| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AEC Armoured Car | 5 | 117,38 | 180 | 103 | 42,72% | 38,51 | |||||
| BT-7 | 4 | 258,69 | 305 | 90 | 45,56% | 817,77 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 375,39 | 404 | 87 | 41,38% | 82,68 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 128,61 | 319 | 80 | 45,00% | 381,40 | |||||
| BT-5 | 3 | 159,62 | 189 | 61 | 31,15% | 122,74 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 165,49 | 351 | 59 | 42,37% | 363,10 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 265,88 | 245 | 51 | 43,14% | 465,91 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 95,00 | 166 | 45 | 35,56% | 28,93 | |||||
| KV-1 | 5 | 340,81 | 298 | 37 | 27,03% | 419,48 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 304,51 | 283 | 35 | 45,71% | 666,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 69,11 | 194 | 35 | 37,14% | 0,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 105,71 | 229 | 28 | 46,43% | 201,47 | |||||
| T-28 | 4 | 215,61 | 221 | 28 | 42,86% | 434,65 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 230,46 | 375 | 26 | 42,31% | 187,03 | |||||
| Grille | 5 | 68,60 | 132 | 25 | 24,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 146,68 | 210 | 25 | 44,00% | 261,70 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 47,30 | 140 | 23 | 43,48% | 38,11 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 295,65 | 390 | 23 | 43,48% | 324,91 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 116,40 | 166 | 20 | 50,00% | 163,25 | |||||
| A-20 | 5 | 101,85 | 172 | 20 | 45,00% | 119,37 | |||||
| SU-76M | 4 | 59,39 | 145 | 18 | 50,00% | 93,03 | |||||
| AMX 38 | 3 | 63,11 | 128 | 18 | 27,78% | 1,65 | |||||
| Chi-Go | 7 | 277,67 | 457 | 18 | 33,33% | 39,82 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 150,83 | 196 | 12 | 33,33% | 479,51 | |||||
| T14 | 5 | 187,08 | 289 | 12 | 8,33% | 96,09 | |||||
| T-150 | 6 | 406,27 | 466 | 11 | 45,45% | 449,50 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 72,50 | 170 | 10 | 30,00% | 14,90 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 309,00 | 442 | 9 | 55,56% | 500,57 | |||||
| T1 HMC | 2 | 44,56 | 69 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 158,88 | 104 | 8 | 12,50% | 661,85 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 345,00 | 401 | 8 | 25,00% | 256,60 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 7,00 | 82 | 7 | 14,29% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 194,43 | 267 | 7 | 57,14% | 1029,87 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 241,17 | 243 | 6 | 50,00% | 862,64 | |||||
| Valentine | 3 | 316,17 | 293 | 6 | 50,00% | 972,85 | |||||
| T3 HMC | 2 | 178,80 | 213 | 5 | 40,00% | 583,38 | |||||
| T-70 | 3 | 201,80 | 183 | 5 | 60,00% | 714,39 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 148,00 | 345 | 5 | 80,00% | 355,89 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 160,40 | 239 | 5 | 40,00% | 245,34 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 249,60 | 324 | 5 | 60,00% | 1584,20 | |||||
| 4TP | 1 | 191,60 | 206 | 5 | 40,00% | 720,58 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 444,80 | 346 | 5 | 60,00% | 1551,89 | |||||
| B1 | 4 | 74,00 | 148 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| P26/40 | 4 | 107,25 | 183 | 4 | 25,00% | 10,90 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 158,00 | 116 | 4 | 50,00% | 549,13 | |||||
| 10TP | 3 | 107,50 | 135 | 4 | 50,00% | 252,36 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 298,00 | 345 | 4 | 75,00% | 787,85 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 262,75 | 307 | 4 | 50,00% | 1222,71 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 131,67 | 169 | 3 | 33,33% | 437,83 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 95,00 | 86 | 3 | 0,00% | 368,78 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 70,33 | 118 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 349,50 | 207 | 2 | 0,00% | 493,26 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 228,50 | 216 | 2 | 100,00% | 886,95 | |||||
| T-34 | 5 | 272,00 | 231 | 2 | 50,00% | 520,35 | |||||
| FCM 36 | 2 | 93,50 | 63 | 2 | 0,00% | 184,06 | |||||
| Somua S35 | 3 | 55,50 | 85 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 239,50 | 168 | 2 | 0,00% | 264,48 | |||||
| MS-1 | 1 | 168,00 | 76 | 2 | 0,00% | 654,99 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 198,50 | 237 | 2 | 50,00% | 565,69 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 233,00 | 207 | 1 | 0,00% | 688,66 | |||||
| M14/41 | 2 | 210,00 | 174 | 1 | 0,00% | 586,86 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 438,00 | 336 | 1 | 0,00% | 2879,89 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 855,00 | 531 | 1 | 0,00% | 5542,52 | |||||
| Renault FT | 1 | 176,00 | 87 | 1 | 0,00% | 764,67 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 321,00 | 506 | 1 | 100,00% | 1231,71 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 51,00 | 164 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 169,00 | 182 | 1 | 0,00% | 106,74 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 412,00 | 417 | 1 | 100,00% | 2093,55 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 250,00 | 386 | 1 | 100,00% | 1664,09 |
multiman_3
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 1144 | 19 | 101 | 289 | ||||
| Ø Tier | 4,36 | 6,11 | 5,78 | 5,10 | ||||
| Výhier | 459 | 40,12% | 7 | 36,84% | 37 | 36,63% | 101 | 34,95% |
| Prehry | 665 | 58,13% | 12 | 63,16% | 62 | 61,39% | 181 | 62,63% |
| Remízy | 20 | 1,75% | 0 | 0,00% | 2 | 1,98% | 7 | 2,42% |
| Prežitých bitiek | 164 | 14,34% | 2 | 10,53% | 16 | 15,84% | 33 | 11,42% |
| Zničených tankov | 352 | 0,31 | 6 | 0,32 | 40 | 0,40 | 102 | 0,35 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,36 | 0,35 | 0,47 | 0,40 | ||||
| Odhalených tankov | 1151 | 1,01 | 21 | 1,11 | 68 | 0,67 | 225 | 0,78 |
| Udelené poškodenie | 191,55 | 272,26 | 245,67 | 253,15 | ||||
| Body obsadzovania základne | 1206 | 1,05 | 25 | 1,32 | 78 | 0,77 | 267 | 0,92 |
| Body za obranu základne | 400 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 256,31 | 370,16 | 369,84 | 328,38 | ||||
| WN7 | 334,14 | 303,20 | 277,07 | 277,14 | ||||
| WN8 | 195,93 | 305,75 | 195,20 | 243,58 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 1144 | |
| Ø Tier | 4,36 | |
| Výhier | 459 | 40,12% |
| Prehry | 665 | 58,13% |
| Remízy | 20 | 1,75% |
| Prežitých bitiek | 164 | 14,34% |
| Zničených tankov | 352 | 0,31 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,36 | |
| Odhalených tankov | 1151 | 1,01 |
| Udelené poškodenie | 191,55 | |
| Body obsadzovania základne | 1206 | 1,05 |
| Body za obranu základne | 400 | 0,35 |
| Skúsenosti | 256,31 | |
| WN7 | 334,14 | |
| WN8 | 195,93 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 19 | |
| Ø Tier | 6,11 | |
| Výhier | 7 | 36,84% |
| Prehry | 12 | 63,16% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 10,53% |
| Zničených tankov | 6 | 0,32 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,35 | |
| Odhalených tankov | 21 | 1,11 |
| Udelené poškodenie | 272,26 | |
| Body obsadzovania základne | 25 | 1,32 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 370,16 | |
| WN7 | 303,20 | |
| WN8 | 305,75 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 101 | |
| Ø Tier | 5,78 | |
| Výhier | 37 | 36,63% |
| Prehry | 62 | 61,39% |
| Remízy | 2 | 1,98% |
| Prežitých bitiek | 16 | 15,84% |
| Zničených tankov | 40 | 0,40 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,47 | |
| Odhalených tankov | 68 | 0,67 |
| Udelené poškodenie | 245,67 | |
| Body obsadzovania základne | 78 | 0,77 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 369,84 | |
| WN7 | 277,07 | |
| WN8 | 195,20 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 289 | |
| Ø Tier | 5,10 | |
| Výhier | 101 | 34,95% |
| Prehry | 181 | 62,63% |
| Remízy | 7 | 2,42% |
| Prežitých bitiek | 33 | 11,42% |
| Zničených tankov | 102 | 0,35 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,40 | |
| Odhalených tankov | 225 | 0,78 |
| Udelené poškodenie | 253,15 | |
| Body obsadzovania základne | 267 | 0,92 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 328,38 | |
| WN7 | 277,14 | |
| WN8 | 243,58 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 6 | 0 | 0 | 6 | ||||
| Výhier | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 16,67% |
| Prehry | 5 | 83,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 83,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 16,67% |
| Zničených tankov | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,17 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,20 | ||||
| Odhalených tankov | 4 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,67 |
| Udelené poškodenie | 333,00 | 0,00 | 0,00 | 333,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 254,00 | 0,00 | 0,00 | 254,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 6 | |
| Výhier | 1 | 16,67% |
| Prehry | 5 | 83,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 16,67% |
| Zničených tankov | 1 | 0,17 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,20 | |
| Odhalených tankov | 4 | 0,67 |
| Udelené poškodenie | 333,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 254,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 6 | |
| Výhier | 1 | 16,67% |
| Prehry | 5 | 83,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 16,67% |
| Zničených tankov | 1 | 0,17 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,20 | |
| Odhalených tankov | 4 | 0,67 |
| Udelené poškodenie | 333,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 254,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen