| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-79 | 11 | 1667,95 | 742 | 412 | 46,36% | 848,91 | |||||
| Löwe | 8 | 455,19 | 442 | 330 | 46,06% | 288,81 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 701,71 | 445 | 318 | 41,82% | 493,68 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1066,25 | 619 | 300 | 43,67% | 602,87 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 495,56 | 474 | 227 | 43,61% | 209,95 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 929,22 | 587 | 182 | 48,90% | 871,33 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 894,68 | 611 | 152 | 51,32% | 594,49 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 596,81 | 430 | 149 | 41,61% | 404,87 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 418,54 | 442 | 128 | 37,50% | 187,57 | |||||
| T25 AT | 7 | 344,28 | 371 | 127 | 46,46% | 239,88 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 336,54 | 404 | 127 | 43,31% | 182,62 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 243,52 | 266 | 113 | 47,79% | 204,54 | |||||
| M103 | 9 | 718,87 | 618 | 109 | 39,45% | 370,43 | |||||
| Type 57 | 8 | 590,42 | 523 | 108 | 48,15% | 419,97 | |||||
| Object 257 | 9 | 1263,10 | 772 | 92 | 52,17% | 1119,53 | |||||
| T110E5 | 10 | 1125,42 | 660 | 91 | 48,35% | 681,58 | |||||
| T32 | 8 | 617,29 | 573 | 89 | 41,57% | 450,51 | |||||
| Type 68 | 9 | 856,44 | 657 | 88 | 45,45% | 479,42 | |||||
| IS-3 | 8 | 859,24 | 602 | 85 | 38,82% | 719,73 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1244,41 | 587 | 81 | 41,98% | 616,25 | |||||
| T28 | 8 | 699,82 | 467 | 76 | 34,21% | 427,75 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 777,44 | 554 | 75 | 46,67% | 802,25 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 817,04 | 580 | 71 | 46,48% | 604,14 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1052,87 | 579 | 68 | 44,12% | 929,45 | |||||
| T29 | 7 | 444,90 | 486 | 67 | 52,24% | 370,53 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 433,50 | 428 | 64 | 45,31% | 334,38 | |||||
| WZ-114 | 9 | 431,27 | 478 | 62 | 45,16% | 157,61 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 178,55 | 237 | 60 | 43,33% | 222,21 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 821,58 | 516 | 60 | 36,67% | 270,11 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 253,43 | 342 | 56 | 41,07% | 158,87 | |||||
| FV207 | 8 | 658,64 | 489 | 56 | 50,00% | 648,79 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 515,27 | 391 | 55 | 43,64% | 397,60 | |||||
| T20 | 7 | 758,43 | 581 | 54 | 42,59% | 883,20 | |||||
| Valentine AT | 4 | 151,04 | 216 | 52 | 44,23% | 202,05 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 775,69 | 518 | 51 | 43,14% | 551,13 | |||||
| Bishop | 5 | 209,72 | 205 | 47 | 46,81% | 240,91 | |||||
| FV304 | 6 | 379,61 | 326 | 46 | 52,17% | 502,45 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 214,34 | 325 | 41 | 43,90% | 184,64 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 516,68 | 313 | 40 | 37,50% | 613,38 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 969,82 | 495 | 39 | 43,59% | 460,65 | |||||
| IS | 7 | 619,82 | 547 | 38 | 44,74% | 628,37 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 158,45 | 246 | 38 | 50,00% | 244,70 | |||||
| TBT | 9 | 1082,97 | 563 | 37 | 43,24% | 639,67 | |||||
| P.43 | 5 | 439,25 | 407 | 36 | 41,67% | 968,98 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 355,33 | 318 | 36 | 47,22% | 634,55 | |||||
| T-34 | 5 | 147,40 | 209 | 35 | 37,14% | 100,61 | |||||
| T6 Medium | 4 | 192,17 | 291 | 35 | 51,43% | 302,41 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1127,06 | 667 | 34 | 44,12% | 779,55 | |||||
| T-28 | 4 | 353,76 | 258 | 33 | 57,58% | 1134,88 | |||||
| M6 | 6 | 292,25 | 399 | 32 | 53,13% | 285,88 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 462,94 | 370 | 31 | 38,71% | 363,73 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 728,70 | 672 | 30 | 56,67% | 1488,86 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 258,87 | 354 | 30 | 53,33% | 426,17 | |||||
| Type 71 | 10 | 1198,60 | 540 | 30 | 36,67% | 561,76 | |||||
| BT-7 | 4 | 62,32 | 206 | 28 | 57,14% | 169,25 | |||||
| 113 | 10 | 904,68 | 524 | 25 | 36,00% | 393,00 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 735,76 | 412 | 25 | 20,00% | 220,60 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 309,24 | 432 | 25 | 48,00% | 325,10 | |||||
| SU-130PM | 8 | 905,50 | 556 | 24 | 37,50% | 614,34 | |||||
| IS-7 | 10 | 1461,52 | 785 | 23 | 43,48% | 949,82 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 191,13 | 208 | 23 | 47,83% | 410,41 | |||||
| Ares 75 | 8 | 692,26 | 628 | 23 | 56,52% | 693,03 | |||||
| Valentine | 3 | 233,73 | 242 | 22 | 36,36% | 617,40 | |||||
| KV-1S | 6 | 754,70 | 570 | 20 | 35,00% | 1177,26 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1031,60 | 614 | 20 | 40,00% | 457,30 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1054,00 | 653 | 20 | 50,00% | 724,68 | |||||
| XM66F | 8 | 826,47 | 554 | 19 | 47,37% | 695,01 | |||||
| Cromwell B | 6 | 227,16 | 331 | 19 | 42,11% | 140,69 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 318,50 | 399 | 16 | 37,50% | 282,15 | |||||
| M8A1 | 4 | 257,33 | 282 | 15 | 46,67% | 481,70 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 28,15 | 177 | 13 | 38,46% | 0,00 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 428,58 | 390 | 12 | 33,33% | 866,92 | |||||
| P26/40 | 4 | 422,67 | 393 | 12 | 58,33% | 1086,10 | |||||
| Fantôme | 9 | 884,73 | 541 | 11 | 36,36% | 517,52 | |||||
| T-34-85 | 6 | 320,50 | 392 | 10 | 50,00% | 434,91 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 296,90 | 375 | 10 | 60,00% | 1082,91 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 315,89 | 242 | 9 | 22,22% | 630,37 | |||||
| BT-5 | 3 | 163,22 | 198 | 9 | 44,44% | 163,41 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 632,11 | 455 | 9 | 33,33% | 290,17 | |||||
| BT-2 | 2 | 108,13 | 153 | 8 | 37,50% | 259,36 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 150,00 | 430 | 8 | 50,00% | 125,77 | |||||
| KV-1 | 5 | 179,75 | 266 | 8 | 37,50% | 77,17 | |||||
| Windhund | 8 | 838,57 | 345 | 7 | 28,57% | 566,78 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 31,80 | 133 | 5 | 60,00% | 186,52 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 492,60 | 400 | 5 | 60,00% | 472,30 | |||||
| M15/42 | 3 | 454,50 | 524 | 4 | 100,00% | 1498,26 | |||||
| Matilda | 4 | 167,00 | 234 | 3 | 33,33% | 179,99 | |||||
| P.43 bis | 6 | 565,00 | 473 | 3 | 33,33% | 809,65 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 2,00 | 43 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 29,67 | 82 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 1,67 | 127 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 258,33 | 269 | 3 | 33,33% | 1079,84 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 513,67 | 512 | 3 | 66,67% | 475,14 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 165,00 | 253 | 2 | 50,00% | 117,14 | |||||
| SU-76M | 4 | 164,00 | 98 | 1 | 0,00% | 182,57 | |||||
| T-70 | 3 | 320,00 | 204 | 1 | 0,00% | 938,70 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 375,00 | 321 | 1 | 0,00% | 74,24 | |||||
| IS-6 B | 8 | 540,00 | 1067 | 1 | 100,00% | 534,81 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 0,00 | 369 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 236,00 | 561 | 1 | 100,00% | 693,70 | |||||
| TS-5 | 8 | 607,00 | 496 | 1 | 100,00% | 568,87 |
TERRORCORE2
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 5440 | 0 | 0 | 162 | ||||
| Ø Tier | 7,96 | 0,00 | 0,00 | 6,72 | ||||
| Výhier | 2429 | 44,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 72 | 44,44% |
| Prehry | 2928 | 53,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 88 | 54,32% |
| Remízy | 83 | 1,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,23% |
| Prežitých bitiek | 1258 | 23,13% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 33 | 20,37% |
| Zničených tankov | 2205 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 100 | 0,62 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,53 | 0,00 | 0,00 | 0,78 | ||||
| Odhalených tankov | 2818 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 102 | 0,63 |
| Udelené poškodenie | 715,28 | 0,00 | 0,00 | 697,84 | ||||
| Body obsadzovania základne | 6450 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 157 | 0,97 |
| Body za obranu základne | 648 | 0,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 498,23 | 0,00 | 0,00 | 521,48 | ||||
| WN7 | 503,75 | 0,00 | 0,00 | 676,26 | ||||
| WN8 | 518,41 | 0,00 | 0,00 | 855,66 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 5440 | |
| Ø Tier | 7,96 | |
| Výhier | 2429 | 44,65% |
| Prehry | 2928 | 53,82% |
| Remízy | 83 | 1,53% |
| Prežitých bitiek | 1258 | 23,13% |
| Zničených tankov | 2205 | 0,41 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,53 | |
| Odhalených tankov | 2818 | 0,52 |
| Udelené poškodenie | 715,28 | |
| Body obsadzovania základne | 6450 | 1,19 |
| Body za obranu základne | 648 | 0,12 |
| Skúsenosti | 498,23 | |
| WN7 | 503,75 | |
| WN8 | 518,41 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 162 | |
| Ø Tier | 6,72 | |
| Výhier | 72 | 44,44% |
| Prehry | 88 | 54,32% |
| Remízy | 2 | 1,23% |
| Prežitých bitiek | 33 | 20,37% |
| Zničených tankov | 100 | 0,62 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,78 | |
| Odhalených tankov | 102 | 0,63 |
| Udelené poškodenie | 697,84 | |
| Body obsadzovania základne | 157 | 0,97 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 521,48 | |
| WN7 | 676,26 | |
| WN8 | 855,66 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 423 | 0 | 0 | 21 | ||||
| Výhier | 201 | 47,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 7 | 33,33% |
| Prehry | 221 | 52,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 14 | 66,67% |
| Remízy | 1 | 0,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 161 | 38,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 14,29% |
| Zničených tankov | 176 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 5 | 0,24 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,28 | ||||
| Odhalených tankov | 218 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 9 | 0,43 |
| Udelené poškodenie | 996,26 | 0,00 | 0,00 | 1.108,38 | ||||
| Body obsadzovania základne | 878 | 2,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 5 | 0,24 |
| Body za obranu základne | 1143 | 2,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 51 | 2,43 |
| Skúsenosti | 597,82 | 0,00 | 0,00 | 464,86 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 423 | |
| Výhier | 201 | 47,52% |
| Prehry | 221 | 52,25% |
| Remízy | 1 | 0,24% |
| Prežitých bitiek | 161 | 38,06% |
| Zničených tankov | 176 | 0,42 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,67 | |
| Odhalených tankov | 218 | 0,52 |
| Udelené poškodenie | 996,26 | |
| Body obsadzovania základne | 878 | 2,08 |
| Body za obranu základne | 1143 | 2,70 |
| Skúsenosti | 597,82 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 21 | |
| Výhier | 7 | 33,33% |
| Prehry | 14 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 3 | 14,29% |
| Zničených tankov | 5 | 0,24 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,28 | |
| Odhalených tankov | 9 | 0,43 |
| Udelené poškodenie | 1.108,38 | |
| Body obsadzovania základne | 5 | 0,24 |
| Body za obranu základne | 51 | 2,43 |
| Skúsenosti | 464,86 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 4 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 5 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.127,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 766,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 7 | |
| Výhier | 3 | 42,86% |
| Prehry | 4 | 57,14% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 2 | 28,57% |
| Zničených tankov | 4 | 0,57 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,80 | |
| Odhalených tankov | 5 | 0,71 |
| Udelené poškodenie | 1.127,71 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 766,29 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen