| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StuG III Ausf. B | 4 | 216,00 | 198 | 62 | 37,10% | 274,57 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 338,54 | 327 | 52 | 50,00% | 727,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 314,48 | 297 | 52 | 38,46% | 630,60 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 41,91 | 161 | 22 | 22,73% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 115,32 | 126 | 22 | 36,36% | 143,82 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 215,53 | 302 | 17 | 52,94% | 202,61 | |||||
| Grille | 5 | 275,50 | 282 | 16 | 50,00% | 400,95 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 238,47 | 300 | 15 | 46,67% | 356,66 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 124,50 | 204 | 12 | 75,00% | 485,54 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 246,78 | 289 | 9 | 44,44% | 611,66 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 393,29 | 334 | 7 | 0,00% | 1284,62 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 662,00 | 726 | 4 | 100,00% | 2985,31 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 729,67 | 516 | 3 | 33,33% | 4109,23 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 360,50 | 309 | 2 | 50,00% | 1454,32 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 63,50 | 205 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 45,00 | 130 | 2 | 50,00% | 94,64 | |||||
| M2 Light | 2 | 222,00 | 360 | 2 | 100,00% | 961,20 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 132,00 | 71 | 1 | 0,00% | 53,47 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 75,00 | 77 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 455,00 | 279 | 1 | 0,00% | 2511,73 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 56,00 | 50 | 1 | 0,00% | 70,29 |
Screamslay
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 306 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Tier | 4,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Výhier | 130 | 42,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 169 | 55,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 7 | 2,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 84 | 27,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 128 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 182 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 247,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 766 | 2,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 29 | 0,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 259,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 395,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 439,23 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 306 | |
| Ø Tier | 4,17 | |
| Výhier | 130 | 42,48% |
| Prehry | 169 | 55,23% |
| Remízy | 7 | 2,29% |
| Prežitých bitiek | 84 | 27,45% |
| Zničených tankov | 128 | 0,42 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,58 | |
| Odhalených tankov | 182 | 0,59 |
| Udelené poškodenie | 247,92 | |
| Body obsadzovania základne | 766 | 2,50 |
| Body za obranu základne | 29 | 0,09 |
| Skúsenosti | 259,69 | |
| WN7 | 395,44 | |
| WN8 | 439,23 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen