| Názov tanku | M | Typ | Národ | Tier | Ø Poškodenie | Ø Skúsenosti | Bitiek | Výhier | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M8A1 | 4 | 576,05 | 381 | 38 | 78,95% | 1773,66 | |||||
| Valentine AT | 4 | 238,54 | 162 | 28 | 39,29% | 426,97 | |||||
| T6 Medium | 4 | 336,07 | 322 | 28 | 64,29% | 827,73 | |||||
| M41 | 5 | 332,05 | 261 | 20 | 50,00% | 395,23 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 405,15 | 443 | 20 | 60,00% | 1235,05 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 265,23 | 255 | 13 | 46,15% | 368,82 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 447,10 | 399 | 10 | 40,00% | 1913,09 | |||||
| Valentine | 3 | 186,20 | 187 | 10 | 40,00% | 424,58 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 256,20 | 240 | 10 | 40,00% | 556,23 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 201,33 | 391 | 6 | 50,00% | 174,33 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 101,67 | 78 | 3 | 0,00% | 54,63 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 392,00 | 498 | 2 | 100,00% | 2111,37 | |||||
| Excelsior | 5 | 234,00 | 270 | 2 | 50,00% | 260,50 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 0,00 | 604 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 163,00 | 143 | 1 | 0,00% | 654,12 | |||||
| BT-5 | 3 | 204,00 | 140 | 1 | 0,00% | 226,35 |
Sheamous
Celkové štatistiky
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 194 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Tier | 4,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Výhier | 107 | 55,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 81 | 41,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 6 | 3,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 46 | 23,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 109 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 191 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 351,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 1040 | 5,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 91 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 305,52 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 825,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 846,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 194 | |
| Ø Tier | 4,16 | |
| Výhier | 107 | 55,15% |
| Prehry | 81 | 41,75% |
| Remízy | 6 | 3,09% |
| Prežitých bitiek | 46 | 23,71% |
| Zničených tankov | 109 | 0,56 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,74 | |
| Odhalených tankov | 191 | 0,98 |
| Udelené poškodenie | 351,54 | |
| Body obsadzovania základne | 1040 | 5,36 |
| Body za obranu základne | 91 | 0,47 |
| Skúsenosti | 305,52 | |
| WN7 | 825,25 | |
| WN8 | 846,74 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Ø Tier | 0,00 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvorený:
Posledná bitka:
Posledná aktualizácia:
Globálna mapa X
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VIII
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Globálna mapa VI
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky bitiek v rote
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky tímových bitiek
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky šarvátok
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Štatistiky obrany opevnenia
| Celkom | Posledných 24 hodín | Posledných 7 dní | Posledných 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitiek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Výhier | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkom | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 24 hodín | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
| Posledných 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitiek | 0 | |
| Výhier | 0 | 0,00% |
| Prehry | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Prežitých bitiek | 0 | 0,00% |
| Zničených tankov | 0 | 0,00 |
| Pomer zabití / úmrtí | 0,00 | |
| Odhalených tankov | 0 | 0,00 |
| Udelené poškodenie | 0,00 | |
| Body obsadzovania základne | 0 | 0,00 |
| Body za obranu základne | 0 | 0,00 |
| Skúsenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen