| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1235,99 | 688 | 429 | 55,71% | 1464,70 | |||||
| T-103 | 8 | 1169,77 | 557 | 265 | 43,40% | 1194,83 | |||||
| Churchill III | 5 | 746,90 | 804 | 246 | 50,41% | 1608,14 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 692,37 | 595 | 245 | 58,78% | 1509,98 | |||||
| IS-3 | 8 | 1068,38 | 557 | 243 | 47,33% | 1081,85 | |||||
| IS | 7 | 1069,05 | 568 | 221 | 52,04% | 1428,36 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 562,00 | 373 | 216 | 50,00% | 944,81 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 752,07 | 466 | 195 | 50,77% | 1452,63 | |||||
| M8A1 | 4 | 587,50 | 371 | 195 | 56,92% | 1756,56 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1262,57 | 697 | 195 | 46,67% | 1300,67 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 806,87 | 495 | 185 | 47,57% | 1350,91 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 485,31 | 514 | 172 | 52,33% | 805,38 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 271,33 | 234 | 160 | 51,88% | 604,32 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 317,67 | 373 | 160 | 46,25% | 1186,06 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 359,68 | 294 | 159 | 48,43% | 710,23 | |||||
| T-34 | 5 | 656,70 | 430 | 157 | 50,96% | 1919,77 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 916,06 | 530 | 154 | 47,40% | 898,01 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 337,49 | 372 | 147 | 57,82% | 1283,03 | |||||
| O-I | 6 | 913,77 | 474 | 141 | 51,77% | 1537,69 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1013,06 | 559 | 132 | 51,52% | 1351,77 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 958,93 | 641 | 130 | 66,92% | 2470,08 | |||||
| T29 | 7 | 1231,68 | 678 | 130 | 51,54% | 1616,62 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 847,06 | 602 | 125 | 52,80% | 1487,52 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 875,59 | 597 | 123 | 52,85% | 1591,99 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 468,60 | 359 | 121 | 51,24% | 1268,77 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 1045,79 | 827 | 120 | 56,67% | 2091,72 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 662,91 | 375 | 117 | 44,44% | 1473,23 | |||||
| Object 257 | 9 | 1354,88 | 681 | 107 | 51,40% | 1200,26 | |||||
| T-34-85M | 6 | 732,10 | 583 | 107 | 45,79% | 1167,71 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 424,58 | 336 | 106 | 48,11% | 1135,03 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1686,09 | 894 | 105 | 57,14% | 1945,28 | |||||
| Tiger I | 7 | 1010,24 | 628 | 102 | 54,90% | 1387,76 | |||||
| Grille | 5 | 494,68 | 317 | 102 | 45,10% | 877,43 | |||||
| T67 | 5 | 551,09 | 402 | 102 | 48,04% | 1118,07 | |||||
| AMR 35 | 2 | 145,40 | 157 | 101 | 45,54% | 572,30 | |||||
| Tiger II | 8 | 874,54 | 474 | 100 | 43,00% | 778,55 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 576,27 | 367 | 96 | 53,13% | 1308,86 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 517,25 | 496 | 95 | 62,11% | 2369,21 | |||||
| T26E5 | 8 | 923,40 | 604 | 95 | 42,11% | 951,50 | |||||
| Strv 74 | 6 | 721,48 | 446 | 92 | 55,43% | 1463,15 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 262,91 | 274 | 92 | 44,57% | 694,90 | |||||
| SU-85 | 5 | 770,41 | 417 | 91 | 53,85% | 1893,22 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 571,66 | 392 | 91 | 57,14% | 1432,72 | |||||
| KV-1 | 5 | 821,23 | 557 | 91 | 52,75% | 1817,82 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1312,63 | 790 | 89 | 50,56% | 1463,14 | |||||
| Achilles | 6 | 876,28 | 591 | 88 | 52,27% | 1669,95 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 421,05 | 376 | 87 | 47,13% | 1582,61 | |||||
| 122 TM | 8 | 1437,37 | 831 | 86 | 55,81% | 1708,32 | |||||
| SU-100 | 6 | 975,30 | 625 | 82 | 57,32% | 1916,82 | |||||
| AT 2 | 5 | 529,51 | 439 | 81 | 60,49% | 1303,45 | |||||
| T-150 | 6 | 935,19 | 620 | 80 | 51,25% | 1726,17 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 143,01 | 244 | 80 | 41,25% | 485,64 | |||||
| Black Prince | 7 | 764,66 | 567 | 79 | 49,37% | 974,35 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 588,97 | 497 | 79 | 41,77% | 1614,10 | |||||
| Marder 38T | 4 | 513,08 | 335 | 77 | 57,14% | 1413,40 | |||||
| T-34-85 | 6 | 713,36 | 482 | 76 | 56,58% | 1408,90 | |||||
| Matilda | 4 | 604,88 | 378 | 75 | 52,00% | 1885,08 | |||||
| Hummel | 6 | 612,62 | 415 | 74 | 56,76% | 874,21 | |||||
| M6 | 6 | 1052,67 | 508 | 72 | 47,22% | 1790,70 | |||||
| Object 252U | 8 | 1227,06 | 713 | 72 | 38,89% | 1128,26 | |||||
| BT-7 | 4 | 453,17 | 413 | 71 | 53,52% | 1870,04 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 638,13 | 409 | 71 | 54,93% | 2124,34 | |||||
| T25/2 | 7 | 1062,65 | 679 | 71 | 46,48% | 1533,56 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 911,17 | 480 | 70 | 50,00% | 1159,76 | |||||
| KV-1S | 6 | 714,69 | 417 | 70 | 48,57% | 1181,88 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1218,03 | 793 | 70 | 51,43% | 1713,95 | |||||
| SU-152 | 7 | 1206,04 | 673 | 68 | 52,94% | 1826,28 | |||||
| Lago | 4 | 588,12 | 380 | 67 | 47,76% | 2072,07 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 628,97 | 525 | 66 | 63,64% | 2467,66 | |||||
| Nashorn | 6 | 663,11 | 371 | 66 | 42,42% | 929,61 | |||||
| T-34-3 | 8 | 969,88 | 498 | 65 | 35,38% | 922,13 | |||||
| Churchill I | 5 | 882,89 | 575 | 63 | 65,08% | 2205,98 | |||||
| T40 | 4 | 550,02 | 290 | 63 | 42,86% | 1361,70 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1066,98 | 782 | 62 | 46,77% | 1716,19 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 797,40 | 451 | 62 | 58,06% | 1727,91 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 917,07 | 654 | 61 | 49,18% | 1241,14 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 552,75 | 432 | 59 | 45,76% | 1562,50 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 826,61 | 613 | 59 | 45,76% | 1285,54 | |||||
| P26/40 | 4 | 601,02 | 394 | 56 | 41,07% | 1708,55 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 939,77 | 495 | 56 | 53,57% | 1821,85 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 986,91 | 572 | 53 | 47,17% | 867,94 | |||||
| 14TP | 4 | 475,39 | 384 | 51 | 45,10% | 1939,54 | |||||
| ARL 44 | 6 | 799,75 | 505 | 51 | 49,02% | 1361,47 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 1623,86 | 797 | 50 | 46,00% | 1077,49 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 657,02 | 501 | 49 | 63,27% | 2740,70 | |||||
| B1 | 4 | 881,80 | 647 | 49 | 46,94% | 3222,01 | |||||
| T-28 | 4 | 582,24 | 364 | 49 | 44,90% | 1989,37 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1312,06 | 809 | 48 | 43,75% | 1801,10 | |||||
| Challenger | 7 | 974,00 | 717 | 48 | 54,17% | 1320,73 | |||||
| T30 | 9 | 1707,60 | 788 | 47 | 51,06% | 1448,62 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1389,94 | 801 | 47 | 51,06% | 1706,66 | |||||
| AMX 40 | 4 | 331,80 | 305 | 45 | 44,44% | 1164,27 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1583,16 | 749 | 45 | 53,33% | 1406,84 | |||||
| Somua SM | 8 | 1483,02 | 837 | 45 | 42,22% | 1480,41 | |||||
| 56TP | 8 | 1324,80 | 821 | 44 | 52,27% | 1418,49 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 867,29 | 633 | 42 | 54,76% | 1564,96 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 669,33 | 539 | 42 | 59,52% | 1620,67 | |||||
| Marder II | 3 | 216,79 | 197 | 42 | 61,90% | 658,72 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 472,76 | 508 | 41 | 46,34% | 1068,73 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 466,70 | 302 | 40 | 50,00% | 1181,75 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 851,38 | 611 | 40 | 47,50% | 3135,84 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1107,23 | 720 | 39 | 48,72% | 1448,21 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1622,90 | 919 | 39 | 69,23% | 1459,91 | |||||
| StuG IV | 5 | 495,64 | 329 | 39 | 53,85% | 1180,20 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1013,63 | 666 | 38 | 50,00% | 951,70 | |||||
| Churchill VII | 6 | 788,84 | 617 | 38 | 50,00% | 1381,97 | |||||
| KV-3 | 7 | 979,68 | 584 | 38 | 52,63% | 1228,62 | |||||
| Type T-34 | 5 | 595,43 | 422 | 37 | 48,65% | 1728,61 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 677,19 | 465 | 37 | 56,76% | 2030,57 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 273,67 | 366 | 36 | 58,33% | 1607,96 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 597,19 | 393 | 36 | 41,67% | 2052,31 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 772,89 | 606 | 36 | 44,44% | 1423,11 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1549,03 | 788 | 35 | 51,43% | 1297,73 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 349,18 | 265 | 34 | 44,12% | 641,12 | |||||
| SU-76M | 4 | 553,97 | 297 | 34 | 50,00% | 1671,47 | |||||
| KV-2 | 6 | 966,27 | 688 | 33 | 57,58% | 1751,37 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 190,69 | 178 | 32 | 50,00% | 490,75 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1042,88 | 645 | 32 | 50,00% | 1789,61 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 485,13 | 463 | 31 | 51,61% | 1228,02 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1017,97 | 501 | 31 | 35,48% | 1015,00 | |||||
| T6 Medium | 4 | 777,90 | 583 | 31 | 61,29% | 2369,84 | |||||
| P.43 bis | 6 | 814,80 | 612 | 30 | 46,67% | 1582,28 | |||||
| M44 | 6 | 551,62 | 381 | 29 | 48,28% | 755,64 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1472,07 | 616 | 29 | 48,28% | 883,50 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1821,24 | 801 | 29 | 41,38% | 1768,00 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 801,57 | 483 | 28 | 46,43% | 957,23 | |||||
| P.43 | 5 | 415,41 | 299 | 27 | 40,74% | 965,61 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 659,73 | 434 | 26 | 42,31% | 812,45 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 852,52 | 453 | 25 | 44,00% | 1326,09 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 223,32 | 214 | 25 | 40,00% | 662,61 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 1045,04 | 766 | 25 | 76,00% | 2392,40 | |||||
| KV-1SA | 5 | 836,00 | 596 | 25 | 48,00% | 1750,07 | |||||
| BT-5 | 3 | 410,42 | 239 | 24 | 58,33% | 950,65 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 552,96 | 312 | 23 | 43,48% | 2096,01 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 644,09 | 464 | 23 | 56,52% | 1911,52 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1042,00 | 741 | 23 | 56,52% | 1380,10 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 958,26 | 677 | 23 | 56,52% | 1311,06 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 458,82 | 483 | 22 | 45,45% | 1504,43 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 673,86 | 439 | 22 | 45,45% | 1482,12 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 855,10 | 632 | 21 | 42,86% | 1654,83 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 835,00 | 545 | 21 | 28,57% | 1408,31 | |||||
| Type 58 | 6 | 814,62 | 682 | 21 | 47,62% | 1589,85 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 524,29 | 355 | 21 | 42,86% | 1011,97 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1313,00 | 905 | 21 | 61,90% | 2151,61 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 914,65 | 556 | 20 | 30,00% | 3995,17 | |||||
| Object 274a | 8 | 1021,55 | 759 | 20 | 40,00% | 1050,38 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 783,05 | 527 | 20 | 55,00% | 1080,97 | |||||
| M15/42 | 3 | 471,79 | 336 | 19 | 73,68% | 1938,33 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 635,42 | 319 | 19 | 42,11% | 1614,42 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 324,89 | 363 | 18 | 44,44% | 600,74 | |||||
| AMX 38 | 3 | 127,44 | 227 | 18 | 55,56% | 311,40 | |||||
| Alecto | 4 | 753,17 | 539 | 18 | 77,78% | 2575,38 | |||||
| T25 AT | 7 | 1143,44 | 740 | 18 | 61,11% | 1682,01 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 55,83 | 197 | 18 | 50,00% | 112,05 | |||||
| T110E4 | 10 | 2020,29 | 781 | 17 | 64,71% | 1608,78 | |||||
| SU-85B | 4 | 831,88 | 369 | 16 | 37,50% | 2398,63 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 117,27 | 122 | 15 | 40,00% | 201,64 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 596,33 | 438 | 15 | 53,33% | 952,15 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1179,47 | 961 | 15 | 66,67% | 2889,67 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 746,47 | 586 | 15 | 53,33% | 1276,97 | |||||
| IS-7 | 10 | 1256,93 | 594 | 14 | 28,57% | 673,84 | |||||
| Toro | 9 | 1652,57 | 850 | 14 | 57,14% | 1392,38 | |||||
| KR-1 | 11 | 1633,07 | 675 | 14 | 35,71% | 680,60 | |||||
| T20 | 7 | 796,15 | 645 | 13 | 46,15% | 990,26 | |||||
| P.43 ter | 7 | 514,54 | 543 | 13 | 53,85% | 679,91 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 125,15 | 228 | 13 | 61,54% | 592,08 | |||||
| 60G FT | 5 | 775,31 | 524 | 13 | 46,15% | 1888,41 | |||||
| FCM 36 | 2 | 121,85 | 154 | 13 | 53,85% | 440,46 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 352,08 | 316 | 13 | 30,77% | 904,38 | |||||
| IS-3A | 8 | 1666,69 | 993 | 13 | 61,54% | 2047,22 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 584,75 | 483 | 12 | 58,33% | 1936,07 | |||||
| MKA | 2 | 199,08 | 266 | 12 | 50,00% | 663,62 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 270,00 | 248 | 11 | 27,27% | 1190,81 | |||||
| Cavalier | 5 | 686,18 | 510 | 11 | 63,64% | 1638,76 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 897,18 | 893 | 11 | 81,82% | 1532,90 | |||||
| Bishop | 5 | 220,10 | 155 | 10 | 40,00% | 209,58 | |||||
| BT-2 | 2 | 330,44 | 202 | 9 | 55,56% | 1738,29 | |||||
| Somua S35 | 3 | 242,56 | 150 | 9 | 22,22% | 463,04 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 739,89 | 686 | 9 | 66,67% | 1347,14 | |||||
| T78 | 6 | 1039,44 | 597 | 9 | 33,33% | 1285,95 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 338,63 | 268 | 8 | 37,50% | 1001,82 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 506,13 | 302 | 8 | 25,00% | 840,39 | |||||
| AT 8 | 6 | 886,13 | 640 | 8 | 25,00% | 1619,58 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 373,00 | 291 | 8 | 37,50% | 722,53 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 768,75 | 702 | 8 | 62,50% | 1327,70 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 145,00 | 192 | 7 | 71,43% | 780,67 | |||||
| Panther | 7 | 737,71 | 600 | 7 | 42,86% | 902,84 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 524,71 | 391 | 7 | 42,86% | 963,15 | |||||
| Valentine AT | 4 | 177,14 | 176 | 7 | 42,86% | 252,92 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 160,17 | 129 | 6 | 16,67% | 491,81 | |||||
| Leo | 7 | 552,17 | 247 | 6 | 16,67% | 560,97 | |||||
| Cromwell B | 6 | 857,17 | 831 | 6 | 50,00% | 1370,04 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 282,60 | 302 | 5 | 40,00% | 1072,75 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 60,00 | 190 | 5 | 80,00% | 261,00 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 449,40 | 447 | 5 | 60,00% | 638,66 | |||||
| Cromwell | 6 | 589,50 | 748 | 4 | 100,00% | 1133,85 | |||||
| Kranvagn | 10 | 464,75 | 379 | 4 | 25,00% | 30,11 | |||||
| MS-1 | 1 | 91,00 | 63 | 4 | 0,00% | 236,98 | |||||
| Valentine | 3 | 311,00 | 326 | 4 | 50,00% | 1121,57 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1265,75 | 683 | 4 | 50,00% | 1262,95 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 422,50 | 188 | 4 | 0,00% | 1301,63 | |||||
| Renault FT | 1 | 97,00 | 137 | 3 | 33,33% | 321,26 | |||||
| SU-5 | 4 | 228,33 | 222 | 3 | 33,33% | 282,18 | |||||
| Charioteer | 8 | 679,33 | 474 | 3 | 33,33% | 437,77 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 430,00 | 287 | 3 | 33,33% | 1183,63 | |||||
| M4-85 | 5 | 442,00 | 270 | 3 | 33,33% | 842,80 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 935,00 | 783 | 2 | 50,00% | 937,09 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 81,50 | 145 | 2 | 50,00% | 119,88 | |||||
| A-43 | 6 | 1017,00 | 1091 | 2 | 100,00% | 2560,60 | |||||
| SARL 42 | 4 | 275,50 | 318 | 2 | 50,00% | 686,17 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 47,00 | 74 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 812,50 | 444 | 2 | 50,00% | 1857,25 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 109,50 | 298 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 337,00 | 501 | 1 | 100,00% | 2423,70 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 151,00 | 240 | 1 | 100,00% | 826,78 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 658,00 | 827 | 1 | 100,00% | 4566,56 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 439,00 | 395 | 1 | 100,00% | 2281,99 | |||||
| 4TP | 1 | 42,00 | 77 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1173,00 | 848 | 1 | 100,00% | 3138,32 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 109,00 | 159 | 1 | 0,00% | 332,69 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 1096,00 | 606 | 1 | 100,00% | 2661,63 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 434,00 | 144 | 1 | 0,00% | 1140,22 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 238,00 | 258 | 1 | 100,00% | 719,78 | |||||
| T-116 | 3 | 564,00 | 290 | 1 | 0,00% | 3025,62 |
BladeRunner18
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 12050 | 88 | 147 | 345 | ||||
| Ø Tier | 5,93 | 5,81 | 5,31 | 5,57 | ||||
| Výhier | 6115 | 50,75% | 46 | 52,27% | 78 | 53,06% | 178 | 51,59% |
| Prehry | 5737 | 47,61% | 41 | 46,59% | 67 | 45,58% | 162 | 46,96% |
| Remízy | 198 | 1,64% | 1 | 1,14% | 2 | 1,36% | 5 | 1,45% |
| Prežitých bitiek | 3695 | 30,66% | 24 | 27,27% | 41 | 27,89% | 89 | 25,80% |
| Zničených tankov | 9859 | 0,82 | 112 | 1,27 | 204 | 1,39 | 421 | 1,22 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,18 | 1,75 | 1,92 | 1,64 | ||||
| Odhalených tankov | 11360 | 0,94 | 98 | 1,11 | 173 | 1,18 | 390 | 1,13 |
| Udelené poškodenie | 806,65 | 1.176,30 | 1.134,27 | 1.114,19 | ||||
| Body obsadzovania základne | 6861 | 0,57 | 7 | 0,08 | 173 | 1,18 | 406 | 1,18 |
| Body za obranu základne | 5597 | 0,46 | 25 | 0,28 | 88 | 0,60 | 139 | 0,40 |
| Skúsenosti | 523,19 | 735,81 | 751,36 | 694,83 | ||||
| WN7 | 1082,45 | 1553,98 | 1690,05 | 1523,03 | ||||
| WN8 | 1368,50 | 2162,27 | 2534,20 | 2161,10 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 12050 | |
| Ø Tier | 5,93 | |
| Výhier | 6115 | 50,75% |
| Prehry | 5737 | 47,61% |
| Remízy | 198 | 1,64% |
| Prežitých bitiek | 3695 | 30,66% |
| Zničených tankov | 9859 | 0,82 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,18 | |
| Odhalených tankov | 11360 | 0,94 |
| Udelené poškodenie | 806,65 | |
| Body obsadzovania základne | 6861 | 0,57 |
| Body za obranu základne | 5597 | 0,46 |
| Skúsenosti | 523,19 | |
| WN7 | 1082,45 | |
| WN8 | 1368,50 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 88 | |
| Ø Tier | 5,81 | |
| Výhier | 46 | 52,27% |
| Prehry | 41 | 46,59% |
| Remízy | 1 | 1,14% |
| Prežitých bitiek | 24 | 27,27% |
| Zničených tankov | 112 | 1,27 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,75 | |
| Odhalených tankov | 98 | 1,11 |
| Udelené poškodenie | 1.176,30 | |
| Body obsadzovania základne | 7 | 0,08 |
| Body za obranu základne | 25 | 0,28 |
| Skúsenosti | 735,81 | |
| WN7 | 1553,98 | |
| WN8 | 2162,27 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 147 | |
| Ø Tier | 5,31 | |
| Výhier | 78 | 53,06% |
| Prehry | 67 | 45,58% |
| Remízy | 2 | 1,36% |
| Prežitých bitiek | 41 | 27,89% |
| Zničených tankov | 204 | 1,39 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,92 | |
| Odhalených tankov | 173 | 1,18 |
| Udelené poškodenie | 1.134,27 | |
| Body obsadzovania základne | 173 | 1,18 |
| Body za obranu základne | 88 | 0,60 |
| Skúsenosti | 751,36 | |
| WN7 | 1690,05 | |
| WN8 | 2534,20 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 345 | |
| Ø Tier | 5,57 | |
| Výhier | 178 | 51,59% |
| Prehry | 162 | 46,96% |
| Remízy | 5 | 1,45% |
| Prežitých bitiek | 89 | 25,80% |
| Zničených tankov | 421 | 1,22 |
| Pomer zabití / úmrtí | 1,64 | |
| Odhalených tankov | 390 | 1,13 |
| Udelené poškodenie | 1.114,19 | |
| Body obsadzovania základne | 406 | 1,18 |
| Body za obranu základne | 139 | 0,40 |
| Skúsenosti | 694,83 | |
| WN7 | 1523,03 | |
| WN8 | 2161,10 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen