| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1428,35 | 729 | 15126 | 49,11% | 1204,49 | |||||
| T-100 LT | 10 | 896,26 | 717 | 10505 | 49,68% | 1045,36 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1454,49 | 729 | 7575 | 49,33% | 1115,87 | |||||
| IS-7 | 10 | 1640,67 | 689 | 6566 | 50,11% | 1359,35 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1809,62 | 787 | 3553 | 48,04% | 1389,29 | |||||
| Object 430U | 10 | 1550,31 | 767 | 3359 | 51,06% | 1281,37 | |||||
| T 55A | 9 | 1300,68 | 750 | 3083 | 50,63% | 1271,44 | |||||
| T110E3 | 10 | 1793,18 | 730 | 2741 | 50,78% | 1310,63 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1934,66 | 799 | 2617 | 50,71% | 1522,68 | |||||
| T-54 | 9 | 1317,03 | 770 | 2549 | 51,59% | 1434,81 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1641,80 | 634 | 2099 | 48,74% | 1181,54 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 480,03 | 429 | 2072 | 49,47% | 941,77 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 978,63 | 455 | 2070 | 50,58% | 1352,02 | |||||
| IS-3 | 8 | 1158,22 | 593 | 2022 | 49,95% | 1388,19 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1150,94 | 556 | 2019 | 48,98% | 1183,42 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1819,39 | 767 | 1992 | 47,69% | 1478,91 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1140,53 | 704 | 1772 | 51,02% | 1090,42 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 403,71 | 414 | 1591 | 50,91% | 1044,78 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1505,70 | 779 | 1573 | 51,88% | 1526,31 | |||||
| KV-85 | 6 | 764,18 | 445 | 1498 | 54,27% | 1429,23 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1442,52 | 724 | 1315 | 51,41% | 1451,54 | |||||
| Grille | 5 | 593,68 | 466 | 1263 | 52,65% | 1475,33 | |||||
| Manticore | 10 | 1154,84 | 826 | 1233 | 52,96% | 1460,61 | |||||
| E 100 | 10 | 1712,67 | 731 | 1166 | 50,34% | 1410,32 | |||||
| MT-25 | 6 | 318,30 | 412 | 1065 | 53,52% | 936,56 | |||||
| T28 | 8 | 1128,15 | 627 | 979 | 51,07% | 1240,12 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 622,82 | 429 | 936 | 52,14% | 1096,61 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1200,67 | 596 | 898 | 48,22% | 1320,16 | |||||
| Object 260 | 10 | 1762,57 | 823 | 852 | 53,76% | 1374,85 | |||||
| Object 257 | 9 | 1566,15 | 791 | 849 | 53,71% | 1687,17 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1496,70 | 810 | 848 | 51,77% | 1511,84 | |||||
| A-20 | 5 | 124,30 | 190 | 823 | 47,63% | 237,80 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 989,65 | 771 | 811 | 48,95% | 1095,95 | |||||
| T-34-85 | 6 | 511,36 | 355 | 796 | 54,65% | 961,72 | |||||
| Tiger I | 7 | 1014,20 | 506 | 794 | 49,12% | 1362,64 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 217,46 | 215 | 753 | 50,46% | 762,19 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1264,87 | 704 | 730 | 48,63% | 1032,91 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1862,89 | 775 | 719 | 48,40% | 1466,11 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 647,19 | 463 | 707 | 50,64% | 914,12 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 545,70 | 635 | 692 | 53,03% | 938,53 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1101,20 | 375 | 675 | 50,22% | 1398,41 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1361,49 | 744 | 643 | 51,17% | 1242,93 | |||||
| E 75 | 9 | 1440,14 | 535 | 583 | 50,09% | 1437,30 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1224,84 | 629 | 571 | 50,96% | 1239,44 | |||||
| Tiger II | 8 | 1122,75 | 517 | 563 | 51,51% | 1356,85 | |||||
| Hummel | 6 | 676,71 | 472 | 552 | 50,18% | 1023,62 | |||||
| Strv K | 9 | 1524,96 | 784 | 546 | 47,07% | 1484,73 | |||||
| CS-63 | 10 | 1483,29 | 795 | 539 | 52,13% | 1178,46 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1228,69 | 748 | 538 | 54,09% | 1111,08 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 377,20 | 305 | 521 | 52,02% | 983,51 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 441,04 | 644 | 518 | 49,03% | 648,18 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1303,64 | 790 | 493 | 51,12% | 1684,52 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1021,34 | 683 | 467 | 45,82% | 1261,13 | |||||
| M40/M43 | 8 | 993,07 | 674 | 426 | 51,41% | 1032,42 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2108,79 | 860 | 410 | 51,22% | 1451,27 | |||||
| IS-3A Peregrine | 8 | 1379,90 | 851 | 402 | 50,75% | 1462,58 | |||||
| T-10 | 9 | 1324,56 | 726 | 398 | 54,02% | 1330,53 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 483,65 | 368 | 394 | 53,55% | 1129,48 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 674,71 | 379 | 387 | 54,26% | 1263,21 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 935,72 | 686 | 381 | 54,33% | 1150,15 | |||||
| T95 | 9 | 1460,09 | 599 | 371 | 52,56% | 1200,55 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 311,66 | 515 | 369 | 53,93% | 1026,20 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1503,71 | 814 | 367 | 54,22% | 1473,31 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 1554,28 | 721 | 366 | 44,54% | 1157,22 | |||||
| 121B | 10 | 1381,16 | 750 | 360 | 50,83% | 1091,39 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1189,74 | 801 | 354 | 54,80% | 1508,62 | |||||
| 122 TM | 8 | 1258,48 | 811 | 348 | 53,74% | 1503,25 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1717,99 | 778 | 346 | 53,76% | 1215,55 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 665,07 | 416 | 338 | 55,03% | 1149,43 | |||||
| Emil II | 9 | 1510,49 | 786 | 333 | 51,65% | 1437,33 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1839,76 | 727 | 324 | 43,52% | 1384,01 | |||||
| IS | 7 | 711,47 | 412 | 293 | 51,88% | 897,75 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1824,68 | 860 | 279 | 54,12% | 1252,03 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 979,97 | 807 | 276 | 53,26% | 1267,20 | |||||
| Löwe | 8 | 1254,00 | 853 | 254 | 54,33% | 1497,88 | |||||
| LTTB | 8 | 514,03 | 543 | 241 | 46,06% | 855,10 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1365,49 | 755 | 234 | 54,70% | 1552,93 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1006,12 | 705 | 227 | 51,10% | 1503,74 | |||||
| T25 AT | 7 | 842,99 | 440 | 223 | 55,16% | 1144,32 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 811,90 | 698 | 213 | 55,40% | 1221,35 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 814,30 | 597 | 176 | 42,05% | 1026,04 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 840,61 | 428 | 157 | 51,59% | 1304,27 | |||||
| T28 Concept | 7 | 835,81 | 591 | 156 | 50,64% | 1153,18 | |||||
| P.43 ter | 7 | 792,01 | 718 | 154 | 53,90% | 1333,53 | |||||
| Durendal | 10 | 1517,40 | 767 | 151 | 50,99% | 1023,27 | |||||
| Nashorn | 6 | 606,70 | 475 | 148 | 50,00% | 946,56 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 301,20 | 200 | 141 | 44,68% | 539,24 | |||||
| KV-1 | 5 | 434,51 | 309 | 141 | 48,23% | 847,82 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1374,77 | 732 | 134 | 52,99% | 1193,71 | |||||
| T-34 | 5 | 233,32 | 199 | 131 | 38,17% | 362,55 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1609,67 | 785 | 130 | 46,92% | 1492,59 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 821,70 | 534 | 125 | 48,80% | 1062,29 | |||||
| T40 | 4 | 449,96 | 361 | 122 | 62,30% | 1368,24 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 147,38 | 196 | 119 | 53,78% | 681,05 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 407,41 | 300 | 113 | 48,67% | 996,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 75,29 | 141 | 103 | 40,78% | 136,96 | |||||
| Emil I | 8 | 1092,99 | 713 | 99 | 52,53% | 1187,79 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 663,95 | 416 | 96 | 50,00% | 1089,17 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1591,66 | 891 | 94 | 61,70% | 1724,84 | |||||
| BT-7 | 4 | 106,01 | 140 | 88 | 42,05% | 119,67 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 274,25 | 190 | 80 | 41,25% | 544,94 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 119,99 | 203 | 80 | 55,00% | 289,48 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1380,65 | 840 | 75 | 60,00% | 1307,08 | |||||
| Black Rock | 11 | 1513,96 | 822 | 72 | 50,00% | 917,30 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 793,58 | 696 | 57 | 50,88% | 940,43 | |||||
| KR-1 | 11 | 1315,35 | 784 | 54 | 44,44% | 679,82 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 221,80 | 327 | 49 | 44,90% | 866,46 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 128,71 | 250 | 48 | 43,75% | 433,68 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 389,98 | 436 | 48 | 56,25% | 729,23 | |||||
| T-28 | 4 | 245,57 | 207 | 46 | 54,35% | 655,76 | |||||
| SU-26 | 3 | 137,84 | 135 | 43 | 51,16% | 252,15 | |||||
| SU-5 | 4 | 477,61 | 247 | 41 | 63,41% | 1241,97 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 336,33 | 288 | 39 | 53,85% | 948,35 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 327,55 | 186 | 38 | 34,21% | 457,96 | |||||
| SU-18 | 2 | 111,69 | 96 | 36 | 47,22% | 484,03 | |||||
| Cobra | 9 | 1519,63 | 800 | 35 | 48,57% | 1339,91 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1483,93 | 871 | 30 | 60,00% | 1382,18 | |||||
| BT-2 | 2 | 37,96 | 79 | 28 | 39,29% | 0,00 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 755,24 | 662 | 25 | 52,00% | 775,75 | |||||
| T-46 | 3 | 167,17 | 203 | 23 | 65,22% | 721,05 | |||||
| T-43 | 7 | 485,95 | 409 | 20 | 60,00% | 754,90 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 177,84 | 256 | 19 | 52,63% | 722,16 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 362,15 | 328 | 13 | 69,23% | 1333,83 | |||||
| T56 GMC | 3 | 143,17 | 177 | 12 | 66,67% | 481,36 | |||||
| Marder II | 3 | 138,92 | 177 | 12 | 83,33% | 437,35 | |||||
| StuG IV | 5 | 405,75 | 282 | 12 | 58,33% | 1037,40 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 38,82 | 80 | 11 | 36,36% | 0,43 | |||||
| LTP | 3 | 156,89 | 151 | 9 | 33,33% | 476,59 | |||||
| Marder 38T | 4 | 241,38 | 244 | 8 | 62,50% | 613,79 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 76,43 | 143 | 7 | 42,86% | 236,36 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 196,43 | 184 | 7 | 57,14% | 190,92 | |||||
| Matilda | 4 | 246,00 | 267 | 6 | 50,00% | 571,23 | |||||
| T3 HMC | 2 | 175,50 | 160 | 6 | 50,00% | 637,53 | |||||
| SU-122A | 5 | 86,40 | 74 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 62,80 | 119 | 5 | 40,00% | 28,39 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 20,50 | 52 | 4 | 25,00% | 0,53 | |||||
| MS-1 | 1 | 58,25 | 163 | 4 | 100,00% | 308,95 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 0,00 | 72 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 212,00 | 458 | 3 | 33,33% | 253,91 | |||||
| T-34-2 | 8 | 328,50 | 568 | 2 | 50,00% | 233,94 | |||||
| T-26 | 2 | 117,50 | 234 | 2 | 100,00% | 592,06 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 73,50 | 48 | 2 | 0,00% | 112,36 | |||||
| MKA | 2 | 296,00 | 404 | 1 | 100,00% | 1094,13 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 0,00 | 48 | 1 | 0,00% | 0,00 |
speedic
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 114434 | 26 | 163 | 758 | ||||
| Ø Tier | 8,92 | 10,00 | 10,01 | 9,74 | ||||
| Výhier | 57576 | 50,31% | 13 | 50,00% | 79 | 48,47% | 391 | 51,58% |
| Prehry | 55478 | 48,48% | 13 | 50,00% | 83 | 50,92% | 360 | 47,49% |
| Remízy | 1380 | 1,21% | 0 | 0,00% | 1 | 0,61% | 7 | 0,92% |
| Prežitých bitiek | 35705 | 31,20% | 11 | 42,31% | 60 | 36,81% | 272 | 35,88% |
| Zničených tankov | 90170 | 0,79 | 22 | 0,85 | 115 | 0,71 | 531 | 0,70 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,15 | 1,47 | 1,12 | 1,09 | ||||
| Odhalených tankov | 199307 | 1,74 | 74 | 2,85 | 356 | 2,18 | 1511 | 1,99 |
| Udelené poškodenie | 1.245,29 | 1.170,50 | 1.278,84 | 1.295,40 | ||||
| Body obsadzovania základne | 109702 | 0,96 | 0 | 0,00 | 162 | 0,99 | 666 | 0,88 |
| Body za obranu základne | 63546 | 0,56 | 0 | 0,00 | 1 | 0,01 | 237 | 0,31 |
| Skúsenosti | 666,32 | 822,62 | 780,40 | 784,97 | ||||
| WN7 | 1082,54 | 1085,35 | 938,55 | 1017,57 | ||||
| WN8 | 1250,31 | 1493,89 | 1140,26 | 1248,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 114434 | |
| Ø Tier | 8,92 | |
| Výhier | 57576 | 50,31% |
| Prehry | 55478 | 48,48% |
| Remízy | 1380 | 1,21% |
| Prežitých bitiek | 35705 | 31,20% |
| Zničených tankov | 90170 | 0,79 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,15 | |
| Odhalených tankov | 199307 | 1,74 |
| Udelené poškodenie | 1.245,29 | |
| Body obsadzovania základne | 109702 | 0,96 |
| Body za obranu základne | 63546 | 0,56 |
| Skúsenosti | 666,32 | |
| WN7 | 1082,54 | |
| WN8 | 1250,31 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 26 | |
| Ø Tier | 10,00 | |
| Výhier | 13 | 50,00% |
| Prehry | 13 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 11 | 42,31% |
| Zničených tankov | 22 | 0,85 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,47 | |
| Odhalených tankov | 74 | 2,85 |
| Udelené poškodenie | 1.170,50 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 822,62 | |
| WN7 | 1085,35 | |
| WN8 | 1493,89 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 163 | |
| Ø Tier | 10,01 | |
| Výhier | 79 | 48,47% |
| Prehry | 83 | 50,92% |
| Remízy | 1 | 0,61% |
| Prežitých bitiek | 60 | 36,81% |
| Zničených tankov | 115 | 0,71 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,12 | |
| Odhalených tankov | 356 | 2,18 |
| Udelené poškodenie | 1.278,84 | |
| Body obsadzovania základne | 162 | 0,99 |
| Body za obranu základne | 1 | 0,01 |
| Skúsenosti | 780,40 | |
| WN7 | 938,55 | |
| WN8 | 1140,26 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 758 | |
| Ø Tier | 9,74 | |
| Výhier | 391 | 51,58% |
| Prehry | 360 | 47,49% |
| Remízy | 7 | 0,92% |
| Prežitých bitiek | 272 | 35,88% |
| Zničených tankov | 531 | 0,70 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,09 | |
| Odhalených tankov | 1511 | 1,99 |
| Udelené poškodenie | 1.295,40 | |
| Body obsadzovania základne | 666 | 0,88 |
| Body za obranu základne | 237 | 0,31 |
| Skúsenosti | 784,97 | |
| WN7 | 1017,57 | |
| WN8 | 1248,00 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 8 | 8,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.602,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 149,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 1 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 8 | 8,00 |
| Udelené poškodenie | 1.602,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 149,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 3 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 2.137,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 1.190,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 2 | |
| Výhier | 1 | 50,00% |
| Prehry | 1 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 100,00% |
| Zničených tankov | 3 | 1,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 1 | 0,50 |
| Udelené poškodenie | 2.137,00 | |
| Body obsadzovania základne | 2 | 1,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 1.190,50 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 1 | 10,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 9 | 90,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 8 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 8 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.405,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 44 | 4,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 233,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 10 | |
| Výhier | 1 | 10,00% |
| Prehry | 9 | 90,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 20,00% |
| Zničených tankov | 8 | 0,80 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | |
| Odhalených tankov | 8 | 0,80 |
| Udelené poškodenie | 1.405,90 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 44 | 4,40 |
| Skúsenosti | 233,70 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 161 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 61 | 37,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 93 | 57,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 7 | 4,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 61 | 37,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 107 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 98 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.140,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 254 | 1,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 145 | 0,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 554,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 161 | |
| Výhier | 61 | 37,89% |
| Prehry | 93 | 57,76% |
| Remízy | 7 | 4,35% |
| Prežitých bitiek | 61 | 37,89% |
| Zničených tankov | 107 | 0,66 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,07 | |
| Odhalených tankov | 98 | 0,61 |
| Udelené poškodenie | 1.140,40 | |
| Body obsadzovania základne | 254 | 1,58 |
| Body za obranu základne | 145 | 0,90 |
| Skúsenosti | 554,22 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen