| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cromwell | 6 | 620,92 | 524 | 19416 | 53,22% | 1316,08 | |||||
| T-50-2 | 6 | 426,93 | 490 | 4107 | 51,69% | 1178,56 | |||||
| Cromwell B | 6 | 627,19 | 574 | 3873 | 49,68% | 1170,89 | |||||
| Type 64 | 6 | 507,52 | 522 | 3256 | 49,69% | 1319,80 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 674,16 | 466 | 2757 | 48,64% | 1168,48 | |||||
| T37 | 6 | 394,31 | 411 | 1936 | 50,83% | 992,15 | |||||
| T-34-85M | 6 | 721,92 | 587 | 1696 | 50,06% | 1165,12 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 264,14 | 345 | 981 | 48,93% | 804,55 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 280,04 | 302 | 686 | 47,38% | 627,24 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1372,31 | 680 | 546 | 43,96% | 1091,77 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 635,17 | 443 | 451 | 46,34% | 660,05 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 871,54 | 616 | 424 | 43,63% | 978,35 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 200,82 | 349 | 367 | 55,59% | 631,38 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1006,37 | 669 | 352 | 45,45% | 1054,91 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 285,78 | 539 | 331 | 59,52% | 1674,07 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 344,24 | 389 | 321 | 45,48% | 404,33 | |||||
| 122 TM | 8 | 1049,48 | 659 | 258 | 44,57% | 1010,58 | |||||
| IS-3 | 8 | 884,20 | 644 | 253 | 52,17% | 890,62 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 736,67 | 442 | 247 | 51,01% | 1251,93 | |||||
| M44 | 6 | 572,32 | 482 | 203 | 43,84% | 808,36 | |||||
| KV-2 | 6 | 652,39 | 417 | 195 | 48,21% | 994,37 | |||||
| O-I | 6 | 736,79 | 598 | 170 | 51,76% | 1173,25 | |||||
| KV-85 | 6 | 477,35 | 435 | 165 | 45,45% | 604,01 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 253,20 | 372 | 157 | 53,50% | 891,08 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1496,98 | 704 | 117 | 47,01% | 1251,02 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 621,78 | 558 | 104 | 55,77% | 834,80 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 382,90 | 547 | 100 | 47,00% | 514,50 | |||||
| O-Ho | 8 | 751,58 | 611 | 100 | 45,00% | 639,77 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 446,38 | 542 | 96 | 47,92% | 1188,14 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 250,59 | 359 | 94 | 57,45% | 591,45 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1045,02 | 494 | 86 | 34,88% | 520,43 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 782,64 | 633 | 83 | 45,78% | 1458,76 | |||||
| FV304 | 6 | 403,06 | 374 | 71 | 45,07% | 518,37 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 306,69 | 420 | 61 | 39,34% | 394,68 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 335,25 | 411 | 57 | 54,39% | 993,35 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 447,14 | 497 | 49 | 46,94% | 759,29 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 228,40 | 378 | 45 | 53,33% | 531,49 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 227,32 | 439 | 44 | 63,64% | 1481,86 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 996,32 | 635 | 37 | 43,24% | 730,61 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 437,86 | 526 | 35 | 40,00% | 921,52 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 711,45 | 599 | 31 | 51,61% | 754,36 | |||||
| Comet | 7 | 482,74 | 407 | 31 | 35,48% | 488,45 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 423,81 | 573 | 31 | 48,39% | 413,26 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 821,79 | 468 | 24 | 33,33% | 497,65 | |||||
| KV-1S | 6 | 246,50 | 213 | 22 | 36,36% | 158,97 | |||||
| IS-M | 8 | 835,86 | 664 | 22 | 54,55% | 874,91 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 149,43 | 338 | 21 | 66,67% | 647,71 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 311,38 | 393 | 16 | 18,75% | 49,29 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 204,63 | 267 | 16 | 62,50% | 659,31 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 382,53 | 380 | 15 | 33,33% | 498,28 | |||||
| Wespe | 3 | 81,92 | 180 | 12 | 58,33% | 224,52 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 480,00 | 392 | 12 | 41,67% | 554,37 | |||||
| M41 | 5 | 185,55 | 249 | 11 | 36,36% | 10,23 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 184,80 | 279 | 10 | 30,00% | 806,76 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 230,60 | 204 | 10 | 40,00% | 525,71 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 543,00 | 612 | 10 | 50,00% | 557,87 | |||||
| M2 Light | 2 | 79,38 | 259 | 8 | 37,50% | 61,68 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 548,13 | 668 | 8 | 62,50% | 1137,27 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 200,29 | 326 | 7 | 57,14% | 732,25 | |||||
| T-45 | 2 | 29,14 | 107 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| T-150 | 6 | 566,00 | 459 | 7 | 42,86% | 727,76 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 109,86 | 257 | 7 | 42,86% | 66,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 78,00 | 161 | 5 | 40,00% | 31,20 | |||||
| T3 HMC | 2 | 70,80 | 101 | 5 | 40,00% | 46,41 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 289,40 | 383 | 5 | 60,00% | 1849,99 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 492,75 | 350 | 4 | 25,00% | 675,56 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 332,75 | 305 | 4 | 50,00% | 1199,32 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 200,75 | 224 | 4 | 50,00% | 212,00 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 133,00 | 174 | 4 | 0,00% | 3,10 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 168,25 | 127 | 4 | 25,00% | 522,17 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 221,33 | 305 | 3 | 100,00% | 697,91 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 120,33 | 302 | 3 | 66,67% | 629,90 | |||||
| Tetrarch | 2 | 78,67 | 231 | 3 | 66,67% | 360,58 | |||||
| T-29 | 3 | 171,33 | 124 | 3 | 33,33% | 319,30 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 156,50 | 321 | 2 | 50,00% | 126,11 | |||||
| IS | 7 | 207,50 | 418 | 2 | 50,00% | 112,29 | |||||
| KV-13 | 7 | 346,00 | 651 | 2 | 100,00% | 531,52 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 107,50 | 178 | 2 | 0,00% | 215,08 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 267,00 | 261 | 1 | 100,00% | 2072,77 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 146,00 | 136 | 1 | 100,00% | 793,41 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 193,00 | 510 | 1 | 100,00% | 1148,83 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 46,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 207,00 | 383 | 1 | 100,00% | 536,85 | |||||
| Grille | 5 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| O-Ni | 7 | 0,00 | 53 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| StuG IV | 5 | 0,00 | 288 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1582,00 | 1011 | 1 | 100,00% | 1500,79 | |||||
| Renault FT | 1 | 89,00 | 98 | 1 | 100,00% | 509,20 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 216,00 | 121 | 1 | 0,00% | 971,01 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 93,00 | 294 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 335,00 | 106 | 1 | 0,00% | 588,38 | |||||
| A46 | 6 | 0,00 | 232 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 686,00 | 356 | 1 | 0,00% | 817,70 | |||||
| AMR 35 | 2 | 119,00 | 465 | 1 | 100,00% | 582,16 | |||||
| T1E6 | 2 | 31,00 | 177 | 1 | 100,00% | 261,00 |
fateon
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 44737 | 0 | 102 | 889 | ||||
| Ø Tier | 6,06 | 0,00 | 6,00 | 6,00 | ||||
| Výhier | 22871 | 51,12% | 0 | 0,00% | 46 | 45,10% | 456 | 51,29% |
| Prehry | 21293 | 47,60% | 0 | 0,00% | 55 | 53,92% | 420 | 47,24% |
| Remízy | 573 | 1,28% | 0 | 0,00% | 1 | 0,98% | 13 | 1,46% |
| Prežitých bitiek | 12470 | 27,87% | 0 | 0,00% | 29 | 28,43% | 266 | 29,92% |
| Zničených tankov | 35591 | 0,80 | 0 | 0,00 | 81 | 0,79 | 691 | 0,78 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,10 | 0,00 | 1,11 | 1,11 | ||||
| Odhalených tankov | 80833 | 1,81 | 0 | 0,00 | 209 | 2,05 | 2037 | 2,29 |
| Udelené poškodenie | 587,46 | 0,00 | 608,71 | 538,77 | ||||
| Body obsadzovania základne | 47809 | 1,07 | 0 | 0,00 | 60 | 0,59 | 1075 | 1,21 |
| Body za obranu základne | 20759 | 0,46 | 0 | 0,00 | 33 | 0,32 | 454 | 0,51 |
| Skúsenosti | 510,86 | 0,00 | 416,63 | 438,56 | ||||
| WN7 | 1047,74 | 0,00 | 982,74 | 1083,24 | ||||
| WN8 | 1185,36 | 0,00 | 1258,85 | 1226,18 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 44737 | |
| Ø Tier | 6,06 | |
| Výhier | 22871 | 51,12% |
| Prehry | 21293 | 47,60% |
| Remízy | 573 | 1,28% |
| Prežitých bitiek | 12470 | 27,87% |
| Zničených tankov | 35591 | 0,80 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,10 | |
| Odhalených tankov | 80833 | 1,81 |
| Udelené poškodenie | 587,46 | |
| Body obsadzovania základne | 47809 | 1,07 |
| Body za obranu základne | 20759 | 0,46 |
| Skúsenosti | 510,86 | |
| WN7 | 1047,74 | |
| WN8 | 1185,36 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 102 | |
| Ø Tier | 6,00 | |
| Výhier | 46 | 45,10% |
| Prehry | 55 | 53,92% |
| Remízy | 1 | 0,98% |
| Prežitých bitiek | 29 | 28,43% |
| Zničených tankov | 81 | 0,79 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,11 | |
| Odhalených tankov | 209 | 2,05 |
| Udelené poškodenie | 608,71 | |
| Body obsadzovania základne | 60 | 0,59 |
| Body za obranu základne | 33 | 0,32 |
| Skúsenosti | 416,63 | |
| WN7 | 982,74 | |
| WN8 | 1258,85 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 889 | |
| Ø Tier | 6,00 | |
| Výhier | 456 | 51,29% |
| Prehry | 420 | 47,24% |
| Remízy | 13 | 1,46% |
| Prežitých bitiek | 266 | 29,92% |
| Zničených tankov | 691 | 0,78 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,11 | |
| Odhalených tankov | 2037 | 2,29 |
| Udelené poškodenie | 538,77 | |
| Body obsadzovania základne | 1075 | 1,21 |
| Body za obranu základne | 454 | 0,51 |
| Skúsenosti | 438,56 | |
| WN7 | 1083,24 | |
| WN8 | 1226,18 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 468,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 135,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 1 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 1 | 1,00 |
| Udelené poškodenie | 468,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 135,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 310,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 259,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 2 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 2 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 50,00% |
| Zničených tankov | 1 | 0,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 310,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 259,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 3861 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 1785 | 46,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 1962 | 50,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 114 | 2,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1279 | 33,13% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 2563 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 5889 | 1,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 571,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 6493 | 1,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 4887 | 1,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 422,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 3861 | |
| Výhier | 1785 | 46,23% |
| Prehry | 1962 | 50,82% |
| Remízy | 114 | 2,95% |
| Prežitých bitiek | 1279 | 33,13% |
| Zničených tankov | 2563 | 0,66 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,99 | |
| Odhalených tankov | 5889 | 1,53 |
| Udelené poškodenie | 571,84 | |
| Body obsadzovania základne | 6493 | 1,68 |
| Body za obranu základne | 4887 | 1,27 |
| Skúsenosti | 422,01 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 3 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 3 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 3 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 7 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.088,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 28 | 4,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 622,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 6 | |
| Výhier | 3 | 50,00% |
| Prehry | 3 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 3 | 50,00% |
| Zničených tankov | 3 | 0,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,00 | |
| Odhalených tankov | 7 | 1,17 |
| Udelené poškodenie | 1.088,67 | |
| Body obsadzovania základne | 28 | 4,67 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 622,17 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen