KV-15153873023139533950,29%776,18
Type T-34571151910034333949,15%924,87
Großtraktor - Krupp 3367642421133853,59%854,09
Archer51696404540333649,52%885,68
A-32 4244816419333452,44%614,30
25TP KSUST II51429793430833049,48%760,64
Churchill Gun Carrier6730927541232747,48%652,73
M4A2E4 Sherman 52656310229332650,85%749,75
AMX ELC bis597122714523532450,07%693,01
StuG IV 55342023539232248,19%949,38
60G FT51061043939832149,48%854,86
M10 Wolverine549569912138732050,65%852,00
T67586606519636732051,51%754,31
Pz.Sfl. IVc56745028541831947,69%913,97
M41 HMC562694810146131549,19%671,94
T-127 32943355222131554,23%885,82
Bishop53875077540331151,95%872,53
Renault G15814546929231147,93%712,68
Pz.Kpfw. T 15 31239565417831054,72%868,13
M755478878524730949,08%837,63
M22 Locust 31219076918330353,37%855,66
T2 Light Tank 22094147313630352,23%787,10
VK 16.02 Leopard57636219218730249,04%535,95
Type 5 Ke-Ho42191394624830151,44%894,78
Ikv 10354950785332430048,50%735,96
T-345106950413428729949,65%712,19
MTLS-1G14 33326781522829750,47%988,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5105634019429529649,21%684,62
P26/4042677832526629250,14%803,65
Grille581336913944029249,93%897,20
SU-85587606511237429149,73%801,96
Marder 38T48802954930729150,78%764,44
Crusader58484307924928948,34%627,42
SU-76G FT41411993032428851,26%771,40
Lago44724793222528249,56%715,58
AMX 13 105 AM mle. 5053648318439027947,80%761,45
Pz.Kpfw. III/IV561779014526027947,94%632,56
Type 1 Chi-He44628913922427649,62%732,82
Matilda49218648725227451,84%685,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C310208539314127451,37%625,53
M5A1 Stuart48887785117227349,54%613,83
Tetrarch 28275351917727254,47%1101,25
StuG III Ausf. G5114799815933627049,14%674,63
T-5056130589012626750,34%310,97
SU-122A52200947932326448,46%635,74
T4046510486827226351,46%642,35
Alecto46077305024426149,77%628,82
MKA 292961219526150,59%910,10
ST vz. 3946062913120225949,06%640,56
Valentine44555233921225949,89%824,98
Grant42231082622625549,28%716,74
M5 Stuart410438765111525149,08%372,01
Pz.Kpfw. II Luchs411143927314125051,00%438,80
M8A149657665523225050,15%562,36
L6/402107027513424950,30%714,75
SARL 4241443903221624949,15%660,61
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2792239118124949,37%387,73
Sexton I 3291354719624952,98%816,83
Covenanter411633565716824849,09%589,22
B147387814118324847,91%535,14
SU-85B48950386726124850,77%596,34
Sav m/4346432132921024848,96%536,72
M15/4233115141220924650,13%720,31
T-29 38007292122024550,26%895,74
Somua S3532044471917424451,80%628,14
Type 95 Heavy46445463119724247,62%599,22
14TP42103242115524249,08%562,76
T-8042936945016424249,03%556,37
L-60 2748499109424148,64%510,98
StuG III Ausf. B42509114222024049,36%545,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42997784919523848,65%539,94
M14/412267618516123851,02%756,17
M223633501313023650,44%646,37
AMX 105 AM mle. 4743833205125623649,81%803,35
Strv m/382605595712723649,25%620,46
Durchbruchswagen 246416634317723547,40%443,38
Stuart I-IV32947081414623449,53%568,98
VK 20.01 (D)42010094115123248,39%410,05
Strv fm/2111104133511923150,16%775,22
Strv m/40L35526341515223049,64%518,95
Type 98 Ke-Ni32895961816022950,21%656,98
Somua SAu 4044377433620722848,85%505,06
T-45 24231501814122751,18%779,14
Type 97 Chi-Ha36023672016322650,14%565,98
AMX 40410921503814322548,68%562,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410186196611422548,42%310,89
Renault R352184268911622452,02%593,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4139200810822722449,83%525,97
Birch Gun44511344121422349,13%694,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G35926232711922250,34%454,94
Pz.Sfl. IVb44947375524322250,15%681,09
M2 Light Tank213022063111822051,90%548,49
Pz.Kpfw. III Ausf. J47517317513521948,90%350,33
Valentine AT37381082519721850,17%598,10
4TP1404156310521849,78%663,76
M3 Lee413249505618321748,47%545,54
7TP2274941514821650,22%673,64
SU-544844486025821449,50%586,40
Cruiser Mk. IV312038732814621349,65%492,12
M3 Stuart311930352712221349,18%491,58
T-7034704622314521349,09%539,10
T-28416404957617121349,09%450,60
FCM 362341100610621249,40%547,70
Cruiser Mk. II35715712415521250,31%588,79
M3G FT31764301520321150,04%608,09
A-2048653375810721148,08%312,08
10TP32513371015121149,22%582,16
Ikv 7237263601616721049,45%470,24
Pz.Kpfw. II216634733310721050,71%501,28
BT-7 artillery 35903693714220750,16%665,02
LT vz. 352811345712320649,53%646,83
43 M. Toldi III 37464901411220548,67%540,12
Type 2597 Chi-Ha39662452214520550,21%487,97
T82 HMC4815873519420549,12%539,38
M3747365955223420448,91%707,22
LT vz. 3837778411813020449,00%502,94
LTP 310164772714220349,36%610,83
Renault Otsu1151618479520249,80%623,98
Type 89 I-Go/Chi-Ro2701392712620249,15%614,49
Hotchkiss H3529634791211019951,00%520,71
AMX 38311937221610119849,59%389,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33758602213719749,11%460,33
Chi-Ni2713916910819748,47%537,30
D238660831812419349,53%440,45
Renault UE 5735806312115719150,01%447,09
T-602643698129819150,27%475,84
Leichttraktor12549874279719150,68%563,61
Type 95 Ha-Go2401833911319048,72%559,37
Kolohousenka11182565610419050,40%650,63
Marder II315384094516819050,73%417,12
Sturmpanzer II45866975322019048,69%615,57
Pz.Kpfw. I2102061197318747,12%347,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E313505024011218749,15%384,49
Cruiser Mk. III213581803011418650,59%501,72
M7 Priest37800904019718448,74%500,78
Fiat 30001514702310418449,37%609,24
T2 Medium Tank215479881710518449,00%488,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2490806610118349,54%583,05
SU-76M310653492815718248,56%393,08
Light Mk. VIC 2724355188818249,50%489,06
Pz.Kpfw. 38 (t)312577803912018249,80%360,17
M2 Medium Tank314994523411618048,94%370,27
Type 91 Heavy37208351512118046,97%369,33
T-46317763373611817948,30%434,59
BT-2211330473210717750,17%526,23
Lorraine 39L AM36372582317817749,93%545,82
T1 Cunningham12338073288317650,33%545,03
Vickers Medium Mk. III39894792212117648,21%385,91
T56 GMC313813142713517548,84%337,54
Type 97 Te-Ke 25210451210717449,43%571,56
Pvlvv fm/42273023668017248,06%308,57
BT-73995026389817247,58%360,33
Cruiser Mk. I27062611211917148,58%501,02
T3 HMC215580834412517151,21%488,75
M3 Light 32125653510717147,60%445,18
Vickers Mk. E Type B211077211210416949,22%456,57
Pz.Kpfw. 35 (t)21453908259716649,38%428,38
T-26217733791510716549,15%478,37
SU-2637191574116516550,91%381,66
T1E6 2696340198416449,50%430,90
T-26G FT2186014611716450,93%453,53
Wespe38091853315416248,78%471,44
D1296603687816247,28%346,51
Sexton II36373832212216149,06%439,61
T7 Combat Car 2966218177216149,90%378,22
MS-112320379148015850,59%465,44
T18 HMC31258551310215749,13%374,77
Panzerjäger I216649111811815650,10%400,00
Vickers Medium Mk. I12158399138415449,39%460,54
Universal Carrier 2-pdr29263201210815148,13%390,51
Renault NC-311146667177214649,19%407,20
Renault FT AC27172211010814348,08%357,98
Renault FT 75 BS27519861111614250,70%628,84
Renault FT1188085276214148,54%364,40
AT-1211699681310613848,88%352,20
Vickers Medium Mk. II21145885128313647,43%328,14
Sturmpanzer I Bison38248562112013548,76%325,98
SU-1829309331411213249,31%623,93
Loyd Gun Carriage2781417108113049,51%472,75
T1 HMC21199342189112349,21%444,42
G.Pz. Mk. VI (e)298611294510047,39%250,70
Object 777 Version II 1012000,00%0,00
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00

Posledná aktualizácia: 17.12.2018 04:44

Cookies help delivering this services. Viac tu  Close