| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2159,06 | 973 | 1617 | 58,01% | 2790,77 | |||||
| Grille 15 | 10 | 3029,17 | 834 | 889 | 55,91% | 2626,41 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 3008,88 | 963 | 771 | 57,59% | 3105,61 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1264,81 | 701 | 668 | 54,34% | 1861,96 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1424,16 | 814 | 646 | 52,01% | 1944,74 | |||||
| Type 64 | 6 | 628,27 | 486 | 511 | 54,79% | 1719,84 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2964,57 | 906 | 475 | 56,21% | 2850,99 | |||||
| LT-432 | 8 | 1001,00 | 815 | 449 | 57,24% | 2173,39 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2353,04 | 783 | 422 | 53,32% | 2080,34 | |||||
| Manticore | 10 | 1442,98 | 881 | 375 | 54,13% | 1998,04 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2865,42 | 843 | 372 | 57,80% | 2407,02 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1904,74 | 848 | 372 | 56,72% | 2347,22 | |||||
| T-150 | 6 | 660,01 | 422 | 315 | 54,29% | 1135,91 | |||||
| E 50 | 9 | 1068,19 | 513 | 290 | 39,66% | 792,49 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 965,37 | 501 | 287 | 50,87% | 1188,73 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 263,60 | 250 | 281 | 49,11% | 302,67 | |||||
| T-10 | 9 | 1864,71 | 656 | 276 | 50,72% | 1969,85 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1345,70 | 542 | 269 | 45,35% | 1167,68 | |||||
| IS-3 | 8 | 1218,43 | 524 | 260 | 52,31% | 1390,87 | |||||
| Panther II | 8 | 564,65 | 348 | 249 | 41,37% | 496,99 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2206,49 | 710 | 247 | 54,25% | 1753,77 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1043,04 | 568 | 246 | 52,44% | 2261,01 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2452,78 | 827 | 241 | 55,60% | 2299,54 | |||||
| T-34-85 | 6 | 759,08 | 456 | 237 | 51,05% | 1543,15 | |||||
| WZ-132 | 8 | 920,05 | 582 | 223 | 46,64% | 1662,00 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1381,27 | 500 | 223 | 52,91% | 1431,24 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1062,64 | 503 | 221 | 52,04% | 1162,31 | |||||
| Object 140 | 10 | 2545,99 | 889 | 209 | 55,02% | 2441,66 | |||||
| STB-1 | 10 | 2546,93 | 828 | 203 | 52,22% | 2320,48 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2404,35 | 816 | 201 | 55,72% | 2112,43 | |||||
| T110E4 | 10 | 2723,47 | 869 | 193 | 59,59% | 2161,47 | |||||
| Object 260 | 10 | 2815,58 | 1009 | 191 | 57,59% | 2607,30 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1432,52 | 781 | 185 | 55,68% | 1511,78 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2595,73 | 903 | 183 | 51,91% | 2254,52 | |||||
| T110E3 | 10 | 2876,69 | 908 | 178 | 53,37% | 2392,30 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1202,08 | 583 | 175 | 41,71% | 1401,56 | |||||
| IS-7 | 10 | 2425,02 | 887 | 174 | 48,28% | 2192,63 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2186,75 | 656 | 171 | 54,39% | 1976,17 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2866,52 | 888 | 170 | 49,41% | 2712,41 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1269,06 | 846 | 170 | 54,12% | 1675,46 | |||||
| KV-1 | 5 | 372,96 | 305 | 169 | 47,34% | 622,36 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2590,42 | 936 | 168 | 58,33% | 2375,54 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 3173,13 | 866 | 168 | 54,17% | 2307,18 | |||||
| STA-1 | 8 | 1197,94 | 571 | 159 | 49,69% | 1617,89 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1441,33 | 851 | 152 | 48,68% | 1877,84 | |||||
| CS-63 | 10 | 2765,97 | 923 | 151 | 52,98% | 2631,46 | |||||
| Object 277 | 10 | 2407,13 | 776 | 151 | 53,64% | 2071,20 | |||||
| Executor | 11 | 3155,54 | 982 | 151 | 53,64% | 2605,08 | |||||
| Cromwell | 6 | 900,43 | 567 | 149 | 54,36% | 2080,02 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 867,28 | 629 | 149 | 53,69% | 1771,79 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2940,63 | 948 | 147 | 53,74% | 2521,28 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2674,80 | 872 | 145 | 53,79% | 1971,81 | |||||
| Panther | 7 | 442,81 | 327 | 144 | 40,97% | 467,35 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 2001,85 | 950 | 143 | 52,45% | 2658,31 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2831,77 | 839 | 141 | 59,57% | 2062,27 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1787,43 | 1005 | 141 | 61,70% | 2514,10 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 618,74 | 477 | 140 | 45,00% | 1766,16 | |||||
| WZ-131 | 7 | 677,82 | 513 | 139 | 53,24% | 1458,23 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2605,20 | 967 | 137 | 57,66% | 2045,73 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2787,89 | 900 | 133 | 63,16% | 2300,10 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1111,79 | 575 | 131 | 47,33% | 1078,71 | |||||
| M12 | 7 | 867,83 | 491 | 131 | 61,07% | 1202,22 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2469,23 | 934 | 129 | 63,57% | 2396,60 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2760,09 | 1083 | 126 | 61,90% | 3281,86 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 569,24 | 458 | 124 | 58,06% | 1559,92 | |||||
| Type 61 | 9 | 1583,30 | 680 | 123 | 61,79% | 1755,72 | |||||
| WZ-219 | 11 | 2232,44 | 854 | 123 | 43,90% | 2546,76 | |||||
| M41 | 5 | 341,41 | 260 | 121 | 52,89% | 446,36 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2909,25 | 936 | 121 | 58,68% | 2759,03 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2793,73 | 1007 | 119 | 64,71% | 2644,21 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1701,08 | 956 | 118 | 59,32% | 2260,71 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3006,24 | 879 | 117 | 47,01% | 2633,18 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1523,90 | 884 | 117 | 56,41% | 1975,96 | |||||
| Object 430U | 10 | 2675,26 | 973 | 117 | 56,41% | 2578,19 | |||||
| 110 | 8 | 716,72 | 464 | 115 | 49,57% | 650,96 | |||||
| IS-2 | 7 | 688,71 | 422 | 115 | 57,39% | 824,21 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3016,30 | 887 | 115 | 44,35% | 1860,24 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2157,49 | 830 | 111 | 60,36% | 2241,20 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 525,40 | 457 | 110 | 60,91% | 2450,45 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1739,01 | 755 | 108 | 54,63% | 1706,93 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2903,91 | 976 | 108 | 56,48% | 2554,94 | |||||
| P.43 bis | 6 | 423,70 | 290 | 107 | 44,86% | 587,68 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 582,75 | 661 | 106 | 48,11% | 984,09 | |||||
| Predatore | 9 | 2963,56 | 1142 | 105 | 65,71% | 2953,22 | |||||
| K-91 | 10 | 2639,88 | 866 | 103 | 49,51% | 2500,27 | |||||
| M44 | 6 | 716,33 | 382 | 102 | 48,04% | 1273,28 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 3003,08 | 981 | 102 | 63,73% | 2548,83 | |||||
| P.43 ter | 7 | 547,13 | 358 | 101 | 46,53% | 666,84 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1879,46 | 1041 | 100 | 62,00% | 2249,32 | |||||
| KR-1 | 11 | 2939,97 | 1060 | 100 | 57,00% | 2197,43 | |||||
| WZ-132A | 9 | 1145,09 | 740 | 99 | 51,52% | 1788,28 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2260,31 | 794 | 99 | 58,59% | 1810,21 | |||||
| Black Rock | 11 | 3138,44 | 1008 | 99 | 48,48% | 2452,15 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2444,39 | 904 | 98 | 65,31% | 2180,25 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 875,54 | 682 | 98 | 61,22% | 1942,85 | |||||
| T110E5 | 10 | 2974,41 | 1010 | 97 | 55,67% | 2856,83 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 2112,64 | 900 | 95 | 53,68% | 2864,19 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 3023,95 | 913 | 95 | 57,89% | 2334,72 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1187,92 | 762 | 95 | 50,53% | 1858,42 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1288,77 | 540 | 94 | 46,81% | 1569,82 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 747,36 | 526 | 92 | 57,61% | 1760,22 | |||||
| T-50 | 5 | 122,30 | 200 | 91 | 42,86% | 174,00 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 210,73 | 225 | 90 | 45,56% | 785,52 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 551,81 | 526 | 90 | 62,22% | 2587,60 | |||||
| Leo | 7 | 1145,53 | 605 | 88 | 56,82% | 1952,64 | |||||
| T-62A | 10 | 1714,99 | 593 | 88 | 48,86% | 1482,33 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2167,39 | 979 | 88 | 57,95% | 2211,61 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 986,67 | 764 | 87 | 56,32% | 2009,91 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2369,79 | 981 | 86 | 56,98% | 2673,89 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 515,78 | 386 | 86 | 47,67% | 1594,65 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1905,46 | 910 | 83 | 55,42% | 2197,49 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 3553,34 | 990 | 82 | 58,54% | 2549,98 | |||||
| Object 279 early | 10 | 2804,94 | 936 | 82 | 52,44% | 2093,39 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2632,22 | 965 | 81 | 61,73% | 2419,59 | |||||
| Maus | 10 | 2171,94 | 880 | 80 | 55,00% | 1897,32 | |||||
| MT-25 | 6 | 218,86 | 284 | 80 | 45,00% | 445,10 | |||||
| A-20 | 5 | 121,83 | 183 | 78 | 44,87% | 193,10 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 2222,41 | 927 | 78 | 53,85% | 2828,88 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 3142,77 | 979 | 77 | 53,25% | 2492,43 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 3361,08 | 983 | 77 | 48,05% | 2550,22 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2580,29 | 893 | 76 | 53,95% | 2375,03 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1856,53 | 643 | 76 | 51,32% | 1715,19 | |||||
| T-28 | 4 | 158,43 | 156 | 75 | 38,67% | 225,42 | |||||
| Type T-34 | 5 | 250,68 | 252 | 75 | 45,33% | 504,87 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 2630,80 | 941 | 75 | 56,00% | 2365,45 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3453,11 | 1170 | 75 | 58,67% | 2563,49 | |||||
| KV-2 | 6 | 916,01 | 501 | 74 | 52,70% | 1690,51 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2874,22 | 880 | 74 | 45,95% | 2148,88 | |||||
| T28 | 8 | 1613,77 | 721 | 73 | 63,01% | 2054,01 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2640,22 | 857 | 73 | 53,42% | 2342,62 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 2185,45 | 1111 | 73 | 65,75% | 3004,32 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2197,99 | 989 | 72 | 58,33% | 2533,63 | |||||
| Object 452K | 10 | 2619,14 | 885 | 72 | 50,00% | 2139,58 | |||||
| WZ-120 | 9 | 2126,97 | 912 | 71 | 50,70% | 2470,46 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2783,28 | 1114 | 71 | 61,97% | 3675,25 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2480,97 | 875 | 71 | 54,93% | 2097,38 | |||||
| STK-2 | 11 | 3419,57 | 1092 | 70 | 58,57% | 2715,83 | |||||
| LTTB | 8 | 757,76 | 550 | 70 | 52,86% | 1328,58 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1633,56 | 891 | 70 | 51,43% | 2161,50 | |||||
| Object 432U | 11 | 2690,59 | 970 | 70 | 55,71% | 2252,51 | |||||
| T95 | 9 | 2708,48 | 1095 | 69 | 69,57% | 2989,61 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 2225,99 | 813 | 69 | 49,28% | 2291,20 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1635,17 | 886 | 69 | 55,07% | 2185,98 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2866,00 | 977 | 68 | 57,35% | 3050,84 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 1261,56 | 862 | 68 | 51,47% | 2175,25 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3442,94 | 1052 | 68 | 57,35% | 2758,16 | |||||
| CS-53 | 8 | 1331,54 | 806 | 67 | 53,73% | 2076,75 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 2580,04 | 911 | 67 | 53,73% | 2288,24 | |||||
| 59-16 | 6 | 551,38 | 503 | 66 | 56,06% | 1787,11 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 819,94 | 476 | 65 | 47,69% | 1004,26 | |||||
| T20 | 7 | 1117,64 | 591 | 64 | 57,81% | 1774,86 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 3136,33 | 1028 | 64 | 62,50% | 2633,52 | |||||
| Sherman III | 5 | 306,22 | 255 | 64 | 40,63% | 609,05 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2244,97 | 971 | 63 | 57,14% | 2594,55 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2508,37 | 1014 | 63 | 66,67% | 3031,91 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 2974,56 | 988 | 63 | 57,14% | 2330,20 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1586,03 | 837 | 62 | 53,23% | 2607,21 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1963,85 | 732 | 62 | 33,87% | 1730,70 | |||||
| T30 | 9 | 2659,23 | 979 | 61 | 60,66% | 2678,45 | |||||
| KV-3 | 7 | 648,95 | 344 | 61 | 42,62% | 639,28 | |||||
| E 100 | 10 | 2682,38 | 862 | 61 | 49,18% | 2207,13 | |||||
| Type 71 | 10 | 2565,97 | 979 | 59 | 59,32% | 2052,16 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 737,95 | 462 | 58 | 53,45% | 3331,30 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2707,00 | 998 | 58 | 60,34% | 2592,10 | |||||
| HWK 12 | 8 | 634,31 | 701 | 58 | 48,28% | 1145,96 | |||||
| Fauteur | 11 | 2820,67 | 1086 | 58 | 62,07% | 2437,79 | |||||
| Object 261 | 10 | 1321,54 | 659 | 57 | 43,86% | 957,81 | |||||
| E 75 | 9 | 2273,02 | 945 | 57 | 54,39% | 2424,47 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1989,19 | 913 | 57 | 50,88% | 2146,14 | |||||
| Object 257 | 9 | 1146,82 | 592 | 57 | 43,86% | 880,78 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1323,41 | 765 | 56 | 53,57% | 1378,47 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 851,11 | 494 | 56 | 55,36% | 1462,49 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1893,25 | 961 | 56 | 53,57% | 3034,55 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 445,46 | 480 | 56 | 53,57% | 1840,30 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 2331,24 | 940 | 55 | 58,18% | 2280,84 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2201,51 | 962 | 53 | 54,72% | 2409,99 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1159,79 | 972 | 53 | 60,38% | 2186,61 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 137,61 | 214 | 51 | 56,86% | 365,48 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1163,20 | 648 | 51 | 52,94% | 1168,77 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 882,41 | 778 | 51 | 45,10% | 1634,62 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1739,33 | 741 | 51 | 43,14% | 1808,40 | |||||
| Charioteer | 8 | 1758,46 | 772 | 50 | 52,00% | 1963,11 | |||||
| Object 705A | 10 | 2710,88 | 957 | 50 | 56,00% | 2433,30 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 705,16 | 404 | 49 | 53,06% | 877,55 | |||||
| T803 | 11 | 3228,10 | 1150 | 49 | 67,35% | 2532,78 | |||||
| M103 | 9 | 2217,23 | 952 | 48 | 52,08% | 2402,79 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 770,66 | 386 | 47 | 48,94% | 1465,33 | |||||
| Emil I | 8 | 1646,79 | 659 | 47 | 55,32% | 2104,18 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1123,09 | 543 | 47 | 59,57% | 2242,69 | |||||
| LTG | 7 | 649,47 | 606 | 47 | 51,06% | 1469,52 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1004,38 | 440 | 47 | 36,17% | 1279,02 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2454,76 | 981 | 46 | 56,52% | 2890,95 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 594,63 | 436 | 46 | 47,83% | 729,37 | |||||
| T69 | 8 | 1654,87 | 857 | 45 | 53,33% | 2418,06 | |||||
| XM66F | 8 | 1951,67 | 889 | 45 | 53,33% | 2166,08 | |||||
| AT 2 | 5 | 274,43 | 269 | 44 | 43,18% | 425,52 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2440,32 | 740 | 44 | 47,73% | 1725,90 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1040,35 | 492 | 43 | 58,14% | 1857,69 | |||||
| T-44 | 8 | 1562,74 | 802 | 43 | 48,84% | 2335,77 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2385,65 | 976 | 43 | 67,44% | 2436,88 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1206,74 | 579 | 43 | 60,47% | 1857,68 | |||||
| Marder II | 3 | 123,79 | 140 | 42 | 50,00% | 208,75 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2723,90 | 1230 | 42 | 66,67% | 3014,22 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2169,51 | 990 | 41 | 60,98% | 2557,36 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2537,49 | 994 | 41 | 75,61% | 2405,00 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1770,07 | 896 | 41 | 63,41% | 2051,49 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1487,35 | 905 | 40 | 60,00% | 2111,59 | |||||
| M37 | 4 | 203,05 | 165 | 40 | 47,50% | 513,09 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1898,03 | 959 | 40 | 62,50% | 2273,66 | |||||
| 212A | 9 | 1274,80 | 698 | 40 | 50,00% | 1124,25 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1314,58 | 819 | 40 | 47,50% | 1989,75 | |||||
| T54E1 | 9 | 2134,15 | 876 | 39 | 56,41% | 2081,31 | |||||
| Object 430 | 9 | 2576,31 | 1137 | 39 | 64,10% | 2944,41 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 942,21 | 869 | 39 | 61,54% | 1620,53 | |||||
| LHMTV | 8 | 740,64 | 830 | 39 | 53,85% | 1571,47 | |||||
| M8A1 | 4 | 701,97 | 370 | 38 | 57,89% | 2143,06 | |||||
| SU-85 | 5 | 332,95 | 279 | 37 | 45,95% | 556,07 | |||||
| ARL 44 | 6 | 777,38 | 603 | 37 | 70,27% | 1330,32 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 706,65 | 450 | 37 | 48,65% | 1185,07 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 723,47 | 846 | 36 | 55,56% | 1480,50 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 349,20 | 267 | 35 | 45,71% | 856,25 | |||||
| KV-4 | 8 | 1218,06 | 734 | 35 | 48,57% | 1389,52 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1035,50 | 569 | 34 | 55,88% | 2365,79 | |||||
| CS-44 | 7 | 1393,24 | 743 | 34 | 38,24% | 2155,53 | |||||
| Alecto | 4 | 222,88 | 195 | 34 | 41,18% | 409,01 | |||||
| IS | 7 | 579,48 | 307 | 33 | 33,33% | 498,56 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 121,18 | 238 | 33 | 57,58% | 301,32 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 142,03 | 145 | 33 | 45,45% | 169,49 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 125,09 | 245 | 33 | 45,45% | 128,87 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 3146,48 | 1072 | 33 | 60,61% | 2917,35 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1796,81 | 905 | 32 | 53,13% | 2440,81 | |||||
| P.43 | 5 | 225,23 | 196 | 31 | 35,48% | 323,23 | |||||
| Nashorn | 6 | 825,48 | 497 | 31 | 48,39% | 1322,81 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 434,52 | 400 | 31 | 45,16% | 998,08 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2606,00 | 1269 | 30 | 63,33% | 2964,68 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1514,69 | 823 | 29 | 37,93% | 2738,28 | |||||
| IS-M | 8 | 1296,93 | 834 | 29 | 51,72% | 1466,83 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1269,17 | 875 | 29 | 65,52% | 1886,90 | |||||
| Object 705 | 9 | 2418,57 | 1013 | 28 | 57,14% | 2664,96 | |||||
| T-34 | 5 | 580,07 | 458 | 27 | 66,67% | 1936,40 | |||||
| S-51 | 7 | 842,00 | 658 | 27 | 51,85% | 897,36 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1523,00 | 914 | 27 | 59,26% | 2319,78 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1385,96 | 809 | 27 | 51,85% | 2155,33 | |||||
| SU-85B | 4 | 229,41 | 179 | 27 | 44,44% | 383,76 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 2341,07 | 1003 | 27 | 55,56% | 2456,43 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2371,74 | 903 | 27 | 59,26% | 2650,34 | |||||
| Ashigaru | 10 | 2987,26 | 866 | 27 | 59,26% | 2257,03 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 121,31 | 166 | 26 | 46,15% | 81,24 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 2125,08 | 929 | 26 | 50,00% | 2149,81 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 107,08 | 110 | 26 | 42,31% | 133,01 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1455,15 | 920 | 26 | 57,69% | 2435,45 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 2061,08 | 1188 | 26 | 69,23% | 5677,08 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2333,56 | 1022 | 25 | 68,00% | 2898,05 | |||||
| Cobra | 9 | 2320,08 | 816 | 25 | 48,00% | 2371,65 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 507,58 | 272 | 24 | 29,17% | 1218,11 | |||||
| P26/40 | 4 | 129,50 | 160 | 24 | 41,67% | 102,90 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 469,71 | 301 | 24 | 58,33% | 1326,94 | |||||
| T-54 | 9 | 1604,83 | 679 | 24 | 50,00% | 1796,65 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1844,00 | 1015 | 24 | 66,67% | 2475,94 | |||||
| T32 | 8 | 2056,09 | 1203 | 23 | 69,57% | 3074,43 | |||||
| Conqueror | 9 | 1701,96 | 638 | 23 | 34,78% | 1311,65 | |||||
| T25 AT | 7 | 1254,78 | 547 | 23 | 52,17% | 1784,23 | |||||
| Marder 38T | 4 | 148,22 | 142 | 23 | 47,83% | 182,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 383,05 | 263 | 22 | 54,55% | 871,63 | |||||
| T-46 | 3 | 103,45 | 113 | 22 | 31,82% | 168,95 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1250,09 | 680 | 22 | 40,91% | 1272,83 | |||||
| TT-130M | 9 | 2494,50 | 1012 | 22 | 50,00% | 2669,53 | |||||
| BT-7 | 4 | 89,05 | 153 | 21 | 47,62% | 116,52 | |||||
| M7 Priest | 3 | 109,38 | 129 | 21 | 57,14% | 241,06 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 26,81 | 96 | 21 | 42,86% | 23,60 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 597,95 | 388 | 21 | 42,86% | 1266,79 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1242,86 | 747 | 21 | 61,90% | 1945,51 | |||||
| AMBT | 8 | 1400,14 | 838 | 21 | 61,90% | 1753,74 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1230,19 | 596 | 21 | 47,62% | 2209,45 | |||||
| Achilles | 6 | 863,25 | 457 | 20 | 65,00% | 1931,79 | |||||
| Excalibur | 6 | 1370,85 | 874 | 20 | 65,00% | 3243,03 | |||||
| SU-100 | 6 | 480,53 | 326 | 19 | 42,11% | 592,30 | |||||
| T29 | 7 | 1806,16 | 1233 | 19 | 73,68% | 2920,44 | |||||
| Tiger II | 8 | 1514,26 | 965 | 19 | 57,89% | 2033,83 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 339,74 | 232 | 19 | 31,58% | 879,12 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 529,68 | 337 | 19 | 31,58% | 1842,53 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1168,32 | 714 | 19 | 42,11% | 1577,12 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 2189,95 | 878 | 19 | 57,89% | 2584,55 | |||||
| Tiger I | 7 | 1870,83 | 994 | 18 | 44,44% | 2480,31 | |||||
| M15/42 | 3 | 192,83 | 194 | 18 | 44,44% | 396,75 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1847,67 | 597 | 18 | 22,22% | 1287,78 | |||||
| Type 68 | 9 | 1847,39 | 835 | 18 | 38,89% | 1530,97 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1613,94 | 923 | 18 | 55,56% | 2294,13 | |||||
| Chimera | 8 | 1649,61 | 925 | 18 | 55,56% | 1820,55 | |||||
| B1 | 4 | 789,44 | 332 | 16 | 18,75% | 2443,16 | |||||
| Type 58 | 6 | 270,06 | 308 | 16 | 62,50% | 456,23 | |||||
| AT 15A | 7 | 1286,25 | 696 | 16 | 56,25% | 1930,68 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 115,87 | 138 | 15 | 46,67% | 210,58 | |||||
| T-26 | 2 | 49,27 | 112 | 15 | 60,00% | 168,56 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1404,80 | 697 | 15 | 33,33% | 1597,55 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 100,87 | 136 | 15 | 46,67% | 250,99 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1987,67 | 914 | 15 | 53,33% | 2255,66 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1241,53 | 691 | 15 | 53,33% | 947,40 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2654,13 | 854 | 15 | 60,00% | 2022,20 | |||||
| AMX 38 | 3 | 107,64 | 143 | 14 | 42,86% | 118,45 | |||||
| T-43 | 7 | 1029,43 | 630 | 14 | 35,71% | 1642,39 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1472,21 | 563 | 14 | 35,71% | 1817,43 | |||||
| M2 | 2 | 77,62 | 165 | 13 | 38,46% | 110,08 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2118,23 | 827 | 13 | 38,46% | 1368,30 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1006,85 | 692 | 13 | 61,54% | 2167,19 | |||||
| Renault R35 | 2 | 70,23 | 127 | 13 | 46,15% | 87,54 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 146,31 | 144 | 13 | 30,77% | 257,17 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 527,25 | 403 | 12 | 41,67% | 1269,42 | |||||
| T1 HMC | 2 | 52,42 | 51 | 12 | 16,67% | 19,73 | |||||
| Black Prince | 7 | 453,50 | 538 | 12 | 58,33% | 487,70 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 146,92 | 155 | 12 | 41,67% | 311,54 | |||||
| AMX 40 | 4 | 63,55 | 157 | 11 | 45,45% | 62,78 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1825,82 | 966 | 11 | 72,73% | 2494,23 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 243,18 | 247 | 11 | 36,36% | 613,11 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 100,82 | 86 | 11 | 36,36% | 52,69 | |||||
| Cavalier | 5 | 569,45 | 277 | 11 | 36,36% | 1208,22 | |||||
| Lago | 4 | 641,40 | 533 | 10 | 50,00% | 2439,32 | |||||
| BT-2 | 2 | 15,40 | 101 | 10 | 50,00% | 84,37 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 21,90 | 151 | 10 | 50,00% | 85,14 | |||||
| SU-76M | 4 | 160,20 | 133 | 10 | 40,00% | 187,14 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2584,70 | 966 | 10 | 60,00% | 1702,84 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2158,00 | 892 | 10 | 50,00% | 2364,93 | |||||
| Löwe | 8 | 1835,70 | 1188 | 10 | 70,00% | 2887,53 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 359,70 | 189 | 10 | 10,00% | 369,45 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 180,56 | 310 | 9 | 44,44% | 820,49 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 37,11 | 157 | 9 | 88,89% | 261,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 401,56 | 189 | 9 | 66,67% | 1478,24 | |||||
| T6 Medium | 4 | 418,89 | 269 | 9 | 55,56% | 996,11 | |||||
| Matilda | 4 | 300,00 | 206 | 8 | 50,00% | 656,18 | |||||
| Grant | 4 | 150,63 | 164 | 8 | 37,50% | 197,36 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 865,00 | 447 | 8 | 50,00% | 1608,70 | |||||
| Churchill VII | 6 | 446,00 | 631 | 8 | 87,50% | 799,27 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 19,88 | 121 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 331,63 | 196 | 8 | 25,00% | 397,85 | |||||
| M14/41 | 2 | 72,71 | 127 | 7 | 57,14% | 132,57 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 445,57 | 255 | 7 | 42,86% | 1390,59 | |||||
| Valentine AT | 4 | 297,57 | 256 | 7 | 57,14% | 812,30 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2152,86 | 1029 | 7 | 57,14% | 2468,18 | |||||
| T-116 | 3 | 119,43 | 227 | 7 | 100,00% | 490,13 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 109,00 | 187 | 6 | 33,33% | 173,69 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 130,33 | 224 | 6 | 33,33% | 264,93 | |||||
| Valentine | 3 | 205,33 | 268 | 6 | 66,67% | 816,99 | |||||
| AT-1 | 2 | 110,83 | 96 | 6 | 33,33% | 199,05 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 72,00 | 106 | 6 | 16,67% | 103,76 | |||||
| S35 CA | 5 | 165,67 | 126 | 6 | 33,33% | 63,94 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 139,00 | 164 | 5 | 40,00% | 420,56 | |||||
| DS PZInż | 5 | 592,60 | 373 | 5 | 60,00% | 1484,93 | |||||
| T3 HMC | 2 | 155,40 | 148 | 5 | 60,00% | 620,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 81,40 | 111 | 5 | 60,00% | 222,13 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 322,60 | 334 | 5 | 100,00% | 1269,66 | |||||
| A-43 | 6 | 424,60 | 206 | 5 | 20,00% | 505,12 | |||||
| Somua S35 | 3 | 410,60 | 279 | 5 | 60,00% | 1236,84 | |||||
| T-60 | 2 | 45,00 | 189 | 5 | 80,00% | 264,10 | |||||
| T-80 | 4 | 821,20 | 751 | 5 | 80,00% | 4393,38 | |||||
| KV-1S | 6 | 148,40 | 211 | 5 | 60,00% | 180,96 | |||||
| 56TP | 8 | 1349,00 | 748 | 5 | 40,00% | 1116,26 | |||||
| Fantôme | 9 | 1596,40 | 688 | 5 | 40,00% | 1331,27 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 473,50 | 222 | 4 | 25,00% | 1968,63 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 42,00 | 173 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 54,50 | 114 | 4 | 50,00% | 102,77 | |||||
| Windhund | 8 | 1933,75 | 901 | 4 | 75,00% | 2158,94 | |||||
| ERAC 105 Proto | 9 | 1973,25 | 1021 | 4 | 75,00% | 3559,65 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 840,00 | 671 | 4 | 50,00% | 788,57 | |||||
| StuG IV | 5 | 598,50 | 260 | 4 | 25,00% | 1482,91 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 735,00 | 525 | 4 | 50,00% | 613,66 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 33,00 | 124 | 3 | 66,67% | 218,72 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 467,33 | 269 | 3 | 66,67% | 1808,82 | |||||
| Churchill I | 5 | 154,67 | 432 | 3 | 66,67% | 279,37 | |||||
| T56 GMC | 3 | 139,67 | 134 | 3 | 66,67% | 436,72 | |||||
| T-26G FT | 2 | 84,33 | 88 | 3 | 33,33% | 32,03 | |||||
| T-832 | 8 | 2306,33 | 1513 | 3 | 100,00% | 2888,20 | |||||
| Type 63 | 8 | 1060,67 | 676 | 3 | 33,33% | 873,41 | |||||
| Dicker Max | 6 | 611,67 | 550 | 3 | 66,67% | 1107,90 | |||||
| T26E5 | 8 | 1411,33 | 864 | 3 | 100,00% | 2138,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 24,50 | 145 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 88 | 2 | 50,00% | 76,78 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 26,00 | 195 | 2 | 50,00% | 79,88 | |||||
| Renault FT | 1 | 35,50 | 315 | 2 | 100,00% | 263,19 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 637,50 | 333 | 2 | 50,00% | 1063,69 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 68 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 95,00 | 231 | 2 | 100,00% | 451,79 | |||||
| 10TP | 3 | 126,00 | 144 | 2 | 50,00% | 340,38 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 987,50 | 298 | 2 | 0,00% | 647,96 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 144,00 | 236 | 2 | 0,00% | 564,61 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1099,50 | 612 | 2 | 50,00% | 1116,35 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 152,00 | 184 | 2 | 50,00% | 635,87 | |||||
| AMR 35 | 2 | 91,50 | 231 | 2 | 100,00% | 403,03 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 41,00 | 47 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 87,00 | 255 | 1 | 100,00% | 418,47 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 253,00 | 140 | 1 | 0,00% | 864,20 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 264,00 | 430 | 1 | 100,00% | 1343,62 | |||||
| AT 8 | 6 | 180,00 | 275 | 1 | 0,00% | 21,63 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 R | 2 | 446,00 | 515 | 1 | 100,00% | 1515,35 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 152,00 | 323 | 1 | 100,00% | 434,85 | |||||
| TS-6 | 9 | 910,00 | 207 | 1 | 0,00% | 423,11 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 736,00 | 513 | 1 | 0,00% | 954,28 |
Toxic_Player_Goust3
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 30972 | 8 | 184 | 507 | ||||
| Ø Tier | 8,41 | 10,75 | 10,34 | 10,05 | ||||
| Výhier | 16634 | 53,71% | 5 | 62,50% | 100 | 54,35% | 296 | 58,38% |
| Prehry | 13857 | 44,74% | 2 | 25,00% | 80 | 43,48% | 205 | 40,43% |
| Remízy | 481 | 1,55% | 1 | 12,50% | 4 | 2,17% | 6 | 1,18% |
| Prežitých bitiek | 8925 | 28,82% | 4 | 50,00% | 57 | 30,98% | 183 | 36,09% |
| Zničených tankov | 32545 | 1,05 | 11 | 1,38 | 208 | 1,13 | 644 | 1,27 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,48 | 2,75 | 1,64 | 1,99 | ||||
| Odhalených tankov | 37558 | 1,21 | 16 | 2,00 | 275 | 1,49 | 658 | 1,30 |
| Udelené poškodenie | 1.767,78 | 3.749,38 | 2.459,29 | 2.639,17 | ||||
| Body obsadzovania základne | 12553 | 0,41 | 0 | 0,00 | 160 | 0,87 | 310 | 0,61 |
| Body za obranu základne | 12000 | 0,39 | 0 | 0,00 | 3 | 0,02 | 58 | 0,11 |
| Skúsenosti | 739,37 | 1.264,88 | 938,89 | 999,47 | ||||
| WN7 | 1403,62 | 1867,57 | 1387,85 | 1569,49 | ||||
| WN8 | 2072,96 | 3606,13 | 2333,59 | 2682,41 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 30972 | |
| Ø Tier | 8,41 | |
| Výhier | 16634 | 53,71% |
| Prehry | 13857 | 44,74% |
| Remízy | 481 | 1,55% |
| Prežitých bitiek | 8925 | 28,82% |
| Zničených tankov | 32545 | 1,05 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,48 | |
| Odhalených tankov | 37558 | 1,21 |
| Udelené poškodenie | 1.767,78 | |
| Body obsadzovania základne | 12553 | 0,41 |
| Body za obranu základne | 12000 | 0,39 |
| Skúsenosti | 739,37 | |
| WN7 | 1403,62 | |
| WN8 | 2072,96 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 8 | |
| Ø Tier | 10,75 | |
| Výhier | 5 | 62,50% |
| Prehry | 2 | 25,00% |
| Remízy | 1 | 12,50% |
| Prežitých bitiek | 4 | 50,00% |
| Zničených tankov | 11 | 1,38 |
| Pomer zabití / úmrtí | 2,75 | |
| Odhalených tankov | 16 | 2,00 |
| Udelené poškodenie | 3.749,38 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 1.264,88 | |
| WN7 | 1867,57 | |
| WN8 | 3606,13 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 184 | |
| Ø Tier | 10,34 | |
| Výhier | 100 | 54,35% |
| Prehry | 80 | 43,48% |
| Remízy | 4 | 2,17% |
| Prežitých bitiek | 57 | 30,98% |
| Zničených tankov | 208 | 1,13 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,64 | |
| Odhalených tankov | 275 | 1,49 |
| Udelené poškodenie | 2.459,29 | |
| Body obsadzovania základne | 160 | 0,87 |
| Body za obranu základne | 3 | 0,02 |
| Skúsenosti | 938,89 | |
| WN7 | 1387,85 | |
| WN8 | 2333,59 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 507 | |
| Ø Tier | 10,05 | |
| Výhier | 296 | 58,38% |
| Prehry | 205 | 40,43% |
| Remízy | 6 | 1,18% |
| Prežitých bitiek | 183 | 36,09% |
| Zničených tankov | 644 | 1,27 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,99 | |
| Odhalených tankov | 658 | 1,30 |
| Udelené poškodenie | 2.639,17 | |
| Body obsadzovania základne | 310 | 0,61 |
| Body za obranu základne | 58 | 0,11 |
| Skúsenosti | 999,47 | |
| WN7 | 1569,49 | |
| WN8 | 2682,41 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 165 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 69 | 41,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 90 | 54,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 6 | 3,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 40 | 24,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 99 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 232 | 1,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.597,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 211 | 1,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 84 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 580,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 165 | |
| Výhier | 69 | 41,82% |
| Prehry | 90 | 54,55% |
| Remízy | 6 | 3,64% |
| Prežitých bitiek | 40 | 24,24% |
| Zničených tankov | 99 | 0,60 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,79 | |
| Odhalených tankov | 232 | 1,41 |
| Udelené poškodenie | 1.597,36 | |
| Body obsadzovania základne | 211 | 1,28 |
| Body za obranu základne | 84 | 0,51 |
| Skúsenosti | 580,65 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 45 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 20 | 44,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 23 | 51,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 2 | 4,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 14 | 31,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 39 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 88 | 1,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.253,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 21 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 93 | 2,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 586,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 45 | |
| Výhier | 20 | 44,44% |
| Prehry | 23 | 51,11% |
| Remízy | 2 | 4,44% |
| Prežitých bitiek | 14 | 31,11% |
| Zničených tankov | 39 | 0,87 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,26 | |
| Odhalených tankov | 88 | 1,96 |
| Udelené poškodenie | 1.253,93 | |
| Body obsadzovania základne | 21 | 0,47 |
| Body za obranu základne | 93 | 2,07 |
| Skúsenosti | 586,67 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 768 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 453 | 58,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 287 | 37,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 28 | 3,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 350 | 45,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 578 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 798 | 1,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.023,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 859 | 1,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 1666 | 2,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 510,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 768 | |
| Výhier | 453 | 58,98% |
| Prehry | 287 | 37,37% |
| Remízy | 28 | 3,65% |
| Prežitých bitiek | 350 | 45,57% |
| Zničených tankov | 578 | 0,75 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,38 | |
| Odhalených tankov | 798 | 1,04 |
| Udelené poškodenie | 1.023,01 | |
| Body obsadzovania základne | 859 | 1,12 |
| Body za obranu základne | 1666 | 2,17 |
| Skúsenosti | 510,81 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 90 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 41 | 45,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 49 | 54,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 25 | 27,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 54 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 88 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.823,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 16 | 0,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 22 | 0,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 546,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 90 | |
| Výhier | 41 | 45,56% |
| Prehry | 49 | 54,44% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 25 | 27,78% |
| Zničených tankov | 54 | 0,60 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,83 | |
| Odhalených tankov | 88 | 0,98 |
| Udelené poškodenie | 1.823,86 | |
| Body obsadzovania základne | 16 | 0,18 |
| Body za obranu základne | 22 | 0,24 |
| Skúsenosti | 546,13 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen