| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leichttraktor | 1 | 174,46 | 286 | 819 | 51,65% | 917,64 | |||||
| KV-85 | 6 | 563,21 | 392 | 582 | 40,89% | 753,59 | |||||
| Churchill III | 5 | 370,41 | 484 | 490 | 46,94% | 622,24 | |||||
| T-10 | 9 | 1218,18 | 627 | 415 | 51,33% | 1099,56 | |||||
| IS-3 | 8 | 950,44 | 606 | 409 | 46,94% | 954,18 | |||||
| T-44 | 8 | 815,37 | 580 | 377 | 49,60% | 983,23 | |||||
| Matilda | 4 | 381,26 | 345 | 355 | 50,42% | 1102,96 | |||||
| T34 | 8 | 894,43 | 538 | 352 | 38,07% | 788,35 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 636,74 | 430 | 323 | 45,51% | 984,36 | |||||
| IS | 7 | 739,69 | 400 | 308 | 50,97% | 921,04 | |||||
| M8A1 | 4 | 287,08 | 322 | 286 | 47,90% | 660,79 | |||||
| KV-1 | 5 | 413,31 | 417 | 259 | 51,35% | 799,02 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 453,53 | 368 | 251 | 42,23% | 663,89 | |||||
| T-54 | 9 | 921,48 | 612 | 244 | 40,98% | 712,73 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 444,88 | 293 | 203 | 48,28% | 1000,90 | |||||
| T-43 | 7 | 602,74 | 541 | 187 | 48,66% | 850,69 | |||||
| T67 | 5 | 414,18 | 318 | 186 | 44,62% | 767,10 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 540,60 | 501 | 184 | 44,57% | 660,18 | |||||
| T-150 | 6 | 552,16 | 389 | 181 | 53,04% | 862,44 | |||||
| T29 | 7 | 799,87 | 515 | 173 | 58,38% | 999,20 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 288,04 | 337 | 164 | 46,95% | 636,30 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 104,72 | 290 | 156 | 44,87% | 305,03 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 833,32 | 577 | 146 | 52,74% | 1001,46 | |||||
| E 25 | 7 | 596,98 | 423 | 122 | 36,07% | 530,61 | |||||
| Cromwell | 6 | 443,56 | 508 | 121 | 49,59% | 751,98 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 150,87 | 276 | 115 | 44,35% | 186,53 | |||||
| T-34 | 5 | 419,73 | 461 | 110 | 50,91% | 1185,31 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 408,21 | 420 | 108 | 50,93% | 725,70 | |||||
| T3 HMC | 2 | 195,18 | 190 | 107 | 51,40% | 859,17 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 720,92 | 567 | 107 | 50,47% | 753,94 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 934,03 | 615 | 104 | 47,12% | 1005,04 | |||||
| SU-26 | 3 | 228,81 | 208 | 103 | 35,92% | 481,41 | |||||
| M6 | 6 | 658,86 | 568 | 100 | 47,00% | 911,13 | |||||
| Type 59 | 8 | 867,82 | 661 | 97 | 47,42% | 908,09 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 208,05 | 223 | 97 | 51,55% | 845,60 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 326,84 | 361 | 95 | 48,42% | 804,71 | |||||
| LTP | 3 | 195,14 | 298 | 94 | 52,13% | 893,66 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 496,62 | 475 | 93 | 45,16% | 675,39 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 516,87 | 411 | 92 | 48,91% | 862,12 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 232,64 | 236 | 91 | 48,35% | 454,73 | |||||
| KV-13 | 7 | 534,14 | 597 | 88 | 57,95% | 796,17 | |||||
| A-43 | 6 | 538,65 | 548 | 88 | 51,14% | 1012,15 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 339,56 | 261 | 84 | 38,10% | 560,78 | |||||
| P.43 | 5 | 343,07 | 279 | 81 | 53,09% | 846,13 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 52,97 | 131 | 79 | 49,37% | 124,45 | |||||
| Type 64 | 6 | 384,82 | 428 | 77 | 45,45% | 757,56 | |||||
| Type T-34 | 5 | 417,37 | 506 | 76 | 61,84% | 1332,52 | |||||
| MS-1 | 1 | 115,24 | 162 | 74 | 54,05% | 530,31 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 78,69 | 128 | 74 | 43,24% | 118,76 | |||||
| M41 | 5 | 465,71 | 353 | 72 | 48,61% | 657,31 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 549,04 | 408 | 71 | 59,15% | 1000,62 | |||||
| M3 Lee | 4 | 264,56 | 253 | 70 | 55,71% | 935,12 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 256,07 | 227 | 70 | 35,71% | 273,42 | |||||
| SU-85 | 5 | 478,20 | 269 | 69 | 46,38% | 952,06 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 181,83 | 240 | 69 | 49,28% | 405,78 | |||||
| 59-16 | 6 | 348,29 | 468 | 69 | 52,17% | 898,29 | |||||
| Marder II | 3 | 225,56 | 179 | 68 | 42,65% | 552,29 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 409,67 | 304 | 66 | 57,58% | 1114,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 160,91 | 353 | 66 | 50,00% | 453,64 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 771,12 | 422 | 66 | 36,36% | 608,00 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 104,12 | 162 | 65 | 56,92% | 466,51 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 177,18 | 202 | 65 | 50,77% | 513,47 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 423,09 | 373 | 65 | 52,31% | 1132,42 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 335,44 | 331 | 64 | 48,44% | 1166,78 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 714,56 | 502 | 63 | 36,51% | 646,35 | |||||
| Comet | 7 | 504,77 | 487 | 62 | 40,32% | 532,51 | |||||
| T-34-85 | 6 | 604,25 | 462 | 57 | 54,39% | 1103,39 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 240,63 | 512 | 56 | 62,50% | 813,41 | |||||
| Covenanter | 5 | 183,35 | 322 | 55 | 52,73% | 479,23 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 344,42 | 547 | 55 | 56,36% | 1116,79 | |||||
| FV4202 | 8 | 849,60 | 775 | 53 | 64,15% | 1099,57 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 379,69 | 287 | 52 | 51,92% | 937,73 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 154,23 | 295 | 52 | 50,00% | 400,03 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 386,02 | 308 | 50 | 56,00% | 960,04 | |||||
| BT-2 | 2 | 91,47 | 128 | 49 | 44,90% | 233,96 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 265,80 | 319 | 49 | 55,10% | 863,12 | |||||
| Strv S1 | 8 | 765,55 | 411 | 49 | 40,82% | 519,43 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 49,98 | 86 | 48 | 41,67% | 9,80 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 515,54 | 327 | 48 | 45,83% | 1109,10 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 279,38 | 234 | 47 | 42,55% | 583,76 | |||||
| M7 Priest | 3 | 211,30 | 276 | 46 | 47,83% | 482,15 | |||||
| T-46 | 3 | 221,20 | 306 | 45 | 53,33% | 903,55 | |||||
| Marder 38T | 4 | 455,84 | 324 | 45 | 51,11% | 1296,18 | |||||
| T26E5 | 8 | 697,86 | 521 | 44 | 38,64% | 544,46 | |||||
| Lago | 4 | 369,56 | 299 | 43 | 53,49% | 1175,77 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 134,95 | 266 | 43 | 58,14% | 318,20 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 324,02 | 439 | 43 | 72,09% | 1105,68 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 175,33 | 209 | 42 | 47,62% | 393,18 | |||||
| M37 | 4 | 294,60 | 324 | 42 | 52,38% | 959,97 | |||||
| KV-3 | 7 | 591,10 | 479 | 41 | 41,46% | 512,80 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 480,58 | 501 | 40 | 35,00% | 1341,26 | |||||
| A-44 | 7 | 489,90 | 398 | 40 | 50,00% | 597,70 | |||||
| AT-1 | 2 | 129,13 | 169 | 39 | 64,10% | 511,80 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 151,37 | 417 | 38 | 60,53% | 359,12 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 513,87 | 319 | 38 | 42,11% | 1021,42 | |||||
| Birch Gun | 4 | 302,18 | 331 | 38 | 39,47% | 1067,85 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 652,68 | 510 | 38 | 39,47% | 1101,27 | |||||
| SU-85B | 4 | 271,16 | 307 | 37 | 40,54% | 482,43 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 227,65 | 215 | 37 | 48,65% | 587,90 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 143,47 | 181 | 36 | 50,00% | 446,18 | |||||
| T-28 | 4 | 231,34 | 318 | 35 | 57,14% | 651,63 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 486,91 | 501 | 35 | 42,86% | 396,08 | |||||
| Sexton II | 3 | 135,76 | 214 | 33 | 51,52% | 450,19 | |||||
| DS PZInż | 5 | 416,09 | 312 | 33 | 45,45% | 693,80 | |||||
| Object 430 | 9 | 1042,76 | 405 | 33 | 36,36% | 653,20 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 460,06 | 475 | 32 | 50,00% | 654,06 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 107,41 | 163 | 32 | 59,38% | 380,12 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 86,53 | 214 | 32 | 46,88% | 269,51 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 185,39 | 218 | 31 | 58,06% | 490,82 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 544,94 | 439 | 31 | 48,39% | 964,58 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 58,83 | 99 | 30 | 50,00% | 139,78 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 239,14 | 255 | 29 | 51,72% | 937,39 | |||||
| M44 | 6 | 436,14 | 392 | 29 | 31,03% | 462,12 | |||||
| T37 | 6 | 290,97 | 374 | 29 | 55,17% | 689,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 51,64 | 149 | 28 | 46,43% | 55,53 | |||||
| Wespe | 3 | 133,54 | 191 | 28 | 50,00% | 346,33 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 123,64 | 258 | 28 | 35,71% | 238,88 | |||||
| Crusader | 6 | 215,33 | 338 | 27 | 55,56% | 525,18 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 153,31 | 207 | 26 | 61,54% | 498,62 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 320,00 | 269 | 25 | 56,00% | 676,41 | |||||
| Bishop | 5 | 167,80 | 234 | 25 | 48,00% | 166,03 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 94,12 | 346 | 25 | 60,00% | 368,87 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 79,54 | 201 | 24 | 66,67% | 261,00 | |||||
| SU-76M | 4 | 278,70 | 393 | 23 | 65,22% | 851,12 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 147,09 | 254 | 22 | 40,91% | 243,65 | |||||
| Nashorn | 6 | 449,41 | 411 | 22 | 59,09% | 701,27 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 361,67 | 454 | 21 | 57,14% | 1528,38 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 374,55 | 443 | 20 | 55,00% | 1346,63 | |||||
| Valentine AT | 4 | 462,55 | 248 | 20 | 60,00% | 1384,51 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 111,11 | 195 | 19 | 47,37% | 424,45 | |||||
| IS-7 | 10 | 1401,32 | 836 | 19 | 57,89% | 1114,31 | |||||
| 60G FT | 5 | 353,17 | 234 | 18 | 44,44% | 577,52 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 75,93 | 136 | 15 | 46,67% | 120,84 | |||||
| Strv 74 | 6 | 582,87 | 298 | 15 | 26,67% | 819,26 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 461,67 | 229 | 15 | 40,00% | 911,44 | |||||
| M3G FT | 3 | 279,20 | 382 | 15 | 46,67% | 803,37 | |||||
| SU-18 | 2 | 129,57 | 203 | 14 | 50,00% | 661,41 | |||||
| MT-25 | 6 | 158,14 | 330 | 14 | 42,86% | 202,10 | |||||
| Renault FT | 1 | 78,38 | 116 | 13 | 53,85% | 320,68 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 165,54 | 320 | 13 | 61,54% | 812,29 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 222,38 | 310 | 13 | 53,85% | 682,99 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 255,92 | 344 | 13 | 46,15% | 724,26 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 630,77 | 594 | 13 | 46,15% | 630,18 | |||||
| STA-2 | 8 | 620,85 | 499 | 13 | 46,15% | 598,29 | |||||
| P26/40 | 4 | 312,92 | 421 | 12 | 66,67% | 976,63 | |||||
| 14TP | 4 | 296,83 | 269 | 12 | 25,00% | 878,56 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 157,00 | 214 | 12 | 50,00% | 186,72 | |||||
| Panther | 7 | 475,73 | 337 | 11 | 36,36% | 453,98 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 162,45 | 256 | 11 | 45,45% | 461,11 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 73,82 | 133 | 11 | 54,55% | 216,19 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 161,70 | 283 | 10 | 50,00% | 668,23 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 58,70 | 151 | 10 | 60,00% | 253,01 | |||||
| Object 257 | 9 | 1962,40 | 853 | 10 | 50,00% | 2305,27 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 169,67 | 275 | 9 | 44,44% | 413,39 | |||||
| B1 | 4 | 298,00 | 464 | 8 | 50,00% | 741,97 | |||||
| Valiant | 5 | 488,38 | 294 | 8 | 12,50% | 911,55 | |||||
| Matilda IV | 5 | 496,57 | 455 | 7 | 28,57% | 1055,28 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 420,86 | 328 | 7 | 14,29% | 793,07 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 197,43 | 298 | 7 | 28,57% | 103,67 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 73,17 | 179 | 6 | 66,67% | 381,11 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 117,80 | 226 | 5 | 60,00% | 492,90 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 228,00 | 339 | 5 | 60,00% | 1118,58 | |||||
| T56 GMC | 3 | 166,80 | 280 | 5 | 40,00% | 363,38 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 113,00 | 164 | 5 | 40,00% | 521,38 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 318,20 | 477 | 5 | 60,00% | 839,30 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 288,00 | 298 | 5 | 40,00% | 396,84 | |||||
| D2 | 3 | 115,50 | 321 | 4 | 75,00% | 461,62 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 153,25 | 173 | 4 | 25,00% | 541,78 | |||||
| D1 | 2 | 79,00 | 190 | 4 | 25,00% | 92,93 | |||||
| T1 HMC | 2 | 108,00 | 231 | 4 | 75,00% | 669,04 | |||||
| T-26 | 2 | 98,00 | 332 | 4 | 75,00% | 518,73 | |||||
| T-70 | 3 | 150,75 | 232 | 4 | 50,00% | 397,83 | |||||
| T-116 | 3 | 219,00 | 406 | 4 | 75,00% | 994,93 | |||||
| Lansen C | 8 | 579,75 | 348 | 4 | 25,00% | 364,22 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 24,33 | 112 | 3 | 33,33% | 1,68 | |||||
| AMX 40 | 4 | 335,00 | 283 | 3 | 33,33% | 1160,24 | |||||
| T-26G FT | 2 | 245,67 | 285 | 3 | 33,33% | 716,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 124,33 | 472 | 3 | 100,00% | 638,34 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 554,00 | 290 | 3 | 0,00% | 1309,24 | |||||
| VK 45.03 | 7 | 384,33 | 441 | 3 | 33,33% | 180,91 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 246,50 | 300 | 2 | 50,00% | 1625,26 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 922,50 | 836 | 2 | 50,00% | 901,00 | |||||
| A-20 | 5 | 0,00 | 83 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 211 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-45 | 2 | 87,00 | 74 | 1 | 0,00% | 136,51 | |||||
| StuG IV | 5 | 0,00 | 44 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Swooper66
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 13471 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Tier | 5,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Výhier | 6497 | 48,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 6796 | 50,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 178 | 1,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 4352 | 32,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 9384 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 10838 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 478,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 10129 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 8948 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 398,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 823,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 818,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 13471 | |
| Ø Tier | 5,28 | |
| Výhier | 6497 | 48,23% |
| Prehry | 6796 | 50,45% |
| Remízy | 178 | 1,32% |
| Prežitých bitiek | 4352 | 32,31% |
| Zničených tankov | 9384 | 0,70 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,03 | |
| Odhalených tankov | 10838 | 0,80 |
| Udelené poškodenie | 478,54 | |
| Body obsadzovania základne | 10129 | 0,75 |
| Body za obranu základne | 8948 | 0,66 |
| Skúsenosti | 398,35 | |
| WN7 | 823,01 | |
| WN8 | 818,15 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 5 | 1,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 2 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 1.707,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 9 | 2,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 573,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 4 | |
| Výhier | 2 | 50,00% |
| Prehry | 2 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 25,00% |
| Zničených tankov | 5 | 1,25 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,67 | |
| Odhalených tankov | 2 | 0,50 |
| Udelené poškodenie | 1.707,75 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 9 | 2,25 |
| Skúsenosti | 573,50 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 270 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 99 | 36,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 166 | 61,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 5 | 1,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 63 | 23,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 120 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 281 | 1,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 224,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 90 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 174 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 226,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 270 | |
| Výhier | 99 | 36,67% |
| Prehry | 166 | 61,48% |
| Remízy | 5 | 1,85% |
| Prežitých bitiek | 63 | 23,33% |
| Zničených tankov | 120 | 0,44 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,58 | |
| Odhalených tankov | 281 | 1,04 |
| Udelené poškodenie | 224,71 | |
| Body obsadzovania základne | 90 | 0,33 |
| Body za obranu základne | 174 | 0,64 |
| Skúsenosti | 226,36 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 113 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 44 | 38,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 67 | 59,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 2 | 1,77% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 47 | 41,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 40 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,61 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 91 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 790,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 142 | 1,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 183 | 1,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 496,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 113 | |
| Výhier | 44 | 38,94% |
| Prehry | 67 | 59,29% |
| Remízy | 2 | 1,77% |
| Prežitých bitiek | 47 | 41,59% |
| Zničených tankov | 40 | 0,35 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,61 | |
| Odhalených tankov | 91 | 0,81 |
| Udelené poškodenie | 790,09 | |
| Body obsadzovania základne | 142 | 1,26 |
| Body za obranu základne | 183 | 1,62 |
| Skúsenosti | 496,42 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 217 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 69 | 31,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 142 | 65,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 6 | 2,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 56 | 25,81% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 86 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 205 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 520,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 399 | 1,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 340 | 1,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 265,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 217 | |
| Výhier | 69 | 31,80% |
| Prehry | 142 | 65,44% |
| Remízy | 6 | 2,76% |
| Prežitých bitiek | 56 | 25,81% |
| Zničených tankov | 86 | 0,40 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,53 | |
| Odhalených tankov | 205 | 0,94 |
| Udelené poškodenie | 520,74 | |
| Body obsadzovania základne | 399 | 1,84 |
| Body za obranu základne | 340 | 1,57 |
| Skúsenosti | 265,57 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen