Misha_Nesterchyk

clanlogo
Pozícia: Mladší dôstojník
Vstúpil: 30.05.2026

Celkové štatistiky

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek138673188495
Ø Tier8,026,007,278,37
Výhier652647,06%3100,00%9651,06%24749,90%
Prehry712351,37%00,00%8947,34%24248,89%
Remízy2181,57%00,00%31,60%61,21%
Prežitých bitiek383727,67%133,33%4825,53%13727,68%
Zničených tankov73780,5331,001300,693180,64
Pomer zabití / úmrtí0,741,500,930,89
Odhalených tankov71870,5210,331891,013870,78
Udelené poškodenie949,34831,001.129,591.171,07
Body obsadzovania základne108270,7800,001110,595381,09
Body za obranu základne28780,2100,002461,312790,56
Skúsenosti454,44516,00573,82507,16
WN7695,581256,491149,59913,46
WN8794,081862,311354,591056,26
Celkom
Bitiek13867
Ø Tier8,02
Výhier652647,06%
Prehry712351,37%
Remízy2181,57%
Prežitých bitiek383727,67%
Zničených tankov73780,53
Pomer zabití / úmrtí0,74
Odhalených tankov71870,52
Udelené poškodenie949,34
Body obsadzovania základne108270,78
Body za obranu základne28780,21
Skúsenosti454,44
WN7695,58
WN8794,08
Posledných 24 hodín
Bitiek3
Ø Tier6,00
Výhier3100,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek133,33%
Zničených tankov31,00
Pomer zabití / úmrtí1,50
Odhalených tankov10,33
Udelené poškodenie831,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti516,00
WN71256,49
WN81862,31
Posledných 7 dní
Bitiek188
Ø Tier7,27
Výhier9651,06%
Prehry8947,34%
Remízy31,60%
Prežitých bitiek4825,53%
Zničených tankov1300,69
Pomer zabití / úmrtí0,93
Odhalených tankov1891,01
Udelené poškodenie1.129,59
Body obsadzovania základne1110,59
Body za obranu základne2461,31
Skúsenosti573,82
WN71149,59
WN81354,59
Posledných 30 dní
Bitiek495
Ø Tier8,37
Výhier24749,90%
Prehry24248,89%
Remízy61,21%
Prežitých bitiek13727,68%
Zničených tankov3180,64
Pomer zabití / úmrtí0,89
Odhalených tankov3870,78
Udelené poškodenie1.171,07
Body obsadzovania základne5381,09
Body za obranu základne2790,56
Skúsenosti507,16
WN7913,46
WN81056,26
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:

Globálna mapa X

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Globálna mapa VIII

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Globálna mapa VI

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky bitiek v rote

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky tímových bitiek

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky šarvátok

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek7000
Výhier114,29%00,00%00,00%00,00%
Prehry685,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek114,29%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov20,2900,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,330,000,000,00
Odhalených tankov10,1400,0000,0000,00
Udelené poškodenie542,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne182,5700,0000,0000,00
Skúsenosti223,290,000,000,00
Celkom
Bitiek7
Výhier114,29%
Prehry685,71%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek114,29%
Zničených tankov20,29
Pomer zabití / úmrtí0,33
Odhalených tankov10,14
Udelené poškodenie542,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne182,57
Skúsenosti223,29
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky obrany opevnenia

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Anzeigen

Tanky (100)

Názov tankuMTypNárodTierØ PoškodenieØ SkúsenostiBitiekVýhierWN8
Grille 15101480,64525391748,48%893,58
AE Phase I 91122,21505186144,71%804,08
Waffenträger auf Pz. IV91043,3146795846,45%676,81
IS7744,3046747346,72%878,13
BZ-58-2 91143,6159630846,10%806,69
Fantôme 9923,9947626048,46%724,64
KV-26430,1133525145,02%532,60
M53/M559857,0452523649,15%666,70
Tiger (P)7848,4447023446,15%977,09
Rhm.-Borsig Waffenträger8811,1839823245,69%601,39
M40/M438531,9851019447,94%402,55
VK 30.01 (P)6532,2037317351,45%772,80
Jagdpanther7803,3939316547,88%915,23
KV-15468,0037816243,83%797,06
M10 Wolverine5328,4023915142,38%503,64
VK 30.02 (M)6412,7635515144,37%534,87
Pawlack Tank6866,1553514849,32%1391,09
T376379,6534214643,15%800,36
T-34-856476,7932912636,51%639,10
Durendal 101485,3453112448,39%892,87
T-345337,0729512057,50%833,68
M446384,2633012045,00%437,56
Sturer Emil7568,1235011348,67%606,28
T25 AT7606,0741611052,73%684,36
T6 Medium4317,2323210954,13%694,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8781,0756110544,76%674,68
M4A3E8 Sherman6433,693669947,47%651,29
StuG III Ausf. G5311,042619549,47%546,82
M-II-Y7738,094829143,96%767,71
T207492,414358547,06%530,06
KV-1S6740,266388245,12%1247,33
BT-74103,611898237,80%82,88
M24 Chaffee5253,982398145,68%667,12
GSOR the TANK 9827,874127548,00%620,67
Achilles6556,363247347,95%806,48
M4A3(76)W Sherman 6264,303677349,32%241,70
M415256,102507248,61%247,99
GSR 3301 Setter7373,153327142,25%604,04
AT 86477,994027047,14%626,93
T1 Heavy5557,904106942,03%904,31
Strv 746484,063986839,71%659,91
M127576,705356346,03%555,16
KB-52 91147,584636238,71%736,70
Cromwell6563,983526140,98%862,57
M4A1 Sherman5303,082656154,10%656,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5240,073255957,63%522,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J4238,292585930,51%412,19
40TP Habicha6514,674225851,72%855,92
StuG III Ausf. B4289,522285860,34%668,66
Strv m/425358,273005650,00%815,21
VK 30.01 (H)5325,523195660,71%746,87
VK 36.01 (H)6582,044015538,18%764,78
M36 Jackson6479,153775444,44%583,41
M8A14335,472395350,94%728,73
Nashorn6388,853725349,06%502,34
Crusader6284,873615236,54%595,11
Valentine AT4198,602064847,92%371,37
Churchill VII6700,505064652,17%1126,92
AT 25332,893304553,33%651,97
Lago4287,212044341,86%676,08
Staghound Mk. III6344,954204344,19%387,02
Panther7427,583634341,86%392,63
T26E3 Eagle 7 7774,283964346,51%901,63
T-284297,903414252,38%810,06
M3 Stuart3228,922363839,47%766,36
AMX ELC 901 6379,033983759,46%944,94
M5 Stuart4218,742733540,00%393,22
Matilda4434,603663551,43%1115,16
Jagdpanzer IV6572,314443262,50%1003,78
Covenanter5237,073152944,83%604,05
IS-38483,154772646,15%340,55
VK 45.02 (P) Ausf. B91238,884952552,00%966,31
FV230 Canopener101137,245092552,00%630,92
Cruiser Mk. IV4265,503052454,17%770,11
G.W. Panther7517,785652360,87%580,44
T92 HMC101321,004542025,00%829,69
Windhund 8817,842981921,05%536,18
AEC Armoured Car5321,533761758,82%623,93
Cavalier5336,383581650,00%628,97
Churchill I5652,474291573,33%1471,95
M24E2 Super Chaffee 6308,932651526,67%591,80
G.W. E 10010903,084781258,33%704,57
Strv m/40L3428,642621163,64%1596,92
BT-53326,703411060,00%742,07
Tiger I7775,00677977,78%1030,13
Leo7467,14460742,86%450,98
FV227 Conceiver81234,86599757,14%1353,18
Vz. 60S Dravec 101657,33477633,33%798,22
Valentine II 4189,60414560,00%547,23
Tiger 131 6303,67346333,33%186,85
CS-52 LIS 80,00269333,33%0,00
ARMT 5210,33179333,33%188,38
FCM 2C 3333,33346333,33%691,65
Strv m/382117,50125250,00%332,31
A7E3 3254,50250250,00%833,96
Straussler V–4/40 322,50103250,00%213,18
Pudel 6296,0021420,00%206,15
TS-5 81192,0041010,00%814,25
Hummel630,0023910,00%0,00
Strv fm/211221,002281100,00%1353,33

Grafy

WN8

Anzeigen

História klanu

Pozícia: Mladší dôstojník
Vstúpil: 30.05.2026
Pozícia: Regrút
Vstúpil: 08.03.2026
Opustil klan: 19.03.2026