1Vmax

clanlogo
Pozícia: Regrút
Vstúpil: 11.08.2020

Celkové štatistiky

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek495000
Ø Tier4,120,000,000,00
Výhier23246,87%00,00%00,00%00,00%
Prehry26252,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,20%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek8817,78%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov1850,3700,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,450,000,000,00
Odhalených tankov4020,8100,0000,0000,00
Udelené poškodenie218,650,000,000,00
Body obsadzovania základne3100,6300,0000,0000,00
Body za obranu základne370,0700,0000,0000,00
Skúsenosti250,920,000,000,00
WN7444,260,000,000,00
WN8397,630,000,000,00
Celkom
Bitiek495
Ø Tier4,12
Výhier23246,87%
Prehry26252,93%
Remízy10,20%
Prežitých bitiek8817,78%
Zničených tankov1850,37
Pomer zabití / úmrtí0,45
Odhalených tankov4020,81
Udelené poškodenie218,65
Body obsadzovania základne3100,63
Body za obranu základne370,07
Skúsenosti250,92
WN7444,26
WN8397,63
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Ø Tier0,00
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Ø Tier0,00
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Ø Tier0,00
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:

Globálna mapa X

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Globálna mapa VIII

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Globálna mapa VI

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky bitiek v rote

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky tímových bitiek

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky šarvátok

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00

Štatistiky obrany opevnenia

CelkomPosledných 24 hodínPosledných 7 dníPosledných 30 dní
Bitiek0000
Výhier00,00%00,00%00,00%00,00%
Prehry00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Prežitých bitiek00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničených tankov00,0000,0000,0000,00
Pomer zabití / úmrtí0,000,000,000,00
Odhalených tankov00,0000,0000,0000,00
Udelené poškodenie0,000,000,000,00
Body obsadzovania základne00,0000,0000,0000,00
Body za obranu základne00,0000,0000,0000,00
Skúsenosti0,000,000,000,00
Celkom
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 24 hodín
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 7 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Posledných 30 dní
Bitiek0
Výhier00,00%
Prehry00,00%
Remízy00,00%
Prežitých bitiek00,00%
Zničených tankov00,00
Pomer zabití / úmrtí0,00
Odhalených tankov00,00
Udelené poškodenie0,00
Body obsadzovania základne00,00
Body za obranu základne00,00
Skúsenosti0,00
Anzeigen

Tanky (24)

Názov tankuMTypNárodTierØ PoškodenieØ SkúsenostiBitiekVýhierWN8
T-34-856254,4827112249,18%291,19
Pz.Kpfw. III Ausf. J4188,812297853,85%378,13
Pz.Kpfw. III Ausf. E3226,852015345,28%562,50
Pz.Kpfw. II Luchs4166,181854042,50%371,22
Valiant 5323,033703339,39%404,25
BT-7 artillery 3245,832922450,00%807,07
T-29 3346,652372334,78%1037,32
T-116 3164,362552236,36%413,80
StuG III Ausf. B4111,751502055,00%142,90
M3 Stuart3144,751291643,75%357,01
Type 97 Te-Ke 2184,253231637,50%744,97
T-45 2211,673691546,67%877,34
TKS z n.k.m. 20 mm 2111,102851030,00%341,22
T-34 with L-11 4204,83371650,00%510,99
VK 16.02 Leopard5176,00387560,00%487,76
Pz.Kpfw. II266,001102100,00%272,44
T-34-85M 6172,503502100,00%261,00
Renault NC-31130,50105250,00%85,14
Cruiser Mk. II2179,0011010,00%525,02
BT-530,001431100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0011110,00%0,00
VK 30.01 (H)566,003141100,00%261,00
KV-122 7831,0019110,00%747,74
7TP2133,001661100,00%515,32

Grafy

WN8

Anzeigen

História klanu

Pozícia: Regrút
Vstúpil: 11.08.2020
Pozícia: Regrút
Vstúpil: 11.08.2020
Opustil klan: 24.12.2024