| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T6 Medium | 4 | 370,54 | 326 | 37 | 40,54% | 711,41 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 385,08 | 285 | 12 | 25,00% | 1057,67 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 473,44 | 503 | 9 | 66,67% | 2343,53 | |||||
| Valentine | 3 | 454,29 | 504 | 7 | 71,43% | 2409,88 | |||||
| Valentine AT | 4 | 104,40 | 143 | 5 | 40,00% | 22,55 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 389,00 | 320 | 4 | 75,00% | 970,90 | |||||
| T14 | 5 | 167,00 | 238 | 2 | 50,00% | 143,40 |
Wilbur2025
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 76 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Tier | 3,66 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Výhier | 35 | 46,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 41 | 53,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 13 | 17,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 46 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 81 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 370,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 66 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 111 | 1,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 342,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 847,34 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 937,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 76 | |
| Ø Tier | 3,66 | |
| Výhier | 35 | 46,05% |
| Prehry | 41 | 53,95% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 13 | 17,11% |
| Zničených tankov | 46 | 0,61 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,73 | |
| Odhalených tankov | 81 | 1,07 |
| Udelené poškodenie | 370,84 | |
| Body obsadzovania základne | 66 | 0,87 |
| Body za obranu základne | 111 | 1,46 |
| Skúsenosti | 342,16 | |
| WN7 | 847,34 | |
| WN8 | 937,10 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen