| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-130PM | 8 | 1499,74 | 742 | 442 | 48,19% | 1603,44 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1546,80 | 782 | 430 | 50,70% | 1760,64 | |||||
| IS-3A | 8 | 1006,65 | 719 | 363 | 50,41% | 1021,39 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1666,71 | 707 | 343 | 48,40% | 1285,45 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1395,12 | 824 | 320 | 51,88% | 1682,94 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1605,40 | 830 | 320 | 59,38% | 1872,11 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 563,96 | 544 | 312 | 41,67% | 855,30 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1939,45 | 745 | 310 | 46,13% | 1579,71 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1202,67 | 647 | 281 | 51,60% | 1300,97 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1776,46 | 835 | 235 | 51,06% | 1774,94 | |||||
| T34 | 8 | 823,55 | 571 | 232 | 45,69% | 764,50 | |||||
| T110E4 | 10 | 2064,27 | 729 | 224 | 49,55% | 1508,44 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 903,72 | 600 | 216 | 45,83% | 821,23 | |||||
| T30 | 9 | 1843,93 | 800 | 213 | 53,52% | 1771,00 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1226,21 | 805 | 213 | 53,52% | 1482,06 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2027,34 | 752 | 206 | 50,00% | 1538,69 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1306,73 | 805 | 205 | 58,05% | 1608,01 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 569,54 | 633 | 196 | 45,41% | 1020,75 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 629,62 | 587 | 193 | 48,19% | 1264,19 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1579,80 | 708 | 190 | 46,32% | 1210,25 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 651,68 | 532 | 183 | 45,90% | 688,26 | |||||
| LTG | 7 | 622,94 | 610 | 151 | 47,68% | 1277,16 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1271,91 | 706 | 141 | 52,48% | 1135,31 | |||||
| T37 | 6 | 402,61 | 536 | 138 | 52,17% | 980,04 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1207,33 | 691 | 128 | 48,44% | 1118,75 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1254,65 | 719 | 128 | 52,34% | 1374,53 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 254,98 | 379 | 126 | 43,65% | 667,82 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 365,01 | 409 | 124 | 46,77% | 931,48 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 910,29 | 658 | 113 | 52,21% | 1082,59 | |||||
| ARL 44 | 6 | 553,64 | 466 | 111 | 41,44% | 817,18 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1642,70 | 702 | 107 | 39,25% | 1476,68 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 854,01 | 717 | 107 | 51,40% | 1320,76 | |||||
| Object 140 | 10 | 1536,64 | 755 | 106 | 49,06% | 1233,38 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 646,68 | 617 | 106 | 42,45% | 773,40 | |||||
| AAT60 | 8 | 1435,04 | 850 | 105 | 55,24% | 1734,45 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1996,34 | 829 | 104 | 54,81% | 1766,29 | |||||
| LTTB | 8 | 522,17 | 540 | 103 | 51,46% | 900,04 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1072,16 | 737 | 101 | 47,52% | 1137,98 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1337,02 | 718 | 91 | 51,65% | 1490,17 | |||||
| MT-25 | 6 | 382,37 | 493 | 89 | 49,44% | 1085,60 | |||||
| T-44 | 8 | 1070,90 | 713 | 88 | 47,73% | 1330,99 | |||||
| IS-7 | 10 | 1935,45 | 878 | 85 | 54,12% | 1504,90 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2095,61 | 802 | 85 | 48,24% | 1721,09 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 515,71 | 492 | 84 | 38,10% | 380,83 | |||||
| M60 | 10 | 1795,24 | 648 | 80 | 42,50% | 1366,17 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 404,32 | 520 | 78 | 43,59% | 487,19 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 798,81 | 716 | 78 | 57,69% | 985,21 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 331,36 | 408 | 77 | 38,96% | 627,19 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1506,89 | 829 | 76 | 46,05% | 1527,21 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 363,55 | 453 | 75 | 52,00% | 965,08 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 511,99 | 486 | 74 | 54,05% | 785,28 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1301,25 | 824 | 73 | 58,90% | 1457,94 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1547,67 | 772 | 72 | 51,39% | 1102,61 | |||||
| T-54 | 9 | 1247,99 | 724 | 69 | 47,83% | 1192,75 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1860,57 | 962 | 68 | 66,18% | 1952,06 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 388,78 | 391 | 68 | 38,24% | 448,13 | |||||
| Cromwell B | 6 | 571,93 | 556 | 67 | 44,78% | 914,14 | |||||
| T-34 | 5 | 368,83 | 428 | 66 | 57,58% | 954,61 | |||||
| Covenanter | 5 | 111,83 | 261 | 66 | 51,52% | 200,74 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 927,06 | 752 | 66 | 56,06% | 1322,18 | |||||
| Cromwell | 6 | 562,68 | 592 | 65 | 53,85% | 1175,62 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 491,06 | 482 | 63 | 47,62% | 664,10 | |||||
| T25/2 | 7 | 1059,25 | 696 | 63 | 60,32% | 1546,22 | |||||
| T-100 LT | 10 | 812,40 | 635 | 63 | 42,86% | 778,66 | |||||
| Type 64 | 6 | 180,28 | 399 | 61 | 40,98% | 186,17 | |||||
| IS | 7 | 1275,75 | 858 | 60 | 58,33% | 1963,70 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1758,51 | 835 | 55 | 54,55% | 1729,11 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1328,29 | 715 | 52 | 51,92% | 1818,05 | |||||
| T67 | 5 | 242,04 | 324 | 51 | 49,02% | 373,21 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 309,82 | 384 | 50 | 50,00% | 683,63 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 408,29 | 385 | 48 | 47,92% | 657,81 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1925,19 | 862 | 48 | 45,83% | 1959,25 | |||||
| T42 | 8 | 1054,36 | 719 | 47 | 53,19% | 1280,58 | |||||
| IS-3 | 8 | 1255,02 | 734 | 45 | 44,44% | 1323,46 | |||||
| Object 257 | 9 | 1366,79 | 727 | 43 | 46,51% | 1145,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 885,49 | 694 | 41 | 48,78% | 1807,63 | |||||
| HWK 12 | 8 | 977,63 | 781 | 41 | 48,78% | 1773,50 | |||||
| KV-1S | 6 | 373,87 | 488 | 38 | 52,63% | 550,82 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1381,47 | 834 | 38 | 50,00% | 1232,58 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1125,21 | 763 | 38 | 52,63% | 1439,20 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 736,00 | 719 | 37 | 51,35% | 1321,54 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1337,36 | 831 | 36 | 58,33% | 2021,23 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 536,35 | 407 | 34 | 50,00% | 1272,34 | |||||
| M8A1 | 4 | 243,16 | 334 | 32 | 53,13% | 539,35 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 312,00 | 360 | 31 | 48,39% | 850,98 | |||||
| 59-16 | 6 | 590,61 | 642 | 31 | 48,39% | 1921,27 | |||||
| WZ-131 | 7 | 850,87 | 883 | 30 | 63,33% | 2247,99 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 316,57 | 442 | 30 | 60,00% | 1031,72 | |||||
| T-43 | 7 | 1049,07 | 779 | 30 | 50,00% | 1849,47 | |||||
| T-103 | 8 | 1200,73 | 811 | 30 | 66,67% | 1356,82 | |||||
| Leox | 9 | 1470,73 | 738 | 30 | 43,33% | 1091,65 | |||||
| Buryan | 9 | 2189,47 | 951 | 30 | 53,33% | 1661,89 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 657,69 | 527 | 29 | 44,83% | 2021,69 | |||||
| KV-85 | 6 | 478,07 | 457 | 29 | 44,83% | 640,87 | |||||
| A-20 | 5 | 133,39 | 247 | 28 | 46,43% | 240,98 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 350,50 | 401 | 28 | 50,00% | 534,44 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 295,71 | 508 | 28 | 60,71% | 851,11 | |||||
| T-34-85 | 6 | 848,15 | 707 | 27 | 51,85% | 1698,51 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 143,07 | 277 | 27 | 48,15% | 271,54 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1488,15 | 769 | 27 | 59,26% | 1363,13 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 666,27 | 582 | 26 | 50,00% | 1257,97 | |||||
| SU-85B | 4 | 134,40 | 223 | 25 | 44,00% | 111,68 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1026,68 | 679 | 25 | 48,00% | 1040,12 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1345,24 | 777 | 25 | 60,00% | 1528,41 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1760,56 | 1091 | 25 | 76,00% | 2200,25 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 717,50 | 575 | 24 | 54,17% | 1758,75 | |||||
| T40 | 4 | 501,54 | 508 | 24 | 75,00% | 1465,30 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 258,67 | 305 | 24 | 54,17% | 461,92 | |||||
| Lago | 4 | 226,17 | 257 | 23 | 39,13% | 459,55 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1088,57 | 742 | 23 | 47,83% | 1874,59 | |||||
| Strv 74 | 6 | 800,86 | 738 | 22 | 68,18% | 1949,09 | |||||
| Crusader | 6 | 188,50 | 291 | 22 | 40,91% | 289,86 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1401,32 | 863 | 22 | 59,09% | 2064,96 | |||||
| 14TP | 4 | 205,80 | 280 | 20 | 35,00% | 534,99 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 323,90 | 391 | 20 | 45,00% | 813,32 | |||||
| Ambassador | 9 | 1715,20 | 778 | 20 | 45,00% | 1117,42 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 694,42 | 546 | 19 | 63,16% | 1958,26 | |||||
| SU-76M | 4 | 219,89 | 278 | 19 | 57,89% | 590,56 | |||||
| Husarz | 8 | 1535,53 | 700 | 19 | 36,84% | 1534,73 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1792,71 | 880 | 17 | 35,29% | 1558,36 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 197,33 | 289 | 15 | 53,33% | 516,25 | |||||
| BT-7 | 4 | 125,43 | 216 | 14 | 42,86% | 217,61 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 162,50 | 282 | 14 | 21,43% | 358,96 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1403,85 | 1065 | 13 | 69,23% | 3425,50 | |||||
| M41 | 5 | 510,38 | 354 | 13 | 38,46% | 562,57 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 136,62 | 259 | 13 | 53,85% | 363,26 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 109,77 | 341 | 13 | 76,92% | 302,33 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 174,31 | 330 | 13 | 53,85% | 734,58 | |||||
| B1 | 4 | 270,67 | 545 | 12 | 100,00% | 887,09 | |||||
| Leo | 7 | 1122,83 | 780 | 12 | 58,33% | 2170,04 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 103,00 | 193 | 12 | 50,00% | 187,03 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 291,00 | 287 | 12 | 58,33% | 701,64 | |||||
| Dicker Max | 6 | 277,58 | 220 | 12 | 16,67% | 172,42 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 364,91 | 342 | 11 | 45,45% | 660,17 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 824,00 | 640 | 11 | 63,64% | 1454,45 | |||||
| T56 GMC | 3 | 195,45 | 279 | 11 | 72,73% | 691,69 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 697,00 | 441 | 11 | 45,45% | 1621,40 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1370,55 | 753 | 11 | 36,36% | 1270,33 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 89,70 | 310 | 10 | 60,00% | 281,66 | |||||
| 10TP | 3 | 231,40 | 269 | 10 | 30,00% | 758,24 | |||||
| Lansen C | 8 | 904,40 | 516 | 10 | 20,00% | 745,73 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1035,70 | 716 | 10 | 60,00% | 977,73 | |||||
| Tiger I | 7 | 1159,11 | 843 | 9 | 55,56% | 1611,55 | |||||
| BT-2 | 2 | 97,33 | 243 | 9 | 44,44% | 278,68 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 298,89 | 394 | 9 | 44,44% | 363,06 | |||||
| T92 | 8 | 363,00 | 336 | 9 | 11,11% | 344,33 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 528,75 | 466 | 8 | 75,00% | 1555,16 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 282,75 | 444 | 8 | 50,00% | 914,06 | |||||
| Obsidian | 8 | 1043,13 | 873 | 8 | 62,50% | 1326,83 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 288,43 | 326 | 7 | 57,14% | 2263,16 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 147,43 | 228 | 7 | 28,57% | 129,76 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 114,14 | 264 | 7 | 57,14% | 381,31 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 171,71 | 415 | 7 | 57,14% | 475,79 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1025,57 | 884 | 7 | 57,14% | 1764,02 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 132,00 | 182 | 6 | 16,67% | 406,31 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 245,83 | 365 | 6 | 50,00% | 800,42 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 970,50 | 602 | 6 | 50,00% | 3282,47 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 27,67 | 95 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 559,33 | 574 | 6 | 50,00% | 365,29 | |||||
| P26/40 | 4 | 470,40 | 366 | 5 | 40,00% | 1143,06 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 132,80 | 309 | 5 | 60,00% | 522,83 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 546,20 | 405 | 5 | 40,00% | 1077,14 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 105,00 | 256 | 5 | 60,00% | 416,50 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 876,60 | 562 | 5 | 40,00% | 1351,85 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 85,00 | 177 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 68,00 | 139 | 5 | 40,00% | 32,63 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 797,20 | 787 | 5 | 60,00% | 1479,46 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 192,80 | 401 | 5 | 60,00% | 735,75 | |||||
| Tetrarch | 2 | 446,80 | 561 | 5 | 40,00% | 2959,26 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 2320,40 | 961 | 5 | 60,00% | 2127,32 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 108,75 | 174 | 4 | 25,00% | 164,48 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 138,75 | 132 | 4 | 0,00% | 164,55 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1056,25 | 645 | 4 | 25,00% | 1805,56 | |||||
| 7TP | 2 | 178,25 | 245 | 4 | 50,00% | 488,10 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1996,50 | 738 | 4 | 25,00% | 1479,85 | |||||
| AT 15A | 7 | 714,75 | 395 | 4 | 25,00% | 690,22 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 150,67 | 180 | 3 | 33,33% | 532,39 | |||||
| D2 | 3 | 16,33 | 156 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 89,00 | 369 | 3 | 66,67% | 359,72 | |||||
| M14/41 | 2 | 376,00 | 269 | 3 | 33,33% | 1423,60 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 50,00 | 89 | 3 | 33,33% | 1,23 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 586,00 | 259 | 3 | 33,33% | 1470,64 | |||||
| T-46 | 3 | 73,67 | 165 | 3 | 33,33% | 32,77 | |||||
| M3 Lee | 4 | 197,33 | 218 | 3 | 33,33% | 428,60 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 147,00 | 391 | 3 | 66,67% | 563,63 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 41,33 | 416 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 978,33 | 512 | 3 | 33,33% | 550,18 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1276,67 | 680 | 3 | 33,33% | 739,49 | |||||
| KV-1SA | 5 | 935,33 | 912 | 3 | 66,67% | 2527,83 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 136,00 | 265 | 3 | 33,33% | 43,30 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 2262,33 | 782 | 3 | 33,33% | 1463,75 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 198,50 | 505 | 2 | 100,00% | 1374,68 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 149,00 | 249 | 2 | 0,00% | 498,03 | |||||
| M15/42 | 3 | 490,50 | 454 | 2 | 100,00% | 1596,03 | |||||
| T-28 | 4 | 163,00 | 303 | 2 | 50,00% | 311,48 | |||||
| M2 Light | 2 | 225,50 | 574 | 2 | 100,00% | 1075,45 | |||||
| MS-1 | 1 | 41,50 | 223 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 96,00 | 170 | 2 | 0,00% | 93,76 | |||||
| AT-1 | 2 | 491,00 | 931 | 2 | 100,00% | 3155,27 | |||||
| KV-1 | 5 | 104,00 | 132 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 846,50 | 414 | 2 | 0,00% | 649,81 | |||||
| IS-M | 8 | 967,00 | 891 | 2 | 100,00% | 1144,79 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 942,50 | 351 | 2 | 0,00% | 502,10 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 723,00 | 664 | 2 | 100,00% | 1074,47 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 918,00 | 673 | 2 | 50,00% | 999,66 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 84,00 | 255 | 1 | 100,00% | 416,69 | |||||
| 4TP | 1 | 104,00 | 309 | 1 | 100,00% | 505,94 | |||||
| P.43 | 5 | 233,00 | 149 | 1 | 0,00% | 305,55 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| DS PZInż | 5 | 273,00 | 447 | 1 | 100,00% | 612,46 | |||||
| SU-18 | 2 | 0,00 | 20 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| WZ-132 | 8 | 323,00 | 801 | 1 | 100,00% | 519,49 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 471,00 | 440 | 1 | 100,00% | 1722,32 | |||||
| M37 | 4 | 5,00 | 290 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T71 DA | 7 | 0,00 | 75 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1563,00 | 1004 | 1 | 100,00% | 1263,99 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 2158,00 | 1499 | 1 | 100,00% | 2212,32 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 191 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valiant | 5 | 801,00 | 423 | 1 | 0,00% | 1660,81 | |||||
| StuG IV | 5 | 363,00 | 444 | 1 | 100,00% | 815,54 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 43,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 809,00 | 377 | 1 | 0,00% | 552,21 |
Drakeprimus
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 11913 | 21 | 301 | 627 | ||||
| Ø Tier | 7,79 | 8,24 | 8,60 | 8,56 | ||||
| Výhier | 5927 | 49,75% | 10 | 47,62% | 151 | 50,17% | 317 | 50,56% |
| Prehry | 5834 | 48,97% | 9 | 42,86% | 145 | 48,17% | 301 | 48,01% |
| Remízy | 152 | 1,28% | 2 | 9,52% | 5 | 1,66% | 9 | 1,44% |
| Prežitých bitiek | 3363 | 28,23% | 10 | 47,62% | 109 | 36,21% | 213 | 33,97% |
| Zničených tankov | 9471 | 0,80 | 24 | 1,14 | 279 | 0,93 | 580 | 0,93 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,11 | 2,18 | 1,45 | 1,40 | ||||
| Odhalených tankov | 12692 | 1,07 | 15 | 0,71 | 254 | 0,84 | 576 | 0,92 |
| Udelené poškodenie | 1.106,23 | 1.738,95 | 1.690,43 | 1.618,06 | ||||
| Body obsadzovania základne | 3741 | 0,31 | 0 | 0,00 | 93 | 0,31 | 188 | 0,30 |
| Body za obranu základne | 4190 | 0,35 | 37 | 1,76 | 131 | 0,44 | 253 | 0,40 |
| Skúsenosti | 659,68 | 870,43 | 804,41 | 809,60 | ||||
| WN7 | 1025,39 | 1438,37 | 1198,44 | 1190,38 | ||||
| WN8 | 1305,30 | 1860,51 | 1627,32 | 1600,51 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 11913 | |
| Ø Tier | 7,79 | |
| Výhier | 5927 | 49,75% |
| Prehry | 5834 | 48,97% |
| Remízy | 152 | 1,28% |
| Prežitých bitiek | 3363 | 28,23% |
| Zničených tankov | 9471 | 0,80 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,11 | |
| Odhalených tankov | 12692 | 1,07 |
| Udelené poškodenie | 1.106,23 | |
| Body obsadzovania základne | 3741 | 0,31 |
| Body za obranu základne | 4190 | 0,35 |
| Skúsenosti | 659,68 | |
| WN7 | 1025,39 | |
| WN8 | 1305,30 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 21 | |
| Ø Tier | 8,24 | |
| Výhier | 10 | 47,62% |
| Prehry | 9 | 42,86% |
| Remízy | 2 | 9,52% |
| Prežitých bitiek | 10 | 47,62% |
| Zničených tankov | 24 | 1,14 |
| Pomer zabití / úmrtí | 2,18 | |
| Odhalených tankov | 15 | 0,71 |
| Udelené poškodenie | 1.738,95 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 37 | 1,76 |
| Skúsenosti | 870,43 | |
| WN7 | 1438,37 | |
| WN8 | 1860,51 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 301 | |
| Ø Tier | 8,60 | |
| Výhier | 151 | 50,17% |
| Prehry | 145 | 48,17% |
| Remízy | 5 | 1,66% |
| Prežitých bitiek | 109 | 36,21% |
| Zničených tankov | 279 | 0,93 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,45 | |
| Odhalených tankov | 254 | 0,84 |
| Udelené poškodenie | 1.690,43 | |
| Body obsadzovania základne | 93 | 0,31 |
| Body za obranu základne | 131 | 0,44 |
| Skúsenosti | 804,41 | |
| WN7 | 1198,44 | |
| WN8 | 1627,32 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 627 | |
| Ø Tier | 8,56 | |
| Výhier | 317 | 50,56% |
| Prehry | 301 | 48,01% |
| Remízy | 9 | 1,44% |
| Prežitých bitiek | 213 | 33,97% |
| Zničených tankov | 580 | 0,93 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,40 | |
| Odhalených tankov | 576 | 0,92 |
| Udelené poškodenie | 1.618,06 | |
| Body obsadzovania základne | 188 | 0,30 |
| Body za obranu základne | 253 | 0,40 |
| Skúsenosti | 809,60 | |
| WN7 | 1190,38 | |
| WN8 | 1600,51 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 5 | 83,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 10 | 1,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 654,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 9 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 435,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 6 | |
| Výhier | 1 | 16,67% |
| Prehry | 5 | 83,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 1 | 16,67% |
| Zničených tankov | 3 | 0,50 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,60 | |
| Odhalených tankov | 10 | 1,67 |
| Udelené poškodenie | 654,50 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 9 | 1,50 |
| Skúsenosti | 435,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 128 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 30 | 23,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 97 | 75,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 0,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 28 | 21,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 54 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 137 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 543,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 117 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 116 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 321,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 128 | |
| Výhier | 30 | 23,44% |
| Prehry | 97 | 75,78% |
| Remízy | 1 | 0,78% |
| Prežitých bitiek | 28 | 21,88% |
| Zničených tankov | 54 | 0,42 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,54 | |
| Odhalených tankov | 137 | 1,07 |
| Udelené poškodenie | 543,94 | |
| Body obsadzovania základne | 117 | 0,91 |
| Body za obranu základne | 116 | 0,91 |
| Skúsenosti | 321,25 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen