| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M44 | 6 | 753,03 | 442 | 4040 | 52,75% | 1486,63 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 823,72 | 543 | 3976 | 54,15% | 1698,96 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1267,47 | 607 | 2566 | 47,39% | 1193,73 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1160,13 | 511 | 1830 | 49,40% | 1454,34 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1086,22 | 548 | 1611 | 47,61% | 1014,11 | |||||
| T34 | 8 | 1242,07 | 623 | 1478 | 48,04% | 1545,34 | |||||
| FV304 | 6 | 729,72 | 353 | 1200 | 49,67% | 1456,74 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 619,79 | 441 | 1166 | 60,63% | 3246,57 | |||||
| SU-8 | 6 | 981,06 | 401 | 1077 | 50,97% | 1664,13 | |||||
| KV-85 | 6 | 881,75 | 577 | 971 | 58,91% | 1827,89 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 765,06 | 434 | 901 | 53,39% | 1295,24 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1042,82 | 630 | 891 | 50,17% | 1036,16 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 895,46 | 537 | 807 | 57,50% | 1962,66 | |||||
| XM57 | 8 | 1288,83 | 603 | 744 | 48,92% | 1072,58 | |||||
| M12 | 7 | 885,06 | 496 | 709 | 52,75% | 1239,22 | |||||
| SU-5 | 4 | 643,15 | 276 | 611 | 51,06% | 1996,59 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 817,60 | 580 | 556 | 45,86% | 755,59 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1053,86 | 561 | 540 | 54,07% | 1678,64 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1069,41 | 573 | 503 | 50,50% | 1504,12 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1330,55 | 629 | 489 | 55,62% | 2092,59 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 417,99 | 271 | 486 | 54,53% | 1600,87 | |||||
| 122 TM | 8 | 995,32 | 648 | 477 | 49,27% | 1001,86 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1419,81 | 572 | 423 | 47,75% | 1620,60 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 560,65 | 386 | 413 | 50,85% | 934,83 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 717,57 | 514 | 407 | 50,12% | 986,12 | |||||
| IS-3 | 8 | 1231,77 | 617 | 380 | 47,11% | 1450,03 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1531,95 | 468 | 361 | 45,98% | 1314,77 | |||||
| T67 | 5 | 527,42 | 394 | 360 | 50,83% | 1189,06 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 647,47 | 430 | 353 | 56,94% | 1649,11 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1109,94 | 652 | 342 | 54,68% | 1173,61 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 854,62 | 455 | 340 | 53,24% | 1377,58 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1667,12 | 624 | 327 | 50,15% | 2025,56 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1511,83 | 505 | 318 | 46,23% | 1542,76 | |||||
| T29 | 7 | 599,77 | 388 | 312 | 46,79% | 584,96 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1680,15 | 616 | 304 | 44,74% | 1493,67 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 340,44 | 521 | 299 | 49,83% | 492,79 | |||||
| T-28 | 4 | 307,18 | 295 | 281 | 48,40% | 957,05 | |||||
| T-50 | 5 | 120,77 | 272 | 273 | 48,35% | 230,29 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 281,94 | 244 | 271 | 51,29% | 627,44 | |||||
| T30 | 9 | 1611,19 | 633 | 263 | 51,71% | 1568,74 | |||||
| Matilda | 4 | 484,36 | 391 | 259 | 53,67% | 1669,38 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1196,53 | 636 | 247 | 48,58% | 930,40 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 826,98 | 496 | 243 | 43,21% | 873,47 | |||||
| SU-100 | 6 | 1001,57 | 614 | 235 | 60,43% | 2303,07 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1286,21 | 614 | 234 | 46,58% | 1500,62 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1037,43 | 571 | 234 | 41,45% | 820,52 | |||||
| SU-85B | 4 | 458,91 | 315 | 228 | 52,19% | 1269,25 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1097,50 | 612 | 228 | 47,37% | 922,40 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 920,27 | 499 | 225 | 40,00% | 565,88 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 906,23 | 496 | 222 | 42,79% | 642,87 | |||||
| Hummel | 6 | 916,29 | 449 | 216 | 44,44% | 1662,33 | |||||
| Tiger II | 8 | 1041,70 | 581 | 214 | 49,53% | 1244,09 | |||||
| M40/M43 | 8 | 933,06 | 532 | 211 | 46,45% | 892,92 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 620,90 | 457 | 210 | 51,43% | 1189,63 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 277,69 | 221 | 210 | 47,14% | 384,41 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 521,13 | 299 | 209 | 49,28% | 846,98 | |||||
| Ashigaru | 10 | 1658,65 | 630 | 206 | 48,06% | 1014,91 | |||||
| FV3805 | 9 | 1009,69 | 647 | 203 | 48,28% | 964,45 | |||||
| Tiger I | 7 | 728,08 | 493 | 202 | 46,53% | 822,09 | |||||
| UDES 03 | 8 | 742,53 | 448 | 199 | 45,73% | 603,38 | |||||
| M103 | 9 | 1304,52 | 594 | 195 | 45,13% | 1205,09 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 846,18 | 540 | 187 | 43,32% | 786,75 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1013,05 | 717 | 184 | 51,63% | 944,99 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 865,43 | 571 | 181 | 44,20% | 762,23 | |||||
| T-10 | 9 | 1443,52 | 692 | 178 | 48,88% | 1466,10 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 695,97 | 340 | 173 | 46,82% | 904,00 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 191,65 | 161 | 171 | 45,03% | 312,91 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1263,10 | 612 | 168 | 51,79% | 1533,36 | |||||
| M6 | 6 | 423,29 | 279 | 166 | 44,58% | 452,41 | |||||
| SU-26 | 3 | 244,75 | 151 | 166 | 43,98% | 574,12 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1637,00 | 579 | 157 | 47,77% | 939,45 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1115,25 | 640 | 155 | 40,00% | 810,18 | |||||
| E 25 | 7 | 714,07 | 574 | 151 | 51,66% | 900,19 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 122,82 | 389 | 149 | 41,61% | 48,78 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 191,79 | 296 | 145 | 48,97% | 352,26 | |||||
| T71 DA | 7 | 609,18 | 570 | 142 | 47,89% | 1170,04 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1349,93 | 540 | 135 | 39,26% | 974,63 | |||||
| T32 | 8 | 990,11 | 557 | 133 | 51,88% | 1079,39 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 966,42 | 546 | 132 | 40,91% | 844,35 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 409,56 | 292 | 131 | 51,15% | 919,00 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 151,55 | 163 | 127 | 44,09% | 398,70 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 357,02 | 240 | 126 | 40,48% | 676,53 | |||||
| T3 HMC | 2 | 281,51 | 266 | 122 | 42,62% | 1510,12 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 339,42 | 436 | 118 | 46,61% | 586,64 | |||||
| Grille | 5 | 566,50 | 392 | 113 | 55,75% | 1471,60 | |||||
| T37 | 6 | 276,02 | 321 | 111 | 48,65% | 609,20 | |||||
| T110E5 | 10 | 1418,87 | 579 | 109 | 42,20% | 1014,07 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1333,49 | 574 | 107 | 43,93% | 1492,28 | |||||
| T25/2 | 7 | 1018,12 | 587 | 107 | 52,34% | 1659,00 | |||||
| ARL V39 | 6 | 641,78 | 435 | 106 | 46,23% | 1250,74 | |||||
| IS-2 | 7 | 861,96 | 533 | 105 | 53,33% | 1159,94 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 391,26 | 484 | 100 | 53,00% | 774,91 | |||||
| Cromwell | 6 | 439,44 | 410 | 99 | 51,52% | 708,91 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1215,29 | 643 | 99 | 53,54% | 2164,67 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 522,04 | 570 | 99 | 47,47% | 868,32 | |||||
| Bishop | 5 | 486,62 | 275 | 97 | 51,55% | 1153,96 | |||||
| FV207 | 8 | 863,07 | 534 | 97 | 46,39% | 920,05 | |||||
| M3 Lee | 4 | 179,48 | 179 | 96 | 53,13% | 530,21 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1049,57 | 661 | 96 | 54,17% | 1632,75 | |||||
| T110E4 | 10 | 1619,45 | 543 | 95 | 40,00% | 1116,45 | |||||
| T69 | 8 | 1021,46 | 602 | 91 | 45,05% | 1262,63 | |||||
| Churchill I | 5 | 448,00 | 441 | 89 | 51,69% | 889,10 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 976,74 | 577 | 87 | 51,72% | 842,54 | |||||
| Panther | 7 | 593,71 | 537 | 83 | 51,81% | 858,40 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 94,11 | 105 | 83 | 44,58% | 133,64 | |||||
| E 100 | 10 | 1241,48 | 606 | 82 | 46,34% | 809,17 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 515,32 | 607 | 81 | 56,79% | 698,45 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 283,81 | 251 | 80 | 53,75% | 725,75 | |||||
| Panther II | 8 | 866,86 | 595 | 79 | 51,90% | 1119,93 | |||||
| AMBT | 8 | 932,13 | 531 | 75 | 38,67% | 820,31 | |||||
| T-44-100 | 8 | 751,12 | 442 | 74 | 45,95% | 701,70 | |||||
| Ares 75 | 8 | 841,62 | 520 | 73 | 45,21% | 767,07 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 620,43 | 422 | 70 | 44,29% | 1047,96 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1254,57 | 566 | 69 | 49,28% | 1369,97 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 533,41 | 501 | 68 | 48,53% | 746,76 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 57,49 | 189 | 68 | 45,59% | 51,31 | |||||
| SU-85 | 5 | 552,24 | 407 | 67 | 62,69% | 1439,29 | |||||
| Marder II | 3 | 186,01 | 171 | 67 | 55,22% | 506,57 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 786,72 | 452 | 67 | 34,33% | 504,14 | |||||
| P.43 ter | 7 | 666,21 | 613 | 66 | 48,48% | 987,70 | |||||
| IS-7 | 10 | 1532,80 | 570 | 66 | 33,33% | 1040,61 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1047,42 | 606 | 62 | 51,61% | 1176,08 | |||||
| Type 58 | 6 | 636,05 | 566 | 61 | 49,18% | 1261,19 | |||||
| MT-25 | 6 | 102,52 | 301 | 60 | 50,00% | 121,97 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 342,67 | 371 | 58 | 51,72% | 622,24 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1315,33 | 548 | 58 | 37,93% | 654,05 | |||||
| S35 CA | 5 | 540,95 | 412 | 55 | 50,91% | 1192,88 | |||||
| Type T-34 | 5 | 347,63 | 346 | 54 | 55,56% | 974,10 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 63,35 | 104 | 54 | 42,59% | 79,32 | |||||
| Nashorn | 6 | 942,02 | 710 | 53 | 66,04% | 2186,09 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 264,29 | 391 | 52 | 61,54% | 742,11 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1011,46 | 481 | 52 | 42,31% | 477,37 | |||||
| KV-1 | 5 | 353,78 | 303 | 51 | 37,25% | 495,09 | |||||
| T78 | 6 | 730,92 | 506 | 50 | 40,00% | 828,20 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 428,59 | 301 | 49 | 46,94% | 1575,45 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 967,88 | 395 | 49 | 42,86% | 579,76 | |||||
| Churchill VII | 6 | 691,40 | 583 | 48 | 52,08% | 1365,14 | |||||
| M41 | 5 | 528,96 | 456 | 47 | 59,57% | 946,05 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 200,11 | 316 | 47 | 51,06% | 531,30 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 816,96 | 616 | 47 | 53,19% | 741,12 | |||||
| AMX 40 | 4 | 144,39 | 298 | 46 | 54,35% | 445,79 | |||||
| Black Prince | 7 | 879,61 | 674 | 44 | 52,27% | 1199,39 | |||||
| P.43 bis | 6 | 487,28 | 505 | 43 | 55,81% | 872,62 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 232,58 | 393 | 43 | 51,16% | 1305,87 | |||||
| E 75 | 9 | 795,40 | 536 | 43 | 46,51% | 552,26 | |||||
| M37 | 4 | 355,57 | 360 | 42 | 57,14% | 1389,17 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 198,79 | 258 | 42 | 42,86% | 447,39 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 891,52 | 731 | 42 | 57,14% | 881,74 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 122,10 | 139 | 41 | 34,15% | 194,54 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 559,45 | 493 | 40 | 52,50% | 729,30 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1064,33 | 638 | 40 | 47,50% | 911,92 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1022,15 | 621 | 40 | 45,00% | 718,34 | |||||
| P.43 | 5 | 345,92 | 462 | 39 | 53,85% | 893,08 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2575,03 | 717 | 39 | 48,72% | 2255,30 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 594,33 | 426 | 39 | 51,28% | 1459,01 | |||||
| T-46 | 3 | 146,77 | 219 | 35 | 77,14% | 678,31 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1260,91 | 506 | 35 | 31,43% | 812,32 | |||||
| 110 | 8 | 629,18 | 341 | 34 | 38,24% | 464,12 | |||||
| SU-18 | 2 | 110,00 | 102 | 34 | 41,18% | 468,64 | |||||
| T21 | 6 | 356,26 | 466 | 34 | 55,88% | 1009,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 119,41 | 169 | 32 | 53,13% | 529,62 | |||||
| T-50-2 | 6 | 254,81 | 361 | 32 | 56,25% | 559,87 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 997,77 | 683 | 31 | 54,84% | 661,51 | |||||
| LT-432 | 8 | 304,25 | 506 | 28 | 60,71% | 457,02 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 71,22 | 142 | 27 | 40,74% | 182,97 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 429,59 | 403 | 27 | 40,74% | 1048,60 | |||||
| IS | 7 | 848,27 | 608 | 26 | 53,85% | 1055,73 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 179,80 | 212 | 25 | 60,00% | 531,55 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1478,92 | 387 | 25 | 44,00% | 803,03 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1378,80 | 581 | 25 | 48,00% | 1214,53 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 212,88 | 327 | 24 | 37,50% | 274,02 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 493,65 | 438 | 23 | 43,48% | 543,08 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 553,64 | 439 | 22 | 40,91% | 680,54 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 858,95 | 371 | 22 | 40,91% | 556,95 | |||||
| P26/40 | 4 | 327,57 | 390 | 21 | 57,14% | 933,45 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 409,29 | 453 | 21 | 61,90% | 685,28 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 209,89 | 343 | 19 | 47,37% | 594,36 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 641,50 | 411 | 18 | 44,44% | 475,68 | |||||
| ISU-152K | 8 | 710,94 | 480 | 17 | 35,29% | 471,51 | |||||
| IS-3A | 8 | 839,88 | 508 | 17 | 52,94% | 725,92 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 27,13 | 59 | 16 | 37,50% | 0,00 | |||||
| M7 Priest | 3 | 222,00 | 268 | 15 | 60,00% | 641,96 | |||||
| T-832 | 8 | 805,00 | 513 | 15 | 53,33% | 671,95 | |||||
| T20 | 7 | 609,64 | 461 | 14 | 28,57% | 639,04 | |||||
| Sexton I | 3 | 441,62 | 245 | 13 | 30,77% | 1428,86 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 79,00 | 228 | 12 | 50,00% | 162,59 | |||||
| B1 | 4 | 55,09 | 132 | 11 | 45,45% | 59,83 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 524,09 | 399 | 11 | 36,36% | 388,84 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 737,45 | 326 | 11 | 27,27% | 209,44 | |||||
| Fantôme | 9 | 797,00 | 476 | 11 | 45,45% | 556,31 | |||||
| MS-1 | 1 | 38,00 | 135 | 10 | 70,00% | 251,07 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 283,30 | 243 | 10 | 20,00% | 609,78 | |||||
| Birch Gun | 4 | 328,70 | 190 | 10 | 30,00% | 1106,82 | |||||
| Windhund | 8 | 735,80 | 284 | 10 | 20,00% | 424,94 | |||||
| Char de transition | 6 | 588,67 | 493 | 9 | 44,44% | 803,30 | |||||
| SU-76M | 4 | 160,50 | 335 | 8 | 75,00% | 470,64 | |||||
| Alecto | 4 | 176,38 | 222 | 8 | 25,00% | 230,27 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 582,63 | 356 | 8 | 12,50% | 218,80 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 463,00 | 650 | 7 | 71,43% | 520,63 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 282,57 | 253 | 7 | 42,86% | 591,64 | |||||
| T1E6 | 2 | 90,86 | 209 | 7 | 42,86% | 199,50 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 57,71 | 162 | 7 | 57,14% | 204,05 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 244,86 | 217 | 7 | 42,86% | 794,28 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 255,17 | 380 | 6 | 33,33% | 77,34 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 381,17 | 544 | 6 | 50,00% | 988,68 | |||||
| Object 452K | 10 | 1212,83 | 488 | 6 | 33,33% | 543,34 | |||||
| T56 GMC | 3 | 233,60 | 243 | 5 | 20,00% | 711,49 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 69,25 | 91 | 4 | 25,00% | 111,30 | |||||
| M15/42 | 3 | 240,50 | 430 | 4 | 75,00% | 845,43 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 78,75 | 253 | 4 | 50,00% | 99,05 | |||||
| T-26 | 2 | 118,75 | 123 | 4 | 50,00% | 426,72 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 94,00 | 221 | 4 | 50,00% | 124,32 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 517,00 | 369 | 4 | 75,00% | 903,79 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 325,75 | 441 | 4 | 50,00% | 257,13 | |||||
| T-116 | 3 | 85,25 | 202 | 4 | 75,00% | 330,75 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 112,33 | 83 | 3 | 33,33% | 308,28 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 75,67 | 296 | 3 | 100,00% | 350,61 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 646,00 | 220 | 3 | 0,00% | 360,64 | |||||
| AT-1 | 2 | 132,33 | 229 | 3 | 66,67% | 511,15 | |||||
| Object 277 | 10 | 1088,67 | 618 | 3 | 66,67% | 876,84 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 174,00 | 150 | 2 | 0,00% | 928,11 | |||||
| Type 62 | 7 | 180,00 | 258 | 2 | 50,00% | 194,02 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 55,00 | 200 | 2 | 100,00% | 273,27 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 261,00 | 537 | 2 | 50,00% | 1889,77 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 108,50 | 161 | 2 | 50,00% | 357,91 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 521,50 | 272 | 2 | 50,00% | 1653,62 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 616,50 | 328 | 2 | 0,00% | 82,16 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 429,00 | 229 | 2 | 0,00% | 12,52 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 111,50 | 101 | 2 | 0,00% | 26,08 | |||||
| T-29 | 3 | 229,00 | 352 | 2 | 100,00% | 908,56 | |||||
| L-60 | 2 | 12,50 | 137 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 162,00 | 249 | 2 | 50,00% | 530,80 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 29,00 | 162 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| LTP | 3 | 185,50 | 306 | 2 | 100,00% | 941,76 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 0,00 | 420 | 2 | 50,00% | 122,10 | |||||
| Brennos | 8 | 148,00 | 418 | 2 | 50,00% | 127,63 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 0,00 | 37 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 94,00 | 220 | 1 | 100,00% | 378,79 | |||||
| KV-2 | 6 | 373,00 | 198 | 1 | 0,00% | 300,06 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 34,00 | 50 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMR 35 | 2 | 146,00 | 269 | 1 | 100,00% | 746,82 | |||||
| MKA | 2 | 164,00 | 113 | 1 | 0,00% | 338,25 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1263,00 | 999 | 1 | 100,00% | 1130,25 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 0,00 | 794 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-45 | 2 | 179,00 | 159 | 1 | 0,00% | 573,32 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 507,00 | 548 | 1 | 0,00% | 1888,91 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 0,00 | 491 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valiant | 5 | 467,00 | 759 | 1 | 100,00% | 946,42 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 78,00 | 184 | 1 | 0,00% | 96,38 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 49,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 |
tkolo
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 47641 | 4 | 66 | 371 | ||||
| Ø Tier | 6,67 | 8,00 | 6,71 | 7,22 | ||||
| Výhier | 23990 | 50,36% | 1 | 25,00% | 34 | 51,52% | 179 | 48,25% |
| Prehry | 22926 | 48,12% | 3 | 75,00% | 31 | 46,97% | 188 | 50,67% |
| Remízy | 725 | 1,52% | 0 | 0,00% | 1 | 1,52% | 4 | 1,08% |
| Prežitých bitiek | 18151 | 38,10% | 1 | 25,00% | 26 | 39,39% | 147 | 39,62% |
| Zničených tankov | 46601 | 0,98 | 2 | 0,50 | 82 | 1,24 | 412 | 1,11 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,58 | 0,67 | 2,05 | 1,84 | ||||
| Odhalených tankov | 23028 | 0,48 | 2 | 0,50 | 35 | 0,53 | 145 | 0,39 |
| Udelené poškodenie | 888,39 | 1.347,25 | 925,97 | 1.100,04 | ||||
| Body obsadzovania základne | 29961 | 0,63 | 0 | 0,00 | 19 | 0,29 | 36 | 0,10 |
| Body za obranu základne | 40983 | 0,86 | 0 | 0,00 | 16 | 0,24 | 206 | 0,56 |
| Skúsenosti | 495,99 | 419,00 | 477,94 | 472,65 | ||||
| WN7 | 1107,08 | 606,30 | 1207,79 | 1138,66 | ||||
| WN8 | 1284,99 | 939,39 | 1290,22 | 1320,22 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 47641 | |
| Ø Tier | 6,67 | |
| Výhier | 23990 | 50,36% |
| Prehry | 22926 | 48,12% |
| Remízy | 725 | 1,52% |
| Prežitých bitiek | 18151 | 38,10% |
| Zničených tankov | 46601 | 0,98 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,58 | |
| Odhalených tankov | 23028 | 0,48 |
| Udelené poškodenie | 888,39 | |
| Body obsadzovania základne | 29961 | 0,63 |
| Body za obranu základne | 40983 | 0,86 |
| Skúsenosti | 495,99 | |
| WN7 | 1107,08 | |
| WN8 | 1284,99 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 4 | |
| Ø Tier | 8,00 | |
| Výhier | 1 | 25,00% |
| Prehry | 3 | 75,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 25,00% |
| Zničených tankov | 2 | 0,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,67 | |
| Odhalených tankov | 2 | 0,50 |
| Udelené poškodenie | 1.347,25 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 419,00 | |
| WN7 | 606,30 | |
| WN8 | 939,39 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 66 | |
| Ø Tier | 6,71 | |
| Výhier | 34 | 51,52% |
| Prehry | 31 | 46,97% |
| Remízy | 1 | 1,52% |
| Prežitých bitiek | 26 | 39,39% |
| Zničených tankov | 82 | 1,24 |
| Pomer zabití / úmrtí | 2,05 | |
| Odhalených tankov | 35 | 0,53 |
| Udelené poškodenie | 925,97 | |
| Body obsadzovania základne | 19 | 0,29 |
| Body za obranu základne | 16 | 0,24 |
| Skúsenosti | 477,94 | |
| WN7 | 1207,79 | |
| WN8 | 1290,22 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 371 | |
| Ø Tier | 7,22 | |
| Výhier | 179 | 48,25% |
| Prehry | 188 | 50,67% |
| Remízy | 4 | 1,08% |
| Prežitých bitiek | 147 | 39,62% |
| Zničených tankov | 412 | 1,11 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,84 | |
| Odhalených tankov | 145 | 0,39 |
| Udelené poškodenie | 1.100,04 | |
| Body obsadzovania základne | 36 | 0,10 |
| Body za obranu základne | 206 | 0,56 |
| Skúsenosti | 472,65 | |
| WN7 | 1138,66 | |
| WN8 | 1320,22 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 993 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 581 | 58,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 393 | 39,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 19 | 1,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 452 | 45,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 830 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 716 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 638,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 899 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 738 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 458,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 993 | |
| Výhier | 581 | 58,51% |
| Prehry | 393 | 39,58% |
| Remízy | 19 | 1,91% |
| Prežitých bitiek | 452 | 45,52% |
| Zničených tankov | 830 | 0,84 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,53 | |
| Odhalených tankov | 716 | 0,72 |
| Udelené poškodenie | 638,33 | |
| Body obsadzovania základne | 899 | 0,91 |
| Body za obranu základne | 738 | 0,74 |
| Skúsenosti | 458,88 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 122 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 53 | 43,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 69 | 56,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 45 | 36,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 48 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 62 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 838,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 496 | 4,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 481 | 3,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 386,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 122 | |
| Výhier | 53 | 43,44% |
| Prehry | 69 | 56,56% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 45 | 36,89% |
| Zničených tankov | 48 | 0,39 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,62 | |
| Odhalených tankov | 62 | 0,51 |
| Udelené poškodenie | 838,07 | |
| Body obsadzovania základne | 496 | 4,07 |
| Body za obranu základne | 481 | 3,94 |
| Skúsenosti | 386,78 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 4330 | 16 | 20 | 65 | ||||
| Výhier | 2379 | 54,94% | 10 | 62,50% | 12 | 60,00% | 31 | 47,69% |
| Prehry | 1812 | 41,85% | 6 | 37,50% | 7 | 35,00% | 33 | 50,77% |
| Remízy | 139 | 3,21% | 0 | 0,00% | 1 | 5,00% | 1 | 1,54% |
| Prežitých bitiek | 1922 | 44,39% | 7 | 43,75% | 10 | 50,00% | 26 | 40,00% |
| Zničených tankov | 2428 | 0,56 | 8 | 0,50 | 14 | 0,70 | 37 | 0,57 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,01 | 0,89 | 1,40 | 0,95 | ||||
| Odhalených tankov | 1682 | 0,39 | 9 | 0,56 | 9 | 0,45 | 25 | 0,38 |
| Udelené poškodenie | 955,61 | 981,13 | 1.089,65 | 1.098,48 | ||||
| Body obsadzovania základne | 6315 | 1,46 | 66 | 4,13 | 71 | 3,55 | 160 | 2,46 |
| Body za obranu základne | 6997 | 1,62 | 30 | 1,88 | 40 | 2,00 | 222 | 3,42 |
| Skúsenosti | 539,56 | 520,69 | 549,75 | 487,17 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 4330 | |
| Výhier | 2379 | 54,94% |
| Prehry | 1812 | 41,85% |
| Remízy | 139 | 3,21% |
| Prežitých bitiek | 1922 | 44,39% |
| Zničených tankov | 2428 | 0,56 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,01 | |
| Odhalených tankov | 1682 | 0,39 |
| Udelené poškodenie | 955,61 | |
| Body obsadzovania základne | 6315 | 1,46 |
| Body za obranu základne | 6997 | 1,62 |
| Skúsenosti | 539,56 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 16 | |
| Výhier | 10 | 62,50% |
| Prehry | 6 | 37,50% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 7 | 43,75% |
| Zničených tankov | 8 | 0,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,89 | |
| Odhalených tankov | 9 | 0,56 |
| Udelené poškodenie | 981,13 | |
| Body obsadzovania základne | 66 | 4,13 |
| Body za obranu základne | 30 | 1,88 |
| Skúsenosti | 520,69 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 20 | |
| Výhier | 12 | 60,00% |
| Prehry | 7 | 35,00% |
| Remízy | 1 | 5,00% |
| Prežitých bitiek | 10 | 50,00% |
| Zničených tankov | 14 | 0,70 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,40 | |
| Odhalených tankov | 9 | 0,45 |
| Udelené poškodenie | 1.089,65 | |
| Body obsadzovania základne | 71 | 3,55 |
| Body za obranu základne | 40 | 2,00 |
| Skúsenosti | 549,75 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 65 | |
| Výhier | 31 | 47,69% |
| Prehry | 33 | 50,77% |
| Remízy | 1 | 1,54% |
| Prežitých bitiek | 26 | 40,00% |
| Zničených tankov | 37 | 0,57 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,95 | |
| Odhalených tankov | 25 | 0,38 |
| Udelené poškodenie | 1.098,48 | |
| Body obsadzovania základne | 160 | 2,46 |
| Body za obranu základne | 222 | 3,42 |
| Skúsenosti | 487,17 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen