| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M46 Patton | 9 | 1342,37 | 536 | 422 | 50,00% | 1243,49 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1525,47 | 565 | 381 | 44,36% | 1011,96 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 967,72 | 532 | 335 | 53,13% | 1212,26 | |||||
| Churchill III | 5 | 505,66 | 547 | 280 | 53,57% | 1019,94 | |||||
| T20 | 7 | 827,29 | 532 | 244 | 54,10% | 1247,65 | |||||
| Excelsior | 5 | 518,31 | 461 | 221 | 60,63% | 1120,95 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 381,08 | 320 | 220 | 55,00% | 923,07 | |||||
| KV-2 | 6 | 702,75 | 431 | 195 | 55,90% | 1190,13 | |||||
| SU-101 | 8 | 1018,58 | 549 | 186 | 50,54% | 1047,83 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1526,90 | 680 | 177 | 55,37% | 1108,97 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1662,42 | 714 | 171 | 47,37% | 926,78 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1597,39 | 692 | 146 | 47,95% | 1029,26 | |||||
| SU-100 | 6 | 732,76 | 384 | 144 | 49,31% | 1263,34 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1469,55 | 644 | 140 | 48,57% | 865,10 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 569,29 | 461 | 136 | 55,15% | 1125,90 | |||||
| CS-59 | 9 | 1341,54 | 660 | 127 | 46,46% | 1113,75 | |||||
| T110E5 | 10 | 1628,08 | 665 | 127 | 53,54% | 1143,19 | |||||
| KV-3 | 7 | 840,21 | 498 | 127 | 46,46% | 971,73 | |||||
| CS-63 | 10 | 1554,07 | 709 | 122 | 48,36% | 1019,47 | |||||
| Object 263 | 9 | 1198,97 | 583 | 119 | 45,38% | 883,29 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 814,39 | 420 | 118 | 48,31% | 987,21 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 958,91 | 582 | 117 | 46,15% | 1037,12 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1049,94 | 574 | 108 | 43,52% | 797,09 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1227,68 | 646 | 100 | 44,00% | 742,38 | |||||
| Leo | 7 | 670,97 | 491 | 96 | 47,92% | 908,19 | |||||
| SU-85 | 5 | 467,57 | 288 | 86 | 53,49% | 967,22 | |||||
| CS-53 | 8 | 963,93 | 488 | 83 | 53,01% | 1154,56 | |||||
| KV-1 | 5 | 427,88 | 352 | 73 | 45,21% | 719,93 | |||||
| T-150 | 6 | 566,73 | 324 | 71 | 39,44% | 705,74 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 591,31 | 368 | 68 | 45,59% | 803,67 | |||||
| M3 Lee | 4 | 210,97 | 212 | 64 | 46,88% | 601,95 | |||||
| T803 | 11 | 1370,44 | 698 | 54 | 44,44% | 705,30 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1114,21 | 613 | 53 | 49,06% | 1077,64 | |||||
| Fantôme | 9 | 1196,94 | 615 | 49 | 61,22% | 1092,89 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1434,07 | 771 | 46 | 47,83% | 869,32 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1474,69 | 686 | 39 | 46,15% | 1001,49 | |||||
| WZ-132 | 8 | 483,66 | 550 | 38 | 57,89% | 710,65 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 294,05 | 309 | 37 | 48,65% | 639,35 | |||||
| Strv 74 | 6 | 628,72 | 522 | 36 | 58,33% | 1311,60 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 147,72 | 163 | 32 | 40,63% | 309,00 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 804,16 | 494 | 31 | 45,16% | 1155,83 | |||||
| SU-85B | 4 | 272,67 | 318 | 30 | 56,67% | 633,60 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 878,18 | 576 | 28 | 53,57% | 1091,54 | |||||
| Lago | 4 | 350,81 | 291 | 27 | 51,85% | 1084,79 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 457,38 | 386 | 26 | 42,31% | 528,57 | |||||
| SU-76M | 4 | 175,63 | 171 | 24 | 37,50% | 235,61 | |||||
| Ares 75 | 8 | 895,52 | 471 | 23 | 39,13% | 773,54 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 322,75 | 324 | 20 | 35,00% | 338,68 | |||||
| 60G FT | 5 | 613,56 | 435 | 18 | 38,89% | 1193,28 | |||||
| CS-44 | 7 | 951,00 | 593 | 18 | 61,11% | 1399,53 | |||||
| KV-4 | 8 | 958,19 | 637 | 16 | 37,50% | 856,00 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 610,94 | 294 | 16 | 12,50% | 474,69 | |||||
| DS PZInż | 5 | 618,00 | 570 | 14 | 64,29% | 1669,61 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 612,00 | 468 | 14 | 35,71% | 947,23 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 380,62 | 441 | 13 | 30,77% | 184,82 | |||||
| M6 | 6 | 982,25 | 681 | 12 | 50,00% | 1475,05 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1003,58 | 474 | 12 | 25,00% | 796,86 | |||||
| T-34-85 | 6 | 491,09 | 389 | 11 | 27,27% | 676,61 | |||||
| 59-16 | 6 | 284,60 | 405 | 10 | 40,00% | 504,48 | |||||
| T29 | 7 | 1134,13 | 785 | 8 | 62,50% | 1680,78 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1217,50 | 715 | 6 | 83,33% | 1963,41 | |||||
| Somua SM | 8 | 1453,20 | 569 | 5 | 40,00% | 1487,87 | |||||
| Tetrarch | 2 | 252,20 | 327 | 5 | 80,00% | 1572,33 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 193,25 | 202 | 4 | 50,00% | 566,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 245,25 | 174 | 4 | 0,00% | 1376,17 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1224,00 | 578 | 3 | 66,67% | 2045,69 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 80,33 | 71 | 3 | 0,00% | 171,32 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 100,00 | 210 | 2 | 100,00% | 283,16 | |||||
| T-50-2 | 6 | 126,00 | 402 | 2 | 100,00% | 297,06 | |||||
| Strv 81 | 8 | 218,00 | 598 | 2 | 50,00% | 136,16 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 843,50 | 588 | 2 | 50,00% | 1282,04 | |||||
| TS-54 | 8 | 802,50 | 369 | 2 | 0,00% | 579,50 | |||||
| MS-1 | 1 | 153,00 | 273 | 1 | 100,00% | 900,41 | |||||
| T-29 | 3 | 118,00 | 134 | 1 | 0,00% | 124,82 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 0,00 | 122 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 532,00 | 785 | 1 | 100,00% | 4133,74 | |||||
| IS-2 | 7 | 1950,00 | 560 | 1 | 0,00% | 1997,23 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 351,00 | 192 | 1 | 0,00% | 298,89 | |||||
| Type 63 | 8 | 401,00 | 389 | 1 | 0,00% | 114,17 | |||||
| L-60 | 2 | 145,00 | 164 | 1 | 0,00% | 513,53 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 591,00 | 1260 | 1 | 100,00% | 6289,83 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 0,00 | 123 | 1 | 0,00% | 0,00 |
DreadBarrel
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 5810 | 29 | 107 | 165 | ||||
| Ø Tier | 7,70 | 8,59 | 9,57 | 9,81 | ||||
| Výhier | 2900 | 49,91% | 16 | 55,17% | 60 | 56,07% | 89 | 53,94% |
| Prehry | 2855 | 49,14% | 13 | 44,83% | 47 | 43,93% | 74 | 44,85% |
| Remízy | 55 | 0,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,21% |
| Prežitých bitiek | 1325 | 22,81% | 12 | 41,38% | 36 | 33,64% | 50 | 30,30% |
| Zničených tankov | 3925 | 0,68 | 23 | 0,79 | 76 | 0,71 | 102 | 0,62 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,88 | 1,35 | 1,07 | 0,89 | ||||
| Odhalených tankov | 5033 | 0,87 | 10 | 0,34 | 61 | 0,57 | 105 | 0,64 |
| Udelené poškodenie | 983,76 | 1.086,62 | 1.302,82 | 1.262,85 | ||||
| Body obsadzovania základne | 2468 | 0,42 | 1 | 0,03 | 1 | 0,01 | 1 | 0,01 |
| Body za obranu základne | 725 | 0,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 524,34 | 707,45 | 748,75 | 730,46 | ||||
| WN7 | 883,94 | 903,74 | 891,75 | 799,69 | ||||
| WN8 | 1030,27 | 971,80 | 992,69 | 912,40 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 5810 | |
| Ø Tier | 7,70 | |
| Výhier | 2900 | 49,91% |
| Prehry | 2855 | 49,14% |
| Remízy | 55 | 0,95% |
| Prežitých bitiek | 1325 | 22,81% |
| Zničených tankov | 3925 | 0,68 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,88 | |
| Odhalených tankov | 5033 | 0,87 |
| Udelené poškodenie | 983,76 | |
| Body obsadzovania základne | 2468 | 0,42 |
| Body za obranu základne | 725 | 0,12 |
| Skúsenosti | 524,34 | |
| WN7 | 883,94 | |
| WN8 | 1030,27 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 29 | |
| Ø Tier | 8,59 | |
| Výhier | 16 | 55,17% |
| Prehry | 13 | 44,83% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 12 | 41,38% |
| Zničených tankov | 23 | 0,79 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,35 | |
| Odhalených tankov | 10 | 0,34 |
| Udelené poškodenie | 1.086,62 | |
| Body obsadzovania základne | 1 | 0,03 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 707,45 | |
| WN7 | 903,74 | |
| WN8 | 971,80 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 107 | |
| Ø Tier | 9,57 | |
| Výhier | 60 | 56,07% |
| Prehry | 47 | 43,93% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 36 | 33,64% |
| Zničených tankov | 76 | 0,71 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,07 | |
| Odhalených tankov | 61 | 0,57 |
| Udelené poškodenie | 1.302,82 | |
| Body obsadzovania základne | 1 | 0,01 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 748,75 | |
| WN7 | 891,75 | |
| WN8 | 992,69 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 165 | |
| Ø Tier | 9,81 | |
| Výhier | 89 | 53,94% |
| Prehry | 74 | 44,85% |
| Remízy | 2 | 1,21% |
| Prežitých bitiek | 50 | 30,30% |
| Zničených tankov | 102 | 0,62 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,89 | |
| Odhalených tankov | 105 | 0,64 |
| Udelené poškodenie | 1.262,85 | |
| Body obsadzovania základne | 1 | 0,01 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 730,46 | |
| WN7 | 799,69 | |
| WN8 | 912,40 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen